Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Rossiyle Tanişan Oldu Mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    MT ailesine öncelikle merhaba ...
    Motogp çektiğimiz fotoğraflar burada ...
    Rossiyle tanışan ayrıca bir arkadaşım var yakında kendisiyle fan club kurmayı planlıyoruz ... Umarım beğenirsiniz

Bengi ile Rossi

the_cayman (yani ben ) ve Bengi

Fiat Yamaha & Valentino Rossi

the_cayman & edy & edy's friend

600RR & cayman

İlk viraj

Devamı reklamlardan sonra
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şu reklamlar bitse de devamını görsek resimlerin Paylaştıgın icin tesekkurler..

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Reklam arasına resim almak yokkk
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel anılar.Değerini bil dostum

Motosikleti

FIAT TEAM YAMAHA

Rossi !!!

Yamaha vs Ducati.. Kazanan ducati oldu

Start <> Finish

2teker tutkunları ...

Devamı reklamlardan sonra
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    rossi'yle tanışmakmı?
    asker arkadaşımdı....
    umumiyetle benden çekinir, abi derdi.

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rossi'yle tanışmakmı?
    asker arkadaşımdı....
    umumiyetle benden çekinir, abi derdi.

Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha Colin Edwards'ı hesaba bile katmadım

nasıl tanışıyosunuz yaaa bende isterim tanışmak

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Ben motogp pit te görevliydim adamdan bir orjinal rossi şapkam var kendi ellerimle imzalattım,birde dandik bir şapkam var onu imzalattım.Tanışmak derken onun pek milleti iplediği yok.Medyatik bir adam kaybettiğinde bile fanları garajın arka kapısında 1 saatten fazla bekleyip tezaurat yaptılar.Bunu yanında melandri mütevazi bir şekilde başında kimse yoktu ve dinleniyordu.Birtek adamı imza almak için biz rahatsız ettik.Benim şapkanın ön yüzünde kocaman rossi imzası vardı adan boş yer varken rossinin imzasını kapatacak şekilde imzaladı ve verdi şapkayı resmen al senin rossi imzan der gbi.Neyse 10 tane falan yarışçıdan imza toplatım.Baya verimli geçti gp.Rossi bu genç yaşında bir efsane oldu ancak dün açılamasında biraz uyuz oldum pistin ona uğursuz geldiğini ima eder gibi bir laflar etti.Rossi bir ducatiye geçse artık fesfena bir durum olur ardık kimse tutamaz onu zaten tutan yokta.Rossiyi ducatinin üzerinde görmek isterim

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rossi'yi ne yapıcam bana Vermeulen lazım... Adamı tebrik etmeliyim... Düştü-kalktı Rossi'nin arkasında tamamladı... Rossi'yi eskiden tutardım , ama her insan gibi o da başarısının getirdiği şımarıklığa kapılmak üzere... Ilerisi için pek parlak düşünemiyorum Rossi açısından.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rossi'yi ne yapıcam bana Vermeulen lazım... Adamı tebrik etmeliyim... Düştü-kalktı Rossi'nin arkasında tamamladı... Rossi'yi eskiden tutardım , ama her insan gibi o da başarısının getirdiği şımarıklığa kapılmak üzere... Ilerisi için pek parlak düşünemiyorum Rossi açısından.
    Ben de en çok Vermuelen'i izlerken zevk aldım. Her tur nasıl fark kapattığını görmek heyecan yaşattı. Hele 3 motoru birden geçtiği tur süperdi.

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler çok güzel the_cayman.
    arkadaşının rossi ile resmi varsa seninde benimle resmin var
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ben de tanıştım

çok güzel yakalanmış bir resim ama ne diye göstereceksin herkese. hey arkadaşlar bende rossinin bir resmi var .
    k.... ellerken!!!
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel yakalanmış bir resim ama ne diye göstereceksin herkese. hey arkadaşlar bende rossinin bir resmi var .
    k.... ellerken!!!
    yarışa böyle başladığı için zaten baştan kaybetti

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarışa böyle başladığı için zaten baştan kaybetti
    olabilir...............

Motosikleti
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motogp pit te görevliydim adamdan bir orjinal rossi şapkam var kendi ellerimle imzalattım,birde dandik bir şapkam var onu imzalattım.Tanışmak derken onun pek milleti iplediği yok.Medyatik bir adam kaybettiğinde bile fanları garajın arka kapısında 1 saatten fazla bekleyip tezaurat yaptılar.Bunu yanında melandri mütevazi bir şekilde başında kimse yoktu ve dinleniyordu.Birtek adamı imza almak için biz rahatsız ettik.Benim şapkanın ön yüzünde kocaman rossi imzası vardı adan boş yer varken rossinin imzasını kapatacak şekilde imzaladı ve verdi şapkayı resmen al senin rossi imzan der gbi.Neyse 10 tane falan yarışçıdan imza toplatım.Baya verimli geçti gp.Rossi bu genç yaşında bir efsane oldu ancak dün açılamasında biraz uyuz oldum pistin ona uğursuz geldiğini ima eder gibi bir laflar etti.Rossi bir ducatiye geçse artık fesfena bir durum olur ardık kimse tutamaz onu zaten tutan yokta.Rossiyi ducatinin üzerinde görmek isterim
    Arkadaşım söylediklerin doğru olabilir.. Bende birçok kişiden duydum kötü insan iyi yarışçı diye .. Ama pist içinde ve pist dışında yaptıklarıyla gerçekten çok sempatik biri gibi gözüküyor.. Motogp'nin havasını tek başına değiştirdiğine inanıyorum beni pek kişiliği ilgilendirmiyor. Ayrıca o gün çok moralinin bozuk olduğuna eminim michelinle başı dertteydi çünkü .. Bilmiyorum benim sevdiğim bir kişilik ama hayranlarını iplemeyen biri olabilir çünkü adam hayran baskısından kaçmak için zaten ingilterede yaşıyor

Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler çok güzel the_cayman.
    arkadaşının rossi ile resmi varsa seninde benimle resmin var
    Evet abi keşke biraz daha resim çekebilseydim elimde o kadar fotoğraf olmasına rağmen keşke daha çekebilseydim diyorum. Bu anları fotoğraflarla yaşatmak gerçekten güzel birşey

Abi seni bir R6 ile çekemedim en çok ona yanıyorum

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim insan hayatı inişli çıkışlıdır.. Kimse ne olacağını bilemez izleyip göreceğiz .. Pek şımardığı söylenemez aslında şımarsaydı bunu önceden yapıp kendini bitirirdi. Bana biraz sinirli gibi geliyor artık. Adam çünkü çok şanssızlık yaşıyor ve ona rağmen yarışmaya devam ediyor

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    ben de tanıştım

rossinin canı fena acımış

Motosikleti
    ben de tanıştım

Bu adam her zaman araya sıkışan donuyla uğraşıyor hatta buna örnek çok gösterebilirim. geçen seneki gp'deyde böyleydi

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    adam napsın kıyafet cok dar weya bu adamın k.... cok genıs
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)