Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

turkiyede stunt show................

Motovento
    REKLAM ALANI

Hoşgeldiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    guru duydum ve çok sevindim bu işi amatör anlamda yapanları gördüm ama profesyonel olarak siz ilk türksünüz allah başarınızı daim etsin
    ...tın tın giderim abi....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı ahmetseyfi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar motorcu arkadaslar bu siteyi arkadasim Ecvet aka (ghostie) onerdi siteniz cok guzel. Bende 2teker hastasiyim ufak yasda bu virusu kaptim : ) turkcem iyi deyil onun icin hatalar icin ozurdilerim. herkese selam
    hoşgeldin arkadaşım bak ufak yaşta motosiklet virüsünü kapmışsın ve şimdide motosiklet.net virüsünü kaptın geçmiş olsun işin zorr

Motosikleti
    929, 954, 600fs
    Alıntı ahmetseyfi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar motorcu arkadaslar bu siteyi arkadasim Ecvet aka (ghostie) onerdi siteniz cok guzel. Bende 2teker hastasiyim ufak yasda bu virusu kaptim : ) turkcem iyi deyil onun icin hatalar icin ozurdilerim. herkese selam
    selam kocum
    [img]www.tonymorris.com/ghostsignoff.jpg[/img]

avatarında da motorun üstündeki sen misin?

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    hoş geldiniz
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    929, 954, 600fs
    Alıntı roadrunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avatarında da motorun üstündeki sen misin?
    evet, www.putfile.com/ghostie83r1 da biraz daha resim var bakmak isterseniz

yada web sitemizde. www.awolstunts.com

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu fotoya bayıldım

bir türk 'ün bu gibi arenada ön plana çıkması beni grurlandırdı tebrikler arkadaşım

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    hoşgeldiniz.. umarım forumda kalıcı olursunuz ve sizin tecrübelerden bizde birşeyler öğrenebiliriz... motorun cambazı olmuşsunuz yani herşeyini biliyorsunuz artık, benim motor kontrolü hakkında bilgim sizinkinin yanında okyanusta damla kadar kalıcaktır....

size birşeyler sormak isterim burda motor alamazken, orda böyle showlar yapıyorsunuz... bu çark nasıl dönüyor orada anlayamadım.. yanlış anlaşılmasın, orada herkesin sahip olabileceği sıradan bir olaymıdır bu motorları almak, yoksa yaşadığınız yerde de parmakla gösterilecek kadar az motorcumu var... tşkrler..

eeğer türkiyeye gelicek olursanız.. nerede show yapılacağını lütfen yazın izlemeye gelmek isterim...

Motosikleti
    929, 954, 600fs
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz.. umarım forumda kalıcı olursunuz ve sizin tecrübelerden bizde birşeyler öğrenebiliriz... motorun cambazı olmuşsunuz yani herşeyini biliyorsunuz artık, benim motor kontrolü hakkında bilgim sizinkinin yanında okyanusta damla kadar kalıcaktır....

size birşeyler sormak isterim burda motor alamazken, orda böyle showlar yapıyorsunuz... bu çark nasıl dönüyor orada anlayamadım.. yanlış anlaşılmasın, orada herkesin sahip olabileceği sıradan bir olaymıdır bu motorları almak, yoksa yaşadığınız yerde de parmakla gösterilecek kadar az motorcumu var... tşkrler..

eeğer türkiyeye gelicek olursanız.. nerede show yapılacağını lütfen yazın izlemeye gelmek isterim...
    eskiden herseyin parasi cebimden cikiyordu ama artik herseyi sponsorlerim karsiliyor, ben sadece motorlarimin tamirini yapiyorum

Motosikleti
    F 650 GS
    ghostie
    birşey sormak istiyorum;. o kulladıgın 929 çok sorun çıkartıyor mu? yani eski motor birde racing olunca motosiklet sürekli tamirde olmalı öyle degil mi?
    motosikletin çıkardıgı sorunlar hakkında bilgi verirsen sevinirim. birde diyelim böyle bir motor aldık iyi bir bakımdan geçti o motora binilir mi? yoksa yine sorunlar çıkartırmı?

Motosikleti
    929, 954, 600fs
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ghostie
    birşey sormak istiyorum;. o kulladıgın 929 çok sorun çıkartıyor mu? yani eski motor birde racing olunca motosiklet sürekli tamirde olmalı öyle degil mi?
    motosikletin çıkardıgı sorunlar hakkında bilgi verirsen sevinirim. birde diyelim böyle bir motor aldık iyi bir bakımdan geçti o motora binilir mi? yoksa yine sorunlar çıkartırmı?
    dogrusunu soylemek gerekirse benim hic bir sorunum olmadi, her 3 ay da bir yag ve filitre degistiriyorum bide dusurmekten kirdigim parcalari....
    bide dusun yariscilar her yaristan sonra motorlari parcalayip tekrar yeni parcayla toplarlar ama ben bunu yapmam ki ben antremanda butun gun tek tekerde dolasiyorum ve pistonlara fazla yag gitmiyor ve bir de dusun, her antremenda yeni birsey denerken motoru kac kere dusurdugumu... Hondalarin motorlari cok saglam, bi sorunu var o ise amortisor, cok yumusak ama bu pek bi soun degil, kolaylikla birisine ayarlatabilirsin. Inan bana ki bu motor hem alinir hemde senelerce binilir!
    Ben eskiden bu isler icin r1 kullanirdim ama her 4-5 ayda motor patlardi

hondalar guzel motor abi sen bakma baskalarinin dedigine, kim butun gun 185 mille giderki?!?!? benimkisi 175e cikardi buyuk arka disliyi takmadan once.
    umarim bu sana yardimci olmustur

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı ghostie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dogrusunu soylemek gerekirse benim hic bir sorunum olmadi, her 3 ay da bir yag ve filitre degistiriyorum bide dusurmekten kirdigim parcalari....
    bide dusun yariscilar her yaristan sonra motorlari parcalayip tekrar yeni parcayla toplarlar ama ben bunu yapmam ki ben antremanda butun gun tek tekerde dolasiyorum ve pistonlara fazla yag gitmiyor ve bir de dusun, her antremenda yeni birsey denerken motoru kac kere dusurdugumu... Hondalarin motorlari cok saglam, bi sorunu var o ise amortisor, cok yumusak ama bu pek bi soun degil, kolaylikla birisine ayarlatabilirsin. Inan bana ki bu motor hem alinir hemde senelerce binilir!
    Ben eskiden bu isler icin r1 kullanirdim ama her 4-5 ayda motor patlardi
    hondalar guzel motor abi sen bakma baskalarinin dedigine, kim butun gun 185 mille giderki?!?!? benimkisi 175e cikardi buyuk arka disliyi takmadan once.
    umarim bu sana yardimci olmustur
    yani diyorsunki 1999 model 40.000km'de olsa 929 alınır. güzel bir bakımdan(bazı parçaları degişmek suretiyle) sonra senelerce bilir öylemi??
    bana göre 929 dış görünüşü r1 dende 1000rr den daha iyi.
    benim düşünceme göre iyi bakımı yapılmış ve önemli parçaları degişmiş 929 r1 den veya 1000rr den fazla uzun ömürlü olur. nedeni ise şimdilerde 1000cc motosikletlere 180 hp 190 hp ürettiriyorlar. hp nin artması demek motorun ömrünün kısalması anlamına gelmez mi?
    oysa yanlış hatırlamıyorsam 929rr 140-150 hp cıvarında birşey. buda motorun daha uzun ömürlü olcagını göstermez mi?
    nasıl dogru bir teorimi?

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ghostie Siteye hoşgeldin. Gerçekten tebrikler güzel bi grubunuz var ve çokta başarılısınız. Soruna gelince şöyle TR'de işler... Drag ve pist yarışları başında sonunda falan genelde TR'de bu işte iyi olan sayılı kişiler şov yapıyo tabii bu şovlar sizinkilerin yanında hafif kalıyo. Birde mahalli gayri resmi yapan hatta yapmaya uraşanlar var. Ama burada motorlar olsun yedek parça olsun yani motorla ilgili herşey çok pahalı ve insanlar bu tür işlere girmeye çekiniyolar.

ELINT 99 model 929 RR yoktu 900 RR vardı. 2000-2001 de 929 çıktı. Birde motorların km'lerinden ziyade nası bakıldıkları nası kullanıldıkları çok önemli. Bilinçsiz biri motorun 20000 dede canına okuyabilir. Bu nedenle kimse burdan 40000 de bi motor iyidir kötüdür diyemez bakmak lazım.

bmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    ghostie hoş geldin.. çok güzel videoların varmış saol paylaştığın için..
    umarım turkiyede izleriz seni..
    benim dikkatimi çeken motorunda grenaj koruması ve koruma pabucu..
    tabi senin için çok önemli parçalar yeni hareketler yaparken motorunu koruyor
    bence benim gibi motor kullanmaya yeni başlayanlar için çok gerekli parçalar..
    senin tasarımın mı koruma sistemi?
    tabi motora göre değişen farklılık gösteren bi durum..
    sana başarılar..

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    başarılar diliyorum

asaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    ghostie başarılarının devamını diliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    ghostie Tebrik ediyorum seni...
    Aslında Moto GP den önce böle bir show yapılsa ne kadar güzel olur ?
    veya fuar larda böle bişiye el atsalar çok sağlam olur ? Festival kapsamında da olur aslında böle birşey Türkiye'de en büyük festival nerde ne zaman düzenleniyor bir bağlantı kurmak lazım ?

Cursed_SurvivoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 (CBF Grey Edition)
    sizin ben daha önce videonuzu izlemiştim lastik değiştiriyordunuz dii mi araba ile :D ama ingilizce konuışuyordunuz hep :S

yine geçmiş konuları karıştırdık :D

Motosikleti
    daha yok malesef
    bencede izmirde yada yakın biyerlede olursanız bende gelmek isterım hatta izmir olursa super olur
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler