Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

atak sistemi nedir anliyamadim?????

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    movistar
    atıl kurt gibi bişey herhalde bu...
    atak sistemi ...hey maşallah daha bomba bi isim bulamamışlar herhalde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Beyler arkadaşı yanlış bilgilendirmeyin.O motosiklette rs 125de 200 e çıkamaz lütfen motoru son limitlerine kadar deneyenler konuşsun kulaktan dolma haberlerle atıp tutmayalım.Ben 1993 RS125 denedim orta halli bi motordu havada güzeldi 160 ları çok zor gördüm ve binenlerde aynı şeyleri söylüyorlar
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Kabuto bu arada ne oldu hayabusha?Bi ara amcam onu verecek diyordun.Umarım vermemiştir valla.Çok tehlikeliydi yani...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    yazın bişeyler düşüncez bakalım..
    şu atak sistemi bana hondanın vtec sistemini hatırlattı bence amaç aynı fakat yöntem farklı

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    Kabuto bu arada ne oldu hayabusha?Bi ara amcam onu verecek diyordun.Umarım vermemiştir valla.Çok tehlikeliydi yani...
    abi hayabusayi aldik coktan garajda bekliyo . o yuzden bi an once bi racing alip kendimi kullanma alistirmak istiyorum . bu motosikleti gorunce bide aprilla saglam bi marka ilgimi cekti . haliyle siz bilen arkadaslara sormak istedim almak icin.

kismetse bu yaz degil ama onumuzdeki yaz hayabusama binicem . ( eger amcam geri almassa )
    imzam yok parmak bassam olurmu

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nie benim iki tane haLam var ki.. Bir amcam biLe yok heh
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

apriliarsv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 748
    Alıntı ozi2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler arkadaşı yanlış bilgilendirmeyin.O motosiklette rs 125de 200 e çıkamaz lütfen motoru son limitlerine kadar deneyenler konuşsun kulaktan dolma haberlerle atıp tutmayalım.Ben 1993 RS125 denedim orta halli bi motordu havada güzeldi 160 ları çok zor gördüm ve binenlerde aynı şeyleri söylüyorlar
    katılıyorum... bu yorumları yapan arkadaşlar ,sabah akşam youtube izleyip ahkam kesiyolar... 210 yapan modifiyeli bi rs125 var onu görmüşler 210 yapıyolar diyolar... Bende 32 beygirlik 110 kg ağırlığında 98 model rs125 vardı... 99 yılında... Yani mükemmel kondisyonda tamamen orjinal..5000kmdeydi... 160 görüyodum son sürat, arrow egzoz ilede ivmelenmem arttı son hız pek değişmedi...
    Gelelim bu tuono 125 e , bence zaten almayı düşünen ve bu motordan anlayan biri sormaz bile direk alır diye düşündüm, ancak rs125 lerden 5 bg daha kısılmış bildiğim kadarıyla...
    Son olarak sesi kötü diyenlere çare yok sadece arrow egzozla vs. bu gp benzeri sesi dahada artırabilirlerki benim çok hoşuma giderdi , zevk meselesi ... 125 motorun sesi zaten ne kadar güzel olabilir verdiği performans mükemmel olduktan sonra gerisi boş bence...(bike dergisinde dünyanın en iyi viraj alan 10 motoru arasında rs125 de vardı )
    98'aprilia rs125->02'aprilia rsv mille 1000-> 04'honda cbr 600 rr->00'husqvarna te410->04'honda hornet 900->98'ducati 748s->06'honda cbr600f -> 08'piaggio beverly250 -> 00'ducati 748

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    apriliarsv
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    Bende rs 50 var keşke bunada bi exup koysalardı :D gerçi exup koymadan da cbr125le aynı kapasiteye sahip ama birde exup olsaydı daha da iyi olurdu havalarını söndürürdük :D neyse arakdaşlar exup sistemi sıkıstırılmıs egzoz gazıyla alakalıdır ve gazın birden salınmasıyla motor deviri artmaktadır. Ayrıca iki zamanlı bir motordan egzosu sokup değiştirirseniz motor devir yapmaz elinizde kalır

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı replicad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende rs 50 var keşke bunada bi exup koysalardı :D gerçi exup koymadan da cbr125le aynı kapasiteye sahip ama birde exup olsaydı daha da iyi olurdu havalarını söndürürdük :D neyse arakdaşlar exup sistemi sıkıstırılmıs egzoz gazıyla alakalıdır ve gazın birden salınmasıyla motor deviri artmaktadır. Ayrıca iki zamanlı bir motordan egzosu sokup değiştirirseniz motor devir yapmaz elinizde kalır
    hangi şehirdensin
    resim falan ekle bari, seni ve motorunu tanıyalım...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler