Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

moto park

Motovento
    REKLAM ALANI
    bestdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 1000 RR
    motorun çalınması zaten çok kolay otoparkta durması lazım ee canım sıkıldı motora binmek istedim otoparka mı gideceğim?motor özgürlüktü hani istediğim zaman elimin altındaydı?geziye gittin motora park yeri mi arıyacağım?bide motorun park sorunu yok diyorlar asıl motorun war.......
    sizce??????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bestdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 1000 RR
    motor=özgürlük diyen arkadaşlar ???

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    arkadasım sende cok sey istiyorsun gülü seven dikenine katlanır mıs dunya hali adamlar arabaları kamyonları calıyorlar motoruda calarlar ama bız yınede gereklı onlemlerı almalıyız(zincir,alarm,disk kilidi vs. gibi)
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ewet abi butun onlemını al elınden geldıgınce. sonra motoru bırakmadan once son bı kez bak motoruna.ondan sonra don gıt.ama gıdıcegın yerın yakınına bırak motorunu.ve sık sık gıdıp kontrol et.uzaktan bakmakla da yetınme. gıt yanına kadar kılıtlerını kontrol et.belkı zorlamıslardır falan.motoru dısardayken surucusune rahat yok kardesım.o kadar.

TheFantasy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motora ALarm sistemi ni ne kadar aml oluyor fiyatı ?? en basitinden .. bilen Arkadaşlar yazabilirlermii .. thx.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    80 YTL'ye var alarm. Daha kalitelileri de vardır elbet. Uzaktan motoru çalıştıran modeller de var o da 100 YTL..

tmm , fiyat çok iyi sağol Cenk bişeydaha sorcam, Jinlun'da öndeki cam ve arka taraftakii bagaj kutuları Motor fiyatına dahilmi yoksa aldıktan sonra extra ücret ödüyerkmi bunlar takılıyor ,biris bişey söyledide aklıma takıldı .. Umarm motorn fiyatına dahildir..

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Üzerindeki çantalar, cam, koruma demiri ve sisi bar motorun standart aksesuarları olup fiyata dahildir. Bunları çıkararak motosikleti size satmaya calisan bayiler olursa, icmmotosiklet'e haber verin. Anahtar teslim fiyatı tüm bu aksesuarları kapsamaktadır.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motoru 2 . kataki evime kalın bi zincirler bağlasam zincirn bi ucu motorda bir ucu yatağımda olsa... Zincir'de sallanma oldunda motor da yatakta sallansa bende motorumun etrafındaki hareketlilikten haberdar olsam ..hatta gerekli zamanlarda zincire elektirik versemm ..ya çok şeymi istedm ya zincir den 2 . kata tırmanıp eve girmek isteyen hırsızlar olursa OMG!!! ben en iyisi basit bi zincir bide alram takarım ama bir Saç Garaj gördüm motorun girebilceği kadar bi apartmanın bahçesinde ,bende böyle bişey mi yaptırsam ..Ya binada çok ufak çocuk var brandasız veya garaja koymaksızın bırakırsam kurcalarlar.. Alarmda şart..

tmm Cenk sağol tekrar .. ! bu haber sevindirici !

cemo_brs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxx
    cenk kardeşim birazda ben sorayım bende 150 zat var ama ezelden beri classic motor hastasıyım sana sorularım
    kaç km desin , herhangi bir sorun yaşadınmı ,servis durumu nedir adamlar nası ilgileniyolar ,vibrasyonu falan oluyomu son hızlarına doğru
    gözünüzden gelen yaşlar ömür boyu rüzgar kaynaklı olsun inşallah

Motosikleti
    Haojin 125T
    Hergün apartmanın içine çıkartıcam diye bin takla atıyorum ama onun zevkini vermiyor bana hiçbirşey. motor = hala özgürlük valla benim için.
    Şimdilik SCOOTER ama büyüyünce TRANSALP olacak...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler