Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

34 J 4284 Siyah Megan'a Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    zafer.ergen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    Arkadaşlar 19 02 07 pazartesi günü çere yolu üzeride merterden sefaköy istikametinde ilerlerken sağ şeritte ilerleyen bir motokuryeye orta şeritte ilerleyen ve sapağı son anda farkederek ani bir manevra ile dönmek isteyen plakasını verdiğim megan çarptı.Çarpmakla kalmayıp tereddüt etmeden gaza basıp gitti.düşen kurye yerde sürüklenerek bariyerlere çarptı ve motoruda aynı şekilde kayarak kuryenin üzerine.Ama ben plakayı aldım ve adli merciilere verdim.Kurye arkadaş beyin kanaması geçirmiş ve doktorlar pek şansı olmadığını söylüyorlar.Bu yazıyı yazmamdaki amaç böyle insanlıktan nasibini almamış kişileri teşhir etmek.Kaza herkesin başına gelebilir ama bir insana çarpıp tereddüt etmeden kaçabilecek yaratıklar maalesef aramızda bulunabiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duyarlılığından ötürü tebrik ederim arkadaşım...
    Gerekirse mahkemede şahitlik dahi yap, cezasız kalmasın insanlıktan nasibini almamış kanıbozuk.
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

Zafer kardeşim pm attım okuyup gerekli bilgileri yazarsan geri kalanını bizler halleder foruma'da yapılan işlemlerle ilgili bilgilendirme yaparız.

Motosikleti
    mondial 250 mct
    19 02 2007 tarihinde saat 17 civarı merter den sefaköy istskametine giderken ataköy köprüsünü geçtikten sonra şirinevler sapağında yaklaşık 70 km hızla ilerliyorduk olay 20 metre önümde olldu siyah megan orta şeritte ilerlerken ani bir manevra yaparak şirin evlere saptı tabi bu arada motokuryeye de çarptı ve kaçtı kurye şu anda zeytinburnu avrasya hospitalda yoğun bakımda bu kurye ile hiçbir yakınlığım yok sadece olaya şahitim bugün kocasinan polis karakoluna giderek ifade verdim tek temennim suçlunun yakalanarak cezasını çekmesi ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Tebrik ederim Zafer.Yaptığın,takdire şayan bir davranış...
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    ARN 125
    istanbul'un en büyük problemi ayılarıdır.umarım o ayı yakalanır(yakalanmalı başka yolu yok)...bende geçen gün yarış yapan 2 servis aracı tarafından eziliyordum...adamlar benim orda oldumu kale almadı bile ya...ayrıca yaptığını çok takdir ediyorum

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    anlasyisin icin tesekkurler zafer..duyarli bi davranis..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Zafer çok doğru bir iş yapmışsın. Mutlaka takibini yap.

Bu arada bu adama ayı diyerek ayı'lara hakaret etmeyin. Ayı'lar çok sevimlidirler. Bu gibi canlılar havayı kirletmekten başka bir işe yaramayan, parazit özelliği gösteren, herhangi bir sınıflamaya tabi tutmaya bile gerek görülmeyecek kadar değersiz canlılardır.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Arkadaşım tebrikler..Çok duyarlı bir davranış.. Biz bu şekilde buradan organize olarak daha önce bayan arkadaşlarımızdan birinin başına gelen kazanın aydınlanmasında oldukca sıkı bir birliktelik göstermiştik..
    Bu konuda da tüm arkadaşlarımızın gerekli duyarlılığı göstereceğinden hiç şüphem yok..
    Kaza geçiren arkadaşımıza Allah şifa versin inşallah..
    S&S

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    zafer.ergen, yaptığın çok örnek bir hareketti. Olaydan sonra polise gitmekle yerdeki kurye şu anda farkında olmasa bile onun için çok önemliydi. Mahkemede şahitlik yapmak zahmetli bir şey değildir.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Cok ıyı bır ıs yapmıssın bızım gorevımız boyle ınsanları yakalatmak korkup , cekınıp veya banane dememek senı davranısından oturu tebrık edıyorum ıns yakalanır o ınsandan bozma insancık.

Allah kaza yapan arkadasa acil sifalar versın onu sevdıklerıne bagıslasın.

Adam arabasının bılgılerı Esenlerde oturuyo olabılır mı ?
    Araç Bilgileri
    Marka RENAULT
    Model 2005
    Sahip Belge Tarihi 25/10/2004
    Tescil Birimi ESENLER
    Renk1 SİYAH ( BLACK )
    Renk2
    Cinsi OTOMOBIL
    Çalıntı mı Hayır
    Tahdit Yok Yok
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Hyosung RT 125 Karion
    Arkadaşım, duyarlılığın için teşekkür ederim. böyle olaylar hepimizin başına gelebilir. umarım çarpıp utanmadan kaçan, insanlıktan nasibini almamış kişi de yaptığının cezasını en ağır biçimde alır.

Motosikleti
    mondial 250 mct
    arkadaşlar göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.kazazede arkadaşımız bu gün vefaat etti allah rahmet eylesin. ama çarpan kişiyi de buldularen azından suçlu cezasını bukacak diye ümit ediyorum.bu arada benim bu olaya şahitlik etmem kesinlikle takdir edilecek bir şey değil,bu doğal olan.böyle bir olayla karşılaşıpta amn beni şahit yapmasınlar mahkemelerde sürünmeyeyim zihniyetini sorgulamak gerekir.bu kazayı benimle birlikte görüpte yardımcı olmayan kişilerin akşamları nası uyuyacağını merak ediyorum.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    kurye arkadaşımızın vefati gerçekten çok üzücü, allah rahmet eylesin.. Seni de bu bilincinden dolayı kutluyorum zafer. bu yaptığın hareketle bir katilin yakalanmasını sağladın. umarım o katil hakettiği cezayı alır.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    ölüme sebebiyet vermeden 10 yıl kadar ceza alır
    sonra iyi hali gözönünde bulundurulur bi sürü daha ceza indirimi ile 1 yılda çıkar gibi.
    af gibi çalışan Ceza İnfaz Kanunumuz var
    diyecek başka bir şey bulamıyorum
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    birimizden birine denk gelmez inşallah yoksa
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    canı açımamışki böyle yanlışlıklar yapıyor nediyelim cenabı allah ıslah etsin
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölüme sebebiyet vermeden 10 yıl kadar ceza alır
    sonra iyi hali gözönünde bulundurulur bi sürü daha ceza indirimi ile 1 yılda çıkar gibi.
    af gibi çalışan Ceza İnfaz Kanunumuz var
    diyecek başka bir şey bulamıyorum
    ne ölüme sebebiyeti beaa resmen öldürmüss
    allah kurye arkadasimizin yakinlarina sabir versin ve bu duyarli arkadasimizdanda allah razi olsun en azindan kani yerde kalmamis oldu...

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olur inşallah.

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Annem hep der oğlum dikkatli sür , git ama ben dikkat etsem ne olur , böyle hayvanatlar oldukdan sonra memlekette

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)