Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

racing motosikleti ile bana yardımcı olacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam Yolun Yalova'ya du$erse misafirim olursun bir kac gun.. SS bir makinam yok ama SS kullanmaya ba$langic yolunda hatta ba$langicinda biraz otesinde GFR 125'im var.. Sokeriz grenajlari, ki boyaticam zaten mecburen sokucem.. Gezeriz bir kac gun.. Benzin,su, yemek,dolar,mark,euro yada YTL istemiyorum.. Herkes boyle birilerinin cikmayacagini iddia etmi$, amacim sadece tezi cürütmek..
    Not : Motor hacmim 600 cc olsaydi da yine ayni teklifi sunardim.. 1000 cc olsaydida..
    Baska bir not : Super bir surucu degilim egitmen hic degilim.. Sen kimsin yada nasil egiteceksin adami diye hedef tahtasina cevirmeyin beni. En azindan hic tecrubesi olmayan birinden daha tecrubeliyim..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    lucas örnek adamsın tebrik ederim
    Okan ACAR

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lucas örnek adamsın tebrik ederim
    Okan ben de çarşamba günü baya turladım sertaçın motorla allah razı olsun da böle fesatça şeyler hiç düşünmemiştim.Hatta bi ara telefon ile konuşurken sen devam et dedi indi motordan gırgırına takılmıştık birbirimize ben köşeyi döndüğümde benim motorda gitti şimdi işte kaçırdı arkadas falan...

Valla arkadasım yeterli düzeyde tecrüben varsa race enduro farketmez varsa paran alırsın binersin bakarsın rahatına.Açıkçası bu zamanda sertaç gibi dostlar bulmak zor.

Not:Sertaç bursa'dan bir arkadasım...Saygılar sunuyorum.Bi tanedir kendisi.
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)