Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet Sürücüsü Polise Bıçak çekti !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehliyetsiz kullanan cok kulanıcı var am polisle bu tür münasebete girmeye gerenk yok bu olaylar cevirmrlerin artmasına ve motosiklet kullanıcısına olan bakış açısını olumsuz yönde etkiler yaptıklarımıza biraz daha dikkat edelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eze eze
    döve döve öldürecen
    o bıçak çeken elini ezecen
    sonra küfür eden ağzını ezecen
    öyle bi ezecen ki bi daha küfür edemiycek
    öyle bi ezecen ki bi daha bıçak çekemeyecek
    öyle bi ezecen ki bi daha motora binmeyi bırak sokağa çıkamıycak
    tüm sorun burda sen insanca o hayvanca konuşur ayrı dil anlaşamassınız
    kardeşim ben senin bu yazdıklarını isteyerek yazdığını inanmıyorum ,yada inanmak istemiyorum sen bu kafayı çok çabuk acilen değiştir yaşamın boyunca sorun yaşamak istemiyorsan.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Bukalemoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V
    evet katılıyorum

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bıyıklı papaz öldüren çocuk hakkındaki görüşlerini hiç beğenmedim(Tabii yanlış da anlamış olabilirim).Aşağı parmaklı emoticon yapıp bunu pekiştirmeme gerek yoktur herhalde.
    Gereksiz polemik oluyor,KİLİT GELSİN derim.
    Kolpa Adamları

Konumuza dönelim.

Eskişehir'de bu tarz motosiklet kullanan kişiler oldukça fazla.
    Ve üzülerek söylüyorum ki ; bunların sonu ya kamyonun arkasına girerek , ya virajda düşüp kafayı yere vurup ölerek ya da trafik polisine bıçak çekerek bitiyor!

Eskişehirdeki emniyet güçleri de bazen çok da iyimser olmuyor. Bu adam dükkanına giden bir genç de olabiliyor , ya da gerçekten unutan birisi. Polisin yaptığı muamele karşısında hepimiz gerçekten zor duruma düşüyoruz!

Sizlere bir örnek vererek konuyu kapatmak istiyorum.

ozi2002 nickli arkadaşımız ; çevirmeye girdi. Ehliyetini evde unutmuş. Polis belgelerini istedi. Oğuzhan'da ehliyetini bulamayınca ceplerini , motorun bagajını vs aramaya başladı.
    Bu arada polis "Tamam lan. Numara yapma. Ehliyetin yoksa adam gibi söyle. Bizi uğraştırma..." sözleri ile konuşmaya başladı. ee şimdi siz olsanız bu polise çiçek mi vereceksiniz?

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    mazlumu getirin bana
    yahu saçmalamayın hayatım da 3 kere kavga ettim kavgaya bulaşanları da hep ikna ettim ama hakkı olanı da hakedeni de hakkını vermek lazım...
    bi de ciddi siz dediklerinize inanıyormusunuz
    bengüüüüüüü 2;

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bıyıklı papaz öldüren çocuk hakkındaki görüşlerini hiç beğenmedim(Tabii yanlış da anlamış olabilirim).Aşağı parmaklı emoticon yapıp bunu pekiştirmeme gerek yoktur herhalde.
    Gereksiz polemik oluyor,KİLİT GELSİN derim.
    Yanlış anlamışsın ondan beğenmemişsin, ben çocuğun aldığı cezayı çok bulmuyorum çifte standarda çok güzel bir örnek olduğu için verdim. Yoksa hakikaten kanunlarda geçen cezayı almalı benim karşı çıktığım aynı suçu bir kodaman çocuğu bir garibe karşı işlediğinde yani onu öldürdüğünde, ne cezası hapis bile yatmadan sıyrılabiliyor. Güçlü ve güçsüz eşit muamele görmüyor. Güç demek para, siyaset demek, güçsüzlük ise fakirlik, ezilmek demek ve gittikçe her alanda artıyor bu durum, çok yanlış. Tamam. (yukarı parmaklı gülümseyen yüz)

Bende senin 'kilit gelsin' lafını hiç beğenmedim gereksiz yere kendi görüşlerine sığmadığı için istiyorsun, herşeyi polemiğe bağlamayın tartışmaktan korkmayın, konulara takılan kilitlerin forumdaki kısıtlı demokrasimizi daha da fakirleştirdiğini lütfen artık idrak edin.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    bu gün polise bıçak çekebilen adam yarın normal vatandaşa neler yapmaz??
    Ne kadar iyimsersiniz. Hayat bu kadar ucuzmu? Kaç hayat yaşıycaksınız??
    Kendini bilmez işe yaramaz bir itkopuk diycem ama ayıp olur size.Topluma hiçbir faydası olmayan aksine gidişatı engelleyen adamı hapse atı eğitsen nolcak.3 sene yatıp çıktıktan sonra ben polise bıçak çekmişim kimse bana dokunamaz havasıyla ortalıkta mafyacılık oynıyacak. Kimbilir belki sizin yakınlarınızdan biride olabilir kaç kişinin canını yakıcak kaç hayat söndüreccek.

İşi olmadığı için tek geçimi gasp hırsızlık satıcılık yapıcak. Batmış ya bir kere ne kaybı olabilirki?

O polis babanız veya amcanız bir yakınınız olsaydı aynı konuşabilirmiydiniz?
    3 tane serseri manyak motogasp çı için bütün motorculara cephe alındı bir zaman. Ne zaman trafikte bir bayan sürücünün yanında duraklasam telaşla camını kapatıyor.

Bıktım ben bu adi insanlardan. Motosikleti seviyorum diye onlarla aynı kefeye koyulmak istemiyorum artık.

İyimser olurken biraz da karamsar düşünün. Yardımı olacaktır. Her zaman söölerim davulun sesi uzaktan hoşgelir..... Yakında çalınırsa beyin uğuldatır.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında ben bu konuyu açarken acaba polisin bizlere yaklaşımında gözle görülür bir farklılık olacakmı diye açmışdım ve olası gelişmeleri buraya yazacakdım bugün olayın olduğu yerden motorumla geçtim ve 1 motorize polis gene çevirme yapıyordu ancak 2-3 motosiklet olmamıza rağmen hiçbirimizi çevirmedi

istanbulda emniyet müdürü emir verdiği için motosiklet toplama girişiminde bulunulmuştu fakat çok şükürki burada olmusuz bir bakış açısı olmamış bizlere karşı

ayrıca şunuda belirtmek gerekiyor genelde buradaki motosikletler plakasız ve sürenlerinde tabiki ehliyeti yok polisler genelde scooterleri çeviriyorlar zaten bu bahsi geçen motosikletde mondial hs idi bu benim gözlemim

musti ula benim topic' ide karıştırdın meteye şikayet edicem seni senin hakkından o gelir

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında ben bu konuyu açarken acaba polisin bizlere yaklaşımında gözle görülür bir farklılık olacakmı diye açmışdım ve olası gelişmeleri buraya yazacakdım bugün olayın olduğu yerden motorumla geçtim ve 1 motorize polis gene çevirme yapıyordu ancak 2-3 motosiklet olmamıza rağmen hiçbirimizi çevirmedi

istanbulda emniyet müdürü emir verdiği için motosiklet toplama girişiminde bulunulmuştu fakat çok şükürki burada olmusuz bir bakış açısı olmamış bizlere karşı

ayrıca şunuda belirtmek gerekiyor genelde buradaki motosikletler plakasız ve sürenlerinde tabiki ehliyeti yok polisler genelde scooterleri çeviriyorlar zaten bu bahsi geçen motosikletde mondial hs idi bu benim gözlemim

musti ula benim topic' ide karıştırdın meteye şikayet edicem seni senin hakkından o gelir
    mete abi çizik la 3 gün yemiş

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi çizik la 3 gün yemiş
    aha çızıktirmişler

benle uğraşırsa böyle olur tabe dedim ona benle uğraşma bi yolunu bulur çızdırırım diye dinlemedi beni

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha çızıktirmişler

benle uğraşırsa böyle olur tabe dedim ona benle uğraşma bi yolunu bulur çızdırırım diye dinlemedi beni
    içerden çıkınca harcayacakmış seni
    şimdi duvara çizik atıyor

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    tüüüüüüü pis herif. Bide motorcu olcek
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

serkoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    arkadaş biraz sinir sahibiymiş sanırım , ben de bir keresinde minibüsün camına kafa atmıştım.
    şiddete hayır
    YALNIZCA ADALET...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polise bıçak çekilmesi tasvip edilecek bir davranış değildir..amma kasksız ve ehliyetsiz motor kullanmakta bir gözaltı sebebi değildir..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise bıçak çekilmesi tasvip edilecek bir davranış değildir..amma kasksız ve ehliyetsiz motor kullanmakta bir gözaltı sebebi değildir..
    yok abi anladığım kadari ile orada onu gözaltına almalarının sebebi nüfus cüzdanınında yanında bulunmaması birde üstüne ruhsatda olmayınca sanırım potansiyel hırsız muamelesi gördü

ancak aklıma şimdi şu soru takıldı normalde ben nüfus cüzdanımı yanımda taşımıyorum ehliyet ve ruhsat ile geziyorum aynı durumda ehliyet nüfus cüzdanı yerine geçer herhalde

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    olacak iş mi bu şimdi.
    ihtiyar'ın dediklerine katılıyorum.
    Eğitim şart ivediyetle.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    memlekette kesin çizgiler yok; ak kara belli değil, her yer gri.
    motosiklet kullanıcılarının çoğu ehliyetsiz geziyor ve çoğu zaman da kimse bir şey demiyor. bu da bir alışmışlık yapıyor insanlarda, sanki bu şekilde gezmek istemesine engel olmak hakkı gaspedilmiş hissi uyandırıyor.
    bu köteklik genç bu hissi biraz abartmış, kendini götürmek isteyenlerin emniyet mensubu olduğunu unutmuş, haksızlığa uğramışçasına panikle bu direnişi göstermiş gibi görünüyor.
    bunların yasak olduğunun eğitimini verdiğiniz gibi yasaların da denetçisi olacaksınız ki gevşeme olmasın, ak kara belli olsun.

LAAn BU ADAMI ŞİMDİ KARAKOLDA NE DÖVERLER VARYAAAA.BİDE ÜSTÜNE 1 MİLYAR CEZA YAZARLAR ,BİDE DAVA ACARLAR OHHH.Lan sen kimsin devletin polisine bıcak cekiyon,bide sucsuz gibii KOPEKKKK

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    adam hem şuclu hem güclü
    ANKARA MT

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler