Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet Sürücüsü Polise Bıçak çekti !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Belki bazı arkadaşlar bana kızacak ama ben bıktım artık onu dövelim bunu ezelim diye yorum yapanlardan.Şiddete şiddetle karşılık verdiğimiz zaman onların seviyesine ineceğimizi onlardan hiçbir farkımız kalmayacağını nasıl oluyor da anlamıyoruz bilmiyorum.Ayrıca şiddetle neyi çözebileceğimizi de anlayabilmiş değilim.Hiçbirimiz Peygamber sülalesinden gelmiyoruz biz de hata yapabiliriz.Tamam bıçak çekmeyiz belki ama bir hata yaptığımızda bizi gelsinler dövsünler doğrusu bu mudur yani?Bıçak çekene de cezası neyse verirler.

Lütfen arkadaşlar,bırakalım artık bu bıçkın delikanlı ayaklarını,adam olalım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki bazı arkadaşlar bana kızacak ama ben bıktım artık onu dövelim bunu ezelim diye yorum yapanlardan.Şiddete şiddetle karşılık verdiğimiz zaman onların seviyesine ineceğimizi onlardan hiçbir farkımız kalmayacağını nasıl oluyor da anlamıyoruz bilmiyorum.Ayrıca şiddetle neyi çözebileceğimizi de anlayabilmiş değilim.Hiçbirimiz Peygamber sülalesinden gelmiyoruz biz de hata yapabiliriz.Tamam bıçak çekmeyiz belki ama bir hata yaptığımızda bizi gelsinler dövsünler doğrusu bu mudur yani?Bıçak çekene de cezası neyse verirler.

Adam gelsin malını çalsın seni bıçaklasın hatta öldürsün. nasılsa devlet ceza vericek. 10 yıl 20 yıl 25 yıl.........

Senin ne günahın var.....
    Durduk yere canından malından ediyo......

Ayrıca adam diilsek burda ne işimiz var?
    Onlar gibi ya birini gasp ediyorduk ya da hapisteydik.........
    Lütfen üsluplara dikkat...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

xasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğitim şart ,ancak eğitimle düzelir, dayakla olmaz.

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gelsin malını çalsın seni bıçaklasın hatta öldürsün. nasılsa devlet ceza vericek. 10 yıl 20 yıl 25 yıl.........

Senin ne günahın var.....
    Durduk yere canından malından ediyo......

Ayrıca adam diilsek burda ne işimiz var?
    Onlar gibi ya birini gasp ediyorduk ya da hapisteydik.........
    Lütfen üsluplara dikkat...
    Dostum üslubumda bişey yok.Onlar gibi davrandığımız sürece onlardan biri olduğumuzu,onlardan hiçbir farkımız kalmadığını anlatmaya çalışmıştım.Onlardan biri gibi davranmakla adam gibi davranmak arasında fark olduğunu düşünüyorum.Düşünsenize birçok şeyin yanlış olduğu bu dünyada herkes orman kanunlarını uygularsa ne kadar tadı tuzu olur ki bu hayatın.Yanlışa yanlışla cevap vermek benim tarzım değil,herkes bildiğini yapsın,bana ne...

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    serserilik demek böyle birşey...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

cimcime endurocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600-atv kymco-honda beat_burgman 400
    ya tabi bu tip olayları onaylamıyorum ama polis kimbilir o adama ne yaptıda adam cağızı bu hale getirdi tabi olayı başka yerden tutup eleştirirsekte o adamın cebinde bıçağın ne işi vardı bilemiyorum yani yorumsuz
    rüzgarla yarış

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vallahi ben bu grupta yeniyim ama keske senin gibi dusunen daha cok kisi olsa diyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler