Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

siz motorları napıyosunuz ... ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    arkadaşlar merak ettiğim bi konu var. Türkiyemizin her yanı aynı hemen hemen ama heleki istanbul memleketinde hırsızlık baya çok yaygın bir meslek olduğundan dolayı öğrenmek istedim. siz motorlarınızı nereye park ediyosunuz herkesin özel garajı mı var, yoksa bir garajla mı anlaştınız. mesela kilitlemek şartıyla sokağa motor bırakılır mı bırakılırsa ne kadar zaman sonra yok olur. ayrıca garajla anlaştıysanız ve güngeldi garajdan motor çalındı bunun sorumluluğu garaja mı aittir.
    siz siz olun motorunuzu başucunuzdan ayırmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Forumda ufak bir araştırma yaparsan bu konuyla ilgili yığınla topic bulabilirsin.
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

melih8007, ''mesela kilitlemek şartıyla sokağa motor bırakılır mı bırakılırsa ne kadar zaman sonra yok olur.'' demişsin. bu nasıl soru yaa, güldürdün beni hele ''siz siz olun motorunuzu başucunuzdan ayırmayın.'' tavsiyen olayı bitirmiş.

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    motorunu her zaman bir garaja koy ve kilitle .benim kapalı garaj var oraya koyuyorum..güvenlikli.. yada yakında garaj falan yoksa apartman girişine kilitle oda yoksa son çare kasko yaptırıp sokağa bırak
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Misafir
    henüz türkiyede o seviyelere gelmesede yurt dışında motor hırsızlığı deli dehşet boyutlarda motorla yurt dışı gezi yapan arkadaşlar bilir özel parkı olmayan otellerde konaklayamazsınız adamlar her tür kilide karşı bir çözüm bulmuş (özellikle yunanistan ve italya) motor hacim olarak ufak olduğu için özel bir garaj hazırlamak mümkün

Motosikleti
    600rr turuncu
    MOTORU garaja bırak anlaşmanı yap kafan rahat olsun ne ugraşacan kilit milit 30 ytl aylık

ANLAŞMA: HIRSIZLIK , SU , SEL BASKININA KARŞI SIGORTA AYLIK ABONE KARTININ ARKASINA YAZDIR ben oyle yaptım

şunlar yazıyor kartta: herhangi bir sel veya su baskınında ve hırsıalık olayında motora gelecek hertur hasar otoparka (firmamıza ait) motor degeri 4000 ytl aksesuar bedeli 750 ytl firma sahibinin ism........ soyad............ imza........... kaşe........

bu kadar herşey garanti altında sizede tavsiye derim
    tek TEKERİM, düyayı GEZERİM , KIZIMI ÇOOOKKKK SEVERİİİMMMMM

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Ya cok ilginctir bizim bu salak Gebze denen memlekette kapalı bi iki tane otopark var. Daha da ilginci bu salak memleketteki kapalı o bikac otopark da iceri motosiklet almıyor. Adama nedenini sordum, bana arabaları cizer motorlar dedi. Adama "haklısın abi. bu hic aklıma gelmemisti. Cok iyi bir uygulama" dedim.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Ben biraz şanslıyım galiba, evin içine koyuyorum.

Motosikleti
    invent .. kıskandım valla hocam.. kafan rahat rahat uyursun geceleri.. keske boyle bir imkanım olabilseydi.. su anda motoru nereye koyacağım diye dusunup duruyorum devamlı.. butun secenekler belli riskler tasiyor. laneth...

Motosikleti
    Honda Beat 100cc
    Mümkün olsada motoru odama alabilsem keşke Şimdi zavallıcık otoparkta yatıyor bir boruya zincirli yatıyor. :

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Bir sorum var. Motorları nerede sakliyorsunuz siz? Mahallelerdeki ozel garajlar motor kabul eder mi? Bizim mahalledeki adama sordum yer yok dedi. Moralim sıfır oldu .
    Kabul ederlerse de 6-7 milyar verip aldiginiz makinaya o mahalle garajlarında bir sey olmaz mı?? Düşürmek vs. Su motor koyacak yer bulamama meselesi kara kara düsündrüyor beni. Onerisi olan var mi?
    Şisli'de oturuyorum ve daracık sokaklar var iste bilen bilir. Apartmanın girisi uygun degil. Bir tek mahalle garajı kalıyor. Baska alternatif? Siz ne yapiyorsunuz ornegin?
    İnsanın semt degitiresi geliyor bu yüzden

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ömür boyu garantili kilitler var onlar dahırsızları durduramıyor

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    ben karşı apartmanın garajına koyuyorum gündüz kapıcı oluyo başında gece de zaten kilitli şimdilik en güvenlisi bu. daha önce otoparka bırakıyordum üstüne oturuyorlardı kurcalıyorlardı bir de kedi problemi vardı şimdi çok daha rahatım.
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    100 kiloluk bi cismi, 5. kata çıkarabilecek bi vinç sistemi yaptırabileceğim bi yer bilen var mı?

Varsa, ben de motoru alınca salona koymayı düşünüyorum da...

(Bu şaka tabi, ben de motoru ne zaman alıcaam belli olunca kapalı bi garajla anlaşıcam(Neyse ki eve yakın 3-4 tane otopark var). meric250cc'nin önerisini de dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.)
    Hem motorunuzu, evden bi kaç sokak ötedeki bi otoparka bırakırsanız, evden parka giderken biraz da yürüyüp egzersiz yapmış olursunuz, ben öyle yapıcam. (Otoparklar ile şu an kullandığım otobüs durağı aynı mesafede )
    Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur :bestmt:

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    abi walla biz apartman girişi nin altı boş araya duvar örüp bir kapı taktırıp oraya koyuyoruz size remini gönderek isterim ama walla resim nasıl yollayacam çözemedim biri bana nasıl olacağını açık bir dille anlatırsa sevinirim

Motosikleti
    resim koymak için gerekli bilgilere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsin.

http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=2279

_kurt_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla ben 3 kulfu 1 elham okuyup kapının önüne koyuyorum

heysem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper 150
    BEN İST-ACIBADEM DE OTURUYORUM.HANİ ŞU HIRSIZLIKLARIYLA TV YE ÇIKAN SEMTDE.BİZİM APARTMANIN OTOMATİK KAPISI VAR. MOTORU ALAN ÖYLE KAPIDAN ELİNİ KOLUNU SALLIYARAK DIŞARI ÇIKAMAZ.BİR KOMŞUNUN ARKADAŞI GELİYO AKŞAMLARI KALMAYA VE MOTORA KİLİT BİLE TAKMIYO.AMA BEN O KADAR RAHAT OLAMAM. MOTOR ALINCA BİKAÇ TANE KİLİT ALIP KAMELYA YA BAĞLAMAYI Bİ YERE GİDERKEN DE MESELA TATİLE MOTORU APARTMANIN ALTINDAKİ KAPIDAN KALORİFER DAİRESİNE FELAN KOYMAYI DÜŞÜNÜYORUM.... BU TEDBİRLERİ ALDIKTAN SONRA YİNE DE 3 KULHU BİR ELHAM OKUYAYIM .... NE OLUR NE OLMAZ....

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Allahım iyiki memlekete dönmüşüm.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bizim apartman boşluğu 3-4 motosiklet alacak kadar geniş. Bir ara 3 tane motosiklet vardı. Şanslıyım galiba
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler