Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikletler Fark Edildi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bütün sorun 1-2 gün önce 1 milyondan fazla insanın istanbul'da miting düzenlemesi. o 1,5 milyon insan yönetimdekilere öyle bir tokat attıki acısı hala devam ediyor. yani adamlarda kuyruk acısı var. 1 mayıs senelerdir kutlanır ve hiçbirzaman bukadar abartılı önlemler alınmamıştı.( resmen kaos havası yarattılar.) insanlar eskisi gibi gösterilere katılmaktan artık korkmuyor yavaş yavaş haklarını aramayı ögreniyor.buda bazılarını fenaa şekilde rahatsız etmeye başladı.

sabah haberleri dinledigimden beri pimi çekilmiş el bombası gibiyim.

neysee tüm çalışanların bayramını kutluyorum. o gösteri alanında bulunan arkdaşları ise tebrik ederim bukadar engellere ragmen orda bizleri temsil ediyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar,
    emniyet Kadıköy e giden yolları öyle yerlerden kesmiş ki, bütün trafik felç. Amaç insanları yıldırmak sadece, gösteriye katılmak isteyenler engellensin, diğer vatandaşlarda trafik yüzünden sıkıntı çekip Gösteriye tepki duysun. Bir taşla iki kuş. Otobüsleri öyle yerlerde durdurdular ki, kortejler kilometrelerce yürümek zorunda kaldı. Bizim Motor olduğundan sıkıntı çekmedik diyebilirim, ara yollardan ulaştık. Ancak emniyetin bu tavrını ve insanlara çektirdiği sıkıntıyı protesto ediyorum
    Poturdak

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yoksa siz hala istanbulda yaşayıpta motosiklendirilemeyenlerdenmisiniz
    çok ama çok yazık 15 dakkada gidilebilecek yolu 1.5-2 saatte alıp hayatınıza extra zaman kattıramadıklarımızdanmısınız

neden hala bu satırları okuyosunuz acele gidin ve bir motor alın ..inanın otobüs biletine verdiğiniz parayı aylık taksitlere verseniz rahatça bir motor sahibi olursunuz ... Extra zamanda yanınıza kar kalır..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    arkadaşlar biber gazı gerçekten çok kötü birşey surata bile sıkılmasa insan yinede cok etkileniyor.bizim arkadaş dersane koridorunda sıktı bütün milletin boğazı yandı

bu devirde araba çekilecek dert değil arkadaşlar.en iyisi motosiklet

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    emniyet Kadıköy e giden yolları öyle yerlerden kesmiş ki, bütün trafik felç. Amaç insanları yıldırmak sadece, gösteriye katılmak isteyenler engellensin, diğer vatandaşlarda trafik yüzünden sıkıntı çekip Gösteriye tepki duysun. Bir taşla iki kuş. Otobüsleri öyle yerlerde durdurdular ki, kortejler kilometrelerce yürümek zorunda kaldı. Bizim Motor olduğundan sıkıntı çekmedik diyebilirim, ara yollardan ulaştık. Ancak emniyetin bu tavrını ve insanlara çektirdiği sıkıntıyı protesto ediyorum
    sana katılıyorum.yaptıkları eziyetten başka birşey değil

Motosikleti
    Burgman AN400 K7 Silver + Asya T-19A 2006 Kırmızı
    Rezalet.
    Dört işlemi bilen adam boğaz girişinde otoları tek şeride indirip, arar mı?
    Köprüden bir tarafa geçiş sayısı belli. Bir arabanın arama süresi belli. Diyelim
    500.000 oto Asya'dan Avrupa'ya geçiyor. Arama 1 dak sürse bile 4 ekip aynı anda arama yapsa 125.000 dak. yani yaklaşık 2.000 saat yani yaklaşık 80 gün sürer. 500.000 değil de 100.000 araç ise 16 gün sürer. Yok 4 ekip değil 8 ekip arama yaparsa 8 gün sürer. Arama süresini 30 sn. çek (ki aramanın anlamı kalmaz) 4 gün sürer.
    Bu hesapları yapmaz, rastgele kararlar alırsan Pendik'e kadar 30 km. kuyruk olur; insanlar vazgeçinceye kadar da kuyruk uzar.
    Çıldıracam ya kimler yönetiyor bizi. Biz hakediyor muyuz bunu?
    Saygılar,
    Veni Vidi Vici

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Omurilik arkadaş,
    Amaç zaten bağa girmek değil ki, bağcıya eşşeği almaya suyun kaynağına göndermek.
    Demokrasi dillerinden düşmez ama çalışanların haklarını kullanamamalarını ve toplumun diğer kesimlerince tepki duyulmalarını sağlamakta da geri durmazlar. Bu yüzden izninizle bu bir mayısın en güzel sloganlarından birini paylaşayım:
    Kurtuluş yok tek başına, ya hep beraber, ya hiç birimiz.
    Poturdak

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    istanbul taihine adını kara harflerle yazdırmış bugünü bize yaşatan başta istanbul valisi olmak üzere emeği geçen kendi insanından bu kadar korkan yönetimi can-ı gönülden kutluyorum.
    insana sansür koymaya çalışan, bir şehri tam kalbinden vuran, gölgesinden çekinecek kadar paranoyaklaşan bu yaklaşıma mantıklı açıklama getirmeye çalışan şak şakçıları da kınıyorum....
    bu insanlara istanbul gibi bir dünya şehrini yönetme izni verenlere ise söyleyecek lafım yok onların şu anda neler ile uğraştıklarını hepimiz biliyoruz... (bilmeyenler için memleketimi peşkeş çekmek, ülkemi bölmeye çalışmak, ülkemin itibarını iyice dibe vurdurmaya çalışmak vs..)
    iki teker olayına gelince... arabasının içinde sıkıntı ile bekleyen insanlara "oh olsun" edasıyla yaklaşan motor sürücülerini esefle kınıyorum. hangi insanın zor da kalması bir diğerine haz verir ?
    doğrudur belki bu sebep ile motor kullanımına istemeden de olsa katkıda bulunulmuştur. ama bir şehir beceriksizliğin ve korkaklığın esiri olmuştur. hiçbir "hak" bu şekilde gasp edilemez.
    merak etmeyin bu zihniyet yarın birgün bizim kullandığımız motorlara da pranga takmaya yeltenir...
    ben merak ediyorum motor kullanıpta yanında yedek kaskı olan herhangi birisi çaresizlik içinde işine ya da gitmesi gereken yere yetişmeye çalışan birisine ulaşımda yardımcı oldu mu ?
    insan olmaz kolay değildir ? bundan dolayıdır ki karşımıza kolay kolay insan çıkmıyor.....

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Ben de haberlerde şahit olduğum bir enstantaneyi aktarayım.Vatandaşın teki işe yetişmek için kendine kurye tutmuş onun arkasında yolculuk ediyordu Pratik zeka nasıl ama?
    Satılık Asya125t-Spidi mont

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence başlık yanlış olmmuş Motosikletler Fark Attı olmalıydı

Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de haberlerde şahit olduğum bir enstantaneyi aktarayım.Vatandaşın teki işe yetişmek için kendine kurye tutmuş onun arkasında yolculuk ediyordu Pratik zeka nasıl ama?

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha harby türk zekası süper.
    Soda Ayran Cool

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)