Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MT Üyelerinin Karşılaştığı Üzücü Durum!

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Gaziantep MT olarak Şanlıurfaya gitmek için otobana girdik, Çıkışta ileride bekleyen trafik polisi Bizim gişe paralarını ödememizi dahi beklemeden çok sinirli bir biçimde yanımıza geldi ve Çok Ama çok sert bir dille Sizin otobanda ne işiniz var otoban a motosiklet girmesi yasak bilmiyomusunuz hepiniz kenera çekin evraklarınızı çıkarın Yüksek ve sinirli bir ses tonu ile Geç Geç Geç Geç (tıpkı birer suçluymuşuz gibi) Bizlerde kenera çektik Evrakları çıkarmadan polise sakin bir tavırla Otobana Motosikletler girebilir, bizler gezginleriz Gaziantep'den geliyoruz Ş.Urfa'yı gezmeye gidiyoruz. Bizler Grup üyeleriyiz şehirleri gezer bilgi toplar ve şehri tanıtırız. Sonra Polis bizden özür diledi otobana kaçak motosikletlerin girdiğini, yarış yaptıklarını, medyanında bu durumu abarttığını ve kabağın kendilerinin başlarına patladığını söyledi. Ve sonra bize hayırlı yolculuklar diledi.

Arkadaşlar anlatmak istediğim karşı taraf sizi hangi gözle görürse görsün tek bir kelime dahi ortamı yumuşatmaya yeter. Yani Tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır. Polislerede hak vermemiz gerekiyor Bizler Bilinçli kullanıcılar olabiliriz fakat kurunun yanında yaşında yandığı bir gerçek.

Gaziantepden Sevgiler.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu arkadaşların başına gelenlerden dolayı tokat yememiş olmaları bence şans

Valla istedikleri kadar ötsünler.... Zengin .içleri babası onun bunun sahibi olan kişilerin cocuklarına hiiiiç ses etmiyorlar yada edemiyorlar bu resmen sinir çıkarma gibi bir şey olmuş. Gelip orda bize öteceklerine kütahya yolunda yarış düzenleyip insan öldürenlere gidip bi seslensinler bakalım. Dün gözümün önünde polis çevirme yapıyor... Her araba durduruluyor. Plakası dahi olmayan bi movistar dostumuza "Plaka nerde? " demekle yetiniyor dayımız durma gereği bile duymuyor... Hadi bunları ....et alın size benim gördüğüm ve bildiğim şeyler.

Gece sabaha karşı 5. Muttalip caddesi üzerindeki evimden caddeye bakıyorum.(Yıldız durağının orlarda. Merkezin göbeği.) 4-5 tane mafya köpeği; (takım elbiseli dangalak dangalak hareketler sergilediklerinden görevleri belli) sokağın hatta yolun ortasında bişe bekliyorlar bu arada şakalaşıp itişip kakışıorkene birinin belinden yere silah düşüyor alıp beline geri takıyor.... Bu sırada bir polis otosu o caddeden geçiyor - durmadan devam ediyor - köpeklerden biri el ediyor, polis otosu geri geri geliyor. Köpeklerden biri camdan bişeyler sölüyor polis arabası devam ediyor.... Ne güzel değilmi hal hatırda soruyorlar polislere...

Şimdi sorarım size biz sabah 5 te 5 motor dursak orda bize neler denmezdi... Gücü bize yetiyor demekki anca bunların.

Hadi bunuda geçtik, Eskişehir 'de esrar satılan yerleri herkes biliyor. Kime sorsanız aha burdan alırsın der. Bunu herkes biliyosa polis bilmiyormu? Bırakın allahınızı severseniz neyin polisi neyin güvenliği... Polis halkını savunuyorsa ne olayım. Mafya çakallarını zengin züppelerinin yanında polis. Siz istediğiniz kadar yırtının, bizim tepemizden eksik olmaz onlar...

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Hepinize Tekrar Geçmiş Olsun.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Haklısın kusra bakma gereken sansürü uyguladım ;)

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    Bende 5 sne eskisehirde yasadim gecen haftasonuda oradaydim . Sehrimiz cok guzellesti, inanın sizi kıskanıyorum. Ama sehirde dolasırken bi ciddiyetsizlik hissettim motora karsı.Polisinde bu tavrını anlamadım.Cunkü genelde eskisehir polisinide centilmen olarak tanıdım. Eger haksız bir durumunuz yoka kendinizi mutlaka savunun . Cunki ugrasmıyalım diye gectiginiz olaylar büyür büyür ondan sonra motoru kullanamayacagınız hallere gelir.
    selamlar
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ama ben bu topiği okudukça sinirlerim zıplıyor !
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    beklemede
    valla bu tiplerle çok karşılaşıyoruz xnode abimiz yazacagını yazmıs;
    abicigim tamam polislere laf söylemek kendimize laf söylemektir ama, ben böyle üniformalara polis demek zorunda değilim...
    örneğin şu ana kadar 2 tip polisle karşılaştım;
    1.aracımın farını gece yakmadan yola devam etmiştim(yolda ışıklandırmalardan dolayı farın kapalı olduğunu farketmemiştim benzinlikten çıkmıştım) ve polis arkamdan megafon ile seslenip beni durdurdu, farları söyledi ve beni güzel dille uyardı benzinlikte farı kapattıgımı ve farı acmadan devam ettiğimi gördüğünü söyleyerek uyardı.
    2.yolda yürüyorum (Antepliler bilir Hükümet Konağı Marif Kavşağı'nda meşhur bi polisimiz vardır artist) güneş gözlüklü ve parlak deri montlu polis, (araçlara ceza kesmeyi hiç mi hiç ihmal etmez) ve karşıdan karşıya yürüyordum üzerime doğru geldi bana çarptı. Arkama baktım yüzüme bile bakmıyordu bir iki adım ilerledim ve seslenip beni yanına çağırdı, söylediği söz tamamen şudur;
    "Düzgün yürü seni yerden kesmeyim haaa, yürü git lan"
    evet bu ikisi de üniformalı ve bu ikisi de aynı şehirdeki polisler.
    sizce ne yapmalı???
    cebinde rozeti olan o şehirin kabadayısı mı?
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    bence o polisler çok kovboy dizisi izlemişler bunları uygulayacak bir ortam bulalamamışlar ve size çatmışlar.
    birde kendileride motorlu ya sizi çekememişler o kadar güzel bir bağımlılık içinde olmanıza.

ne kadar geri kafalı bir ülkeyiz ya motorları bu kadar dışlıyorlar patlıcam valla yeter be

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Arkadaşlar Bu arada hiç fotoğraf çekmedinizmi. Merak ettik konser nasıl geçti.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle kızkardeşlerimizinde olduğu biyerde olmamış.İşini yapan memur arkadaşın ifade tarzıda olmamış.Ama şekil itibariyle bozuk olsada yapılan uygulama doğrudur.Asıl problem ihbarı yapan şebek'te.Bizler gibi özgür ruhu olmayan ve elinde telefonu olan herkesten gelebilecek bir davranış.Sizlerle ilgisi olmasada fatura size çıkmış.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bu arada hiç fotoğraf çekmedinizmi. Merak ettik konser nasıl geçti.
    Koyun can derdinde kasap et
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Birine yetki vermişler ilk işi gidip babasını kesmek olmuş. Anladınız siz onu..
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Alıntı songokhu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman bogaz koprusu uzerindeki 3000 kisilik arac gruplarini ne yapmali?
    Dusunsenize polis "ne isiniz var hemserim bu kadar arac kopru uzerinde tekmisiniz örgütmüsünüz" dedigini

Suc isleyene gereken cezaya raziyizda gerisi bayiyor beni
    Aynen katılıyorum... O caddeden sabaha kadar binlerce araç geçiyor
    bir iki tane moto geçtiği zaman mı millet rahatsız oluyor???
    Yok böyle birşey ya. Motosiklet binen onların gözünde serseri gözüküyor.
    Buradan Eskişehirli arkadaşlara Kütahya MT olarak tekrar teşekkür ediyoruz...
    Tekrar birlikte olmak üzere...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ben buğüne kadar polisin motosikletle milleti rahatsız edeni yakaladıgını görmedim, göremiyeceğimde heralde.
    millete kask giymediği için ceza yazarlar kendileri utanmasalar şortla gezecekler

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellikle kızkardeşlerimizinde olduğu biyerde olmamış.İşini yapan memur arkadaşın ifade tarzıda olmamış.Ama şekil itibariyle bozuk olsada yapılan uygulama doğrudur.Asıl problem ihbarı yapan şebek'te.Bizler gibi özgür ruhu olmayan ve elinde telefonu olan herkesten gelebilecek bir davranış.Sizlerle ilgisi olmasada fatura size çıkmış.

valla bayan olsun erkek olsun. Şuçlu olalım yada olmayalım, bir polis kabadayı endamında gelip dalga geçer tonlarda konuşma hakkına sahip deildir. İster polis olsun isterse dokunulmaz olan siyasi olsun, anayasalarda belirtilen kanunlar gereğince hiç kimse hiç kimseyi alaya alamaz, küçümseyemez, dalga geçemez. Ha gel görki "ananı da al git lan" diyebilecek bir başbakanın doluşturduğu idari kadrolardan nasıl bir muamele beklenir o ayrı mesele... Dingonun ahırı burası bizlerde öküzüz ya... anca bundan anlıyoruz..

Alıntı okyanus43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum... O caddeden sabaha kadar binlerce araç geçiyor
    bir iki tane moto geçtiği zaman mı millet rahatsız oluyor???
    Yok böyle birşey ya. Motosiklet binen onların gözünde serseri gözüküyor.
    Buradan Eskişehirli arkadaşlara Kütahya MT olarak tekrar teşekkür ediyoruz...
    Tekrar birlikte olmak üzere...

sizinlede ilgilenemedik hiç kusra bakmayın umutun lastiği patlattık onunla uğraştık. Artık bidahaki sefere sözümüz olsun..

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koyun can derdinde kasap et
    dostum o kendi olayının fotoğrafını çekmiş ya onunla böbürleniyor, boş ver o takılsın...
    Salton
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Eğer haklıysan polislerin yaka numarasını alıp savcılığa suç duyurusu yaparsın, ses çıkarmamak yada susmak yerine kanunen yapılması gerekeni yapmak lazım, herkez susarsa bu iş bi yere varmaz.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    cbr 125
    çok kötü bir durum ya xnode arkadaşın şu yasayla ilgili dediği doğru ancak yapılan çok büyük bir saygısızlık bir merciye şikayet etmek ise şu zamanda oldukça zor bir durum
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    volkan, aytac ve bu olayı yasayan bütün motorize dostlarım
    sizin durumunuz tamamen kurunun yanında yas da yanar durumu
    hasan polatkanda bi grup var ve toplu halde geziyorlar. teker kaydırma, egzos patlatma ,ön kaldırma, korna calma gibi hareketler yapıyorlar ve gercekten cok rahatsız edici bir durum. onların görünce halk da haklı olarak motosiklet sürücüsü gördüğü zaman önyargılı davranıyor.
    polis de haklı çünkü bu kişiler polise de zorluk cıkarıyorlar. tanık oldugum bi durum. bi ara görüstüğümüzde anlatırım.
    [COLOR="Blue"]ENGİN[/COLOR]de yavaş yavaş, günün minesi soldu,derdim bana arkadaş,bugün de akşam oldu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)