Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

hondaya bugun mail attim

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    bugun hondanin bize ulasin kismanda bolume dusuncelerimi yazdim we dusuncelerimi yazdim soyleki

cbr modelleriniz cok guzel fakat 125 we 600 lukler arasinda atiyorum 250 cclik modelleriniz olsa we mootsikletiniz briaz daha kasli gorunse inanin satislarinizi 2 ye katlarinis hatta 3 e dedim insanalrin hyosungu secmerinin baslica nedeni bu bende sectim cunki siizn boyle bir modeliniz yok

dusunsenize 250-300 cclik bir cbr osla we gorunumu cbr600 f yada rr gibi gorunse fiyati 9 milyar olsa gidip hyosung mu alirdiniz yoksa hondami ben kesinlkle honda alirdim motoisklette onem werdigim bir ozellikte dis gorunum sonucta 8-9 milyar az para degil we aldiigm motoiskletin guzel gorunemesini istemek gayet dogal . mesajima her ne kadar bu mesajimi onemsemiceksiniz yassamda su anda beklemedeyim saniyorum hyosungun satis rapirunu inceleyip bundan bir sonuc ckartilrar artik
    imzam yok parmak bassam olurmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bu konuda çok haklısın.. ama zaten hondanın bahsettigin gibi modelleri mevcut ve bunlardan birisi CBR 250.. 4 silindir yaklaşık 40 hp.. ve kasa çok iyi.. ama türkiyede yok maalesef.. bir süre sonra türkiyeyede getireceklerdir bence..
    CBR 600F Honda,

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ama ne zaman

Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    en azindan getirmek icin bir nedenleri war aritk eger insnalr bu topige biraz ilgi gosterip ewet istiyoruz derlerse topic linkini hondaya gonderip bakin sadece ben boyle dusunmuyorum bak herkes ayni seyi diyo demek cok hos olur

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    önceleri tartışılmıştı diye hatırlıyorum. biraz araştır istersen.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tek düşündükleri kar bence...O modelleri getirselar fazla kar elde edemiyceklaerini biliyorlar...Taki çinde yapılana kadar beklersinz sanırım.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    ben zaten bu mevzuuyu hiç anlamış değilim 125 lik var birde 600 cc enduro ise dahada karışık nir ara 350 cc ler geldi daha sonra onlarda kayboldu 500 cc veya 650 cc hangisi yerse 250 cc ve 350 cc motor klasmanı maalesef memlekette yok neden diye az düşünmedim de değil

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ilgi war aslında ama sesimizi duyurmamız lazım.. ki bu işede kabuto arkdaşımız başlamış...
    CBR 600F Honda,

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben motorların süslü olacaklar diye yalan kasalar altına gizlenmesine tamamen karşıyım. 125R'a da 600F kasası konurdu ama çok saçma olurdu. 250'lik bir motora da 600F kasası konması bence çok yanlış. Motor neyse odur. Millet 125R çok ince diyor sevmiyor. 125'lik bir motor nasıl olması gerekiyorsa öyle bu motor. Diğer türlü kasa modifiyeli şahin olurdu... Görünüm için motor alanlara karşıyım
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kimse kaale almaz boşuna nefesinizi tüketmeyin.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Asiri_yakisikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattık YBR 'yi kaldık yaya
    kabuto senin hondaya gönderdiğin mailin aynısını bende yazmıştım 6-7 ay önce mailimden 1 gün sonra telefonla döndüler ve görüşme sonucunda motoru satışa henüz sunmayacaklarını söylemişlerdi umarım hyosung 250 gibi alternatifler pazarda satışı arttıkça onlarda ss (seve seve ) getirecekler rahat ol sen gittikçe büyüyen bir pazar her marka şatışını artırmak için yeni modellere ihtiyaç duyar diye düşünüyorum
    MSN: [COLOR="Blue"]meslay1981@hotmail.com[/COLOR]:wiinkk:

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Getirseler de alsak arkadaş ya.Ama bir CBR 250 gelse zannetmiyorum 10.000YTL'den ucuz olacağını
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    ah keşke getirseler 4 silindirli olamsın çift olsun o bile yeter yeterki kasası biraz kaslı olsun

doganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende geçenlerde bir mail atmıştım sukutırların yeni modellerinin gelip gelmeyeceği hakkında, bir gün sonra telefonla aradılar ve benim istediğim 250 cc lik modellerin türkiye standartlarında olmadığı için getirilmediğini ve haliyle gelmeyeceğini söylemiştiler. ama en azından mail ime telefonla cevap vermeleri çok güzel.

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Alıntı doganay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geçenlerde bir mail atmıştım sukutırların yeni modellerinin gelip gelmeyeceği hakkında, bir gün sonra telefonla aradılar ve benim istediğim 250 cc lik modellerin türkiye standartlarında olmadığı için getirilmediğini ve haliyle gelmeyeceğini söylemiştiler. ama en azından mail ime telefonla cevap vermeleri çok güzel.
    Bende 300cc lik scooter için aynı soruyu sordum telefon ile size geri bildirim yapacağız diyerek kayıt aldılar. Bir gün sonra aradıklarında o modelin yeni olduğunu Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini bilmedikleri söylediler; avrupa satış fiyatı nedir diye sorduğumda da bimediklerini söylediler
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satış stratejisini ülke gerçeklerine ve satış fiyatına göre belirliyorlar.Bence 250cc'lik bir hondanın fiyatı Türkiye için mantıklı fiyatlara düşmez.Bu kategoriyi Çinli veya en iyi ihtimalle Korelilere bırakacaklardır.Nasıl olsa motosiklete devam eden bağımlılar bigün mutlaka yüksek cc'lere geçiş yapacak ve çoğuda Honda'yı tercih edecektir.Ama kabuto'nun kamuoyu oluşturma çabalarını destekliyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Kawasaki ER-6N
    aslında halihazırda böyle motorlar üretilmiş durumda ama nedense Türkiye'ye getirilmiyor. mesela hornet 250 buna çok güzel bir örnek. 4 silindir ve 40 hp güç ile 250cc kategorisinde gerçekten çok hoş bir motor.

http://www.motorbikes.be/en/Honda_Hornet_250_2006.aspx

Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    abi motor super bence bu hondanin aptalligi nedne diyecek olursan elinden kacan firsatlarin we musteri potansiyelinin farkinda bi,le degil

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    evet bence de alternatifleri daha çok satıcılar daha çok kazanmaya mahkumlar
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    yada ne bileyim şu cbf 250cc naked yerine şöyle iyi bir granaj olsa daha çok satardı.kabutonun dediğine ek olarak hyosung u ilk tercih nedenim aynı klasmandaki motorlarda seçme şansı sağlaması.granaj + naked ve fazla fiyat farkıda yok....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler