Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hangi aylarda motosiklet almak mantikli??

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    arkadaslar araniza yeni katildim hala arastirma asamasindayim o yuzden aceleyle biseyler almak istemiyorum

600cclik bi motosiklet almayi dusnuyodum faakat yazilanlari okuyunca we birazda canima duskun oldugumdan olsa gerek hyosung comet 250r almak istiyorum teknik ozelliklerini okudum fena durmuo. 2 milyar daha biriktirmem gerekiyo oda saniyorum mart nisani bulucak elimde 5 milyar para cunki sormak istedigim bi kac soru war eger cevap werebilirseniz sevinirim

1- nisan ayinda falan motosiklet almak mantiklimidir

2- sahibinden comda falan 3000-4000km de hyosung comet 250r motosiklet war sizce onlardan alinmasi mantiklimi yoksa 0 mi alim

3- fiyat olarak dukkan dukkan degisiyo mesela yukaridaki linkte hyosung 250r 8.500 ytl iken dun baktigim bi sitede 8.250 ytl ustune nakit alirsan 1.000 ytl indiirm yapiyolar onerebiliceginiz bir yermi acaba yani surdan al diyebilirmisiniz

4- bi kac arakdas 3. viteste motosikletin gaz yememesinden soz ediyo hatta bi arkadas bu olayin onemli anlarda hayat alabilicegini soyluyor

5-max. hizi 170 km/s imis o cussede bi motosiklet icin bana cok iyi geldi sizce nasil

wede bu motosikleti kullanan arkadsalra sormak istiyorum mantikli bi secimmi ??
    imzam yok parmak bassam olurmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    en 500 kavasaki

sana tavsiyem

cin motoru alma benim japon u al sana motor lazım banada para

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=1674927

benim en 500 ü sana 7000 ytl. vereyim daha memnun kalırsınız....
    0542 346 41 84

ArChErS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125cc
    alacağın motor ilk motorunmu olucak merak ettim?eğer ilk motorunsa daha alt seviyeden bir motorla başlamanı tavsiye ederim zorluk çekmeyesin.mesela maxi scooter çeşitlerine bakabilirsin

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasim hosgeldin
    bence motor ilkbaharda alnıır mesela nisan ayinda motoru alırsan yaz boyuca keyif alarak binersin ama kıs aylarında bana göre motor zevk vermez
    DREAM OF POWER SAKO

porsuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX
    Sabırsız biriysen ve ilk motorunsa kışın motosiklet alma. 2 hafta önce Honda Shadow 600 VLX aldım(İlk motorum sayılır, çoook eskiden kısa bi süre scooter'ım vardı). Geçtiğimiz haftada sonuda sürüş derslerine (Ehliyet eğitimi değil) başlayacaktım. Kar yağdı.. Hafta arası heveslendim yağmur yağdı. Bu hafta sonu için plan yapıyorum meteoroloji yarından itibaren yeni bir yağış dalgası geliyor diyor..

Anlayacağın kıvranıyorum.. Uzun çabalar sonucu çocukluk hayalimi gerçekleştirdim, ama eğitim almadan kullanmak istemediğim için delircem.. Aşk acısı gibi, anlatılmaz yaşanır o derece. Sabah akşam karşılıklı bakışıyoruz motorumla.

Dualarım kabul olsada önümüzdeki 4 hafta sonu yağış olmasa..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Onlar eskidendi..Kışın motorlar vitrinden kaldırılır aksesuarlar satılırdı...Şimdilerde en fazla satış kışın oluyor nerdeyse...Fiyatıda yaza göre ucuz olmamasına rağmen..

Sebebi yeni sezona fiyat artışı ile girileceğini tahminedenlerin sayısı azımsanamıycak kadar azla...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    ya ilk motorum olucak 600cclilk alacaktim 250r i onerdiler daha altinada ben inmem 7-8 milyar weripte ciliz gorunuslu bi motosiklet almak istemiyorum aldigim mottosiklet brias kasli olsun istiyorum cunki en az 3 yil kullanmayi dusunuyorum motosikletimi acaba 3 sene gidermi bu hyosung 250r ler ya

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bütçenin en uygun olduğu ve kafandaki motoru en uygun fiyata bulduğun aylarda buna emin ol ;) ............
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı porsuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabırsız biriysen ve ilk motorunsa kışın motosiklet alma. 2 hafta önce Honda Shadow 600 VLX aldım(İlk motorum sayılır, çoook eskiden kısa bi süre scooter'ım vardı). Geçtiğimiz haftada sonuda sürüş derslerine (Ehliyet eğitimi değil) başlayacaktım. Kar yağdı.. Hafta arası heveslendim yağmur yağdı. Bu hafta sonu için plan yapıyorum meteoroloji yarından itibaren yeni bir yağış dalgası geliyor diyor..

Anlayacağın kıvranıyorum.. Uzun çabalar sonucu çocukluk hayalimi gerçekleştirdim, ama eğitim almadan kullanmak istemediğim için delircem.. Aşk acısı gibi, anlatılmaz yaşanır o derece. Sabah akşam karşılıklı bakışıyoruz motorumla.

Dualarım kabul olsada önümüzdeki 4 hafta sonu yağış olmasa..
    hehehe ee havalar kötü ne yapalım .umarım en yakın zamanda güneşli günler senin olur ama böyle giderse zor gibi
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı

ne alacağına karar ver

Arkadaşım ilk motorun olacakmış galiba, ozaman ben 125cc ile başla derim 1-2 yıl sonra 250cc ye geç 600cc için en az bir 4-5 yıl kullan derim.Anladığım kadarıyla sıfır motosiklet alacaksın ozaman nisan-mayıs dönemi kampayaları uygun olur;ama 2. elde temiz bişey olur diyorsan ocak-şubat-mart derim.Hem hava şartlarından binen az olacağından hemde maddi sıkışıksa biran önce elden çıkarmak istenileceğinden yaza göre 1000-2000 ytl oynar.İnşallah en kısa zamanda motosikletine kavuşursun...
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Bu arada 1000 ytl indirimli hyosung 250r diye birşey yok.8250 den aşağı kimse vermiyor sıfırını.Olurda veren olursa öğrenelim lütfen.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    ya dun yada bi onceki kun nette buldum simdi ofisteyim burdaki bilgisayari kontrol ediyorum burada degilse ewdeki bilgisyarda history e bakicam linki koyarim arkadasim
    sana hyosung 0km gt650r heryerde 13 milyar sana buldum 11.500 e ahanda linki
    http://motosikletim.e-kolay.net/detail.aspx?sid=730372

diger bir olay forumun en ustundeki linki kontrol edersen oradaki hyosunglarin fiyatina bakarsin
    bak baska bi link bundaad arada 400mln oynuyo
    mecidiye koyde cevahirin yaninda ayni motoru 13 milyara satiyolar
    biras arastirma yap sende bulursun arastiriyorum 1-2 saate kadar linki koyucam olmadi ewdeki bilgiyaradn bakmisimdir . aksam kesin koycam linki
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...2&AdId=2160583

ya yukardaki linkte yasiyo ama sadece 650 lik modellerde indirim yapiyolar galiba yani hyosung gt650r i 11 milyara almak mumkun bundan bu anlasiliyo

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Yahu bunun sonu yok ozaman hadi 5 verip cbr 125 alacağımıza 8 verelim dedik 250r alacaktık.Öyle bir fiyat dedinki şimdi koy 3 milyar daha al 650 lik.
    Yok yok 250 alacağım ama kullanılmışmı sıfırmı karar veremiyorum.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    arastiyos iste hehe yanlis forumdan necdet arkadasimiz hondasini satiyo oda gusel bi secenek olabilir linkini koyim http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=21460 belki hosuna gider

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    valla kışın motorlarda azda olsa indirime giderler çünkü mevsimi değildir onun için kışın al derim şayet ilk motor ilk heves ise martta felan al harika olur yaza kadar motoru açarsın yazın da istediğin gibi gezersin

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    0 km için bayilerde kışın çok indirim olmaz.Baharda kampanya adı altında faizini önceden fiyata dahil ederek faizsiz vadeli satış kandırmacaları olur.ikinci el düşünürsen sezonun kapanması nedeniyle gerek motorunu kışın saklayacak yeri olmayanlardan gerekse bu sene yeni motor almış ve seneye büyütmek isteyenlerden 3-5 bin km de çok temiz 2005-2006 motorları sıfırına oranla %25-30 ucuza alabilirsin.

Dağdaki Ateş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

En iyi dönem fuar dönemidir.

Motosiklet fuardan alınır çünkü ;
    1-Tüm modelleri bir arada görür indirimli fuar fiyatlarından yararlanırsın.
    2-Eğer kredi kullanacakasan bankaların fuardaki standlarından normalin altında özel fuar faiz oranıyla uzun süreli vadeyle motosiklet kredisi kullanabilirsin.
    3-Fuara kadar motosiklet.net te bir topic açıp varmı fuarda 250R alacak olan dersin en az 10 kişi toplarsın grup indirimi alırsın
    Motosikletin fuardan alınmasının avantajşarını yaz yaz bitiremem ama bunlar senin için yeterli olmuştur herhalde...
    Tohum saç, bitmezse toprak utansın!Hedefe varmayan mızrak utansın!Hey gidi küheylân, koşmana bak sen!Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    baba guselde sole bi problem fuarlar nerelerde ne zamanlar aciliyo en yakin fuar ne zaman nereden ogrenebilirim acaba

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    mart sonunda

Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    marlboro man le beraber gidip kendimize oradan motor bakabiliriz aslinda

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler