Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kıskanıyorlar:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Beni köpek kovaladığı zaman hiç panik yapmadan yoluma devam ediyorum benim başımada ufak birkaç olay geldi (örneği çok anlatma gereği duymuyorum)
    Gayet sakin duymamış gibi yapıp yoluma devam ediyorum. Hangisiyle, kaçıyla ne kadar kim mücadele edebilir ki?
    Boş verin gitsin derim...
    Kaza Anında Sizi Korur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    iki gözüm dedeğin olay benimde başıma geldi.seni çok iyi anlıyorum.

bizim kamyon şöförü arkadaşla yanyana giderken bakıyorum arabalar küfür ediyor onlara durmadan korna yapıyor.sabır denen nesne yok saygı yok.bu tip adamlar kendilerini pilot zannediyor.

helede motorsikletli birisi önünde gittiği zaman ne yapar bu tip adamlar bilmem.

bu olay tamamen büyük balık küçük balık olayı ve artı karakter meselesi! bizim türk insanının kültürsüzlüğünden ve cahilliğinden kaynaklanıyor!(sakın kimse bana kültürlüyüz demesin)

ama bu tip insanlar ile muhatap olmak istemiyorsanız

1-ışıklarda en sağda duracaksınız.
    2-onlardan 3 saniye önce kalkış yapacaksınız
    3-devamlı sağdan gideceksiniz
    4-onlara yol vermeye çalışacaksınız göreceksiniziki bu hareketiniz size yol ve elektrik olarak dönecek!
    itina ile kaza yapılır

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    hiç bulaşmamak lazım ben genelde hep sağdan giderim çok şükür de şu ana kadar o derece bir psikopatla karşılaşmadım. İnş. karşılaşmam ama sprey olayına sıcak bakıyorum bir tane edinicem. Ben açıkcası yayalardan şikayetciyim herif geldiğimi görmesine rağman yol ortasında kablumbağa hızıyla ilerliyor korna çalışyorum hiç bir hareket yok en sonunda piskopata bağlanacam sürücem üstüne bide sert fren yapıcam adım olcak en sonunda serseri. bide sıkışık trefikte gitmemi isteyen sürücüler var adam arkamda korna çalıyor. yaw 3 metre önde dursan nolcak ki bende yol vermiyorum arkamda kuduruyor.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

bedenenyanlış ruhendoğru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 r (olacaaakkk az kaldı geri sayımdayım!)
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisini hemşerim söylemiş.Konuş be hemşerim.Kim tutar seni?
    heyyyyt be! konuşurum tabi üstüme yoktur
    evet cnm hemşerilerim, böle ama dorusu, sallamıcan bile! eer artarsa tahrik bi zahmet plakayı alır altında motor yokken bi ara bi ziyeretine gider alırsın hesabını! yok öle zamansız saldırmalar(saldırma diorum dikkat et hemşo hayvansal bi kelime)
    gereğinin yapılmasını arz ederim...
    ???

Celsius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sprey almaya niyeti olan arkadaslar, aman dikkat, spreyi sikarken ruzgarin size dogru esmediginden emin olun, pek tatsiz oluyor!
    Celsius
    Hyosung GT250 Comet
    [I]"The ability to quote is a serviceable substitute for wit!"[/I]

Kodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BW'S 100 :) (o da gitti hatta :/)
    Kendi sıktığın spreyi tatma durumuyla karşılaştım, hoş bir anı değil ama.. Geçen yaz, Antalya Kumluca/Kemer arası yolda BW'S ile geliş-gidiş yolda şeridin orta-sağ ından ilerliyodum. Arkadan mor park lambaları görülen, bana doğru gelen ve selektör yapan, filmli camlı, marşpiyelli, yüksek ses çıkaran bir Fiat Tipo gördüm ve şeridin sağ tarafındaki banket kısmına geçtim. Dümdüz gitse ve hatta biraz sağa yaklaşıp geçse bile rahat geçecekken, bacağıma sürtercesine, resmen nerdeyse bana yapışık yakından geçti. Gerçekten de tahmin etmemiştim öyle birşey yapacağını, ve bilerek yaptığı da belliydi, o yüzden de baya bi irkildim/gerildim. Neyse, araba önüme geçip benim hızımla seyretmeye başladı, sonra adam önümde 2 kez anlık frene basıp çekerek nedense beni korkutmaya çalıştı, ilkinde korkmadım ama ikincisinde o adam anlamasa da ucuz kurtuldum, o ani fren anında dozajı ayarlayamayıp ön tekeri kitleyebilirdim, ve yer de pek düzgün bir zemin değildi, çakıllar vardı. Çok gerilmiştim, hatta korkmuştum acaba adam olayı ileri boyutlara taşıyıp kaza yapmama neden olacakmı diye, aynı zamanda da inanılmaz sinirlenmiştim. Neyse ben hızlıca yavaşladım, o devam etti gitti. Birkaç dakika sonra tatil beldesi girişlerinden birinde (hangisi olduğunu tam hatırlamıyorum şimdi) ışıkta durduğunu gördüm, yanına geldim, ama içerde 3 kişi oldukları için, bulaşmak istemedim, sadece ışıklara ve önüme baktım. Gerek yok yani vücudumun bölgesel renk değişimleri geçirmesine durduk yere. Ama bu sefer de o gülerek küfür etmeye el kol hareketleriyle de dediklerini desteklemeye başladı, benim de tepem attı yani ben ne yapmışım ki o adama? O sırada kafamdaki mantıklı düşüncelerin hepsi uçtu ve yerini "sen kimsin ulan?" sorusuna bıraktı. ben ileriyi işaret ettim, o da çok büyük bi zevkle yeşil yanınca kavşağın 100 m ilerisinde sağa çekti, ben de önüne çektim. küçük bi çantam vardı bacaklarımın arasında duruyodu, onun da yan cebinde biber gazı vardı. Aldım belli etmeden, yanlarına doğru gittim zaten 3 üde inmişti arabadan yürüyolardı bana doğru, düşünmeden 3-4 adım koşup en öndekinin suratına gücümün sınırlarında bir yumruk attım, yere düştü -13 senedir buz hokeyi oynuyorum, 3 defa milli takım kadrosunda bulundum, sporumun disiplininin de bana öğrettiği şekilde zor sinirlenen bir insanımdır, ve sinirlenip hiç sevmediğim şekilde dövüşe girsem bile, az güç kullanmaya çalışırım, fakat orada canıma hiçbir sebep yokken kast edildiği düşüncesi beni kontrolden çıkarttı- tabi diğerleri üstüme çullandı, biber gazının yarısını boşalttım galiba orda o anda çok sinirliydim bir süre etkisini hissetmedim adrenalin yüzünden sanırım, ama adamlar yüzlerini tutup arkaya koşarken, yerdeki adamın da etkisiz olduğunu gördüğümde, o kötü hissi yaşadım nefesim tıkanır gibi oldu, ağzım, yüzüm, özellikle de gözaltlarım ve gözlerim açılmiycak şekilde yanıyodu. Şimdi düşündüm, motoru nasıl sürcem diye, arkaya bakınca ordaki bağırıp küfür eden benden intikam alma hissi bünyelerini ele geçirmiş 3 adamı görünce, tekrar kendini müdafaa içgüdüsüyle motora atlayıp hızla uzaklaştım, ileride de ormanın içine 2-3 metre motoru sokup onların geçmesini bekledim, hızlıca geçtiler beni aradıkları belliydi, bu sefer direk çarparlardı heralde, onlar geçtikten 10 dk. sonra da ben çıkıp yola devam ettim. Yani bu insanlara ne anlatsan, ne desen boş, yaptığın şeyler sana geri dönüyo, bir tanesini etkisiz hale getirsen 5 tanesi geliyo, e kökünü kurutucak halimiz de yok, oturmuş yerine bu tiplemeler, hem de motorcuyu haksız çıkartıyolar kendileri gibi olan adamlar çok olduğu için, o yüzden bundan sonraki kuşakların faydası için küçük yaştan sağlıklı eğitim vermek lazım tek çare bu. Şimdi yapılıcak en iyi şey yolumuza bakmak yani
    Bunlardan herhangi [COLOR="DarkRed"]biri[/COLOR] ... :pale: ... Yamaha [B][COLOR="RoyalBlue"]MT-01[/COLOR][/B] ([I]mavi[/I]) // Yamaha [B]R6 ([I]yeni[/I])[/B] ([I]siyah[/I]) // Yamaha [B]FZ 6[/B] ([I]siyah[/I])

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    kiskananlar Çatlasin Be Beyfammm

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    çatlasalar keşke...yapıcak bişey yok valla organizeişler abi
    YUSUFF...!!YUSUFFFF!!!!!
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı Kodo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi sıktığın spreyi tatma durumuyla karşılaştım, hoş bir anı değil ama.. Geçen yaz, Antalya Kumluca/Kemer arası yolda BW'S ile geliş-gidiş yolda şeridin orta-sağ ından ilerliyodum. Arkadan mor park lambaları görülen, bana doğru gelen ve selektör yapan, filmli camlı, marşpiyelli, yüksek ses çıkaran bir Fiat Tipo gördüm ve şeridin sağ tarafındaki banket kısmına geçtim. Dümdüz gitse ve hatta biraz sağa yaklaşıp geçse bile rahat geçecekken, bacağıma sürtercesine, resmen nerdeyse bana yapışık yakından geçti. Gerçekten de tahmin etmemiştim öyle birşey yapacağını, ve bilerek yaptığı da belliydi, o yüzden de baya bi irkildim/gerildim. Neyse, araba önüme geçip benim hızımla seyretmeye başladı, sonra adam önümde 2 kez anlık frene basıp çekerek nedense beni korkutmaya çalıştı, ilkinde korkmadım ama ikincisinde o adam anlamasa da ucuz kurtuldum, o ani fren anında dozajı ayarlayamayıp ön tekeri kitleyebilirdim, ve yer de pek düzgün bir zemin değildi, çakıllar vardı. Çok gerilmiştim, hatta korkmuştum acaba adam olayı ileri boyutlara taşıyıp kaza yapmama neden olacakmı diye, aynı zamanda da inanılmaz sinirlenmiştim. Neyse ben hızlıca yavaşladım, o devam etti gitti. Birkaç dakika sonra tatil beldesi girişlerinden birinde (hangisi olduğunu tam hatırlamıyorum şimdi) ışıkta durduğunu gördüm, yanına geldim, ama içerde 3 kişi oldukları için, bulaşmak istemedim, sadece ışıklara ve önüme baktım. Gerek yok yani vücudumun bölgesel renk değişimleri geçirmesine durduk yere. Ama bu sefer de o gülerek küfür etmeye el kol hareketleriyle de dediklerini desteklemeye başladı, benim de tepem attı yani ben ne yapmışım ki o adama? O sırada kafamdaki mantıklı düşüncelerin hepsi uçtu ve yerini "sen kimsin ulan?" sorusuna bıraktı. ben ileriyi işaret ettim, o da çok büyük bi zevkle yeşil yanınca kavşağın 100 m ilerisinde sağa çekti, ben de önüne çektim. küçük bi çantam vardı bacaklarımın arasında duruyodu, onun da yan cebinde biber gazı vardı. Aldım belli etmeden, yanlarına doğru gittim zaten 3 üde inmişti arabadan yürüyolardı bana doğru, düşünmeden 3-4 adım koşup en öndekinin suratına gücümün sınırlarında bir yumruk attım, yere düştü -13 senedir buz hokeyi oynuyorum, 3 defa milli takım kadrosunda bulundum, sporumun disiplininin de bana öğrettiği şekilde zor sinirlenen bir insanımdır, ve sinirlenip hiç sevmediğim şekilde dövüşe girsem bile, az güç kullanmaya çalışırım, fakat orada canıma hiçbir sebep yokken kast edildiği düşüncesi beni kontrolden çıkarttı- tabi diğerleri üstüme çullandı, biber gazının yarısını boşalttım galiba orda o anda çok sinirliydim bir süre etkisini hissetmedim adrenalin yüzünden sanırım, ama adamlar yüzlerini tutup arkaya koşarken, yerdeki adamın da etkisiz olduğunu gördüğümde, o kötü hissi yaşadım nefesim tıkanır gibi oldu, ağzım, yüzüm, özellikle de gözaltlarım ve gözlerim açılmiycak şekilde yanıyodu. Şimdi düşündüm, motoru nasıl sürcem diye, arkaya bakınca ordaki bağırıp küfür eden benden intikam alma hissi bünyelerini ele geçirmiş 3 adamı görünce, tekrar kendini müdafaa içgüdüsüyle motora atlayıp hızla uzaklaştım, ileride de ormanın içine 2-3 metre motoru sokup onların geçmesini bekledim, hızlıca geçtiler beni aradıkları belliydi, bu sefer direk çarparlardı heralde, onlar geçtikten 10 dk. sonra da ben çıkıp yola devam ettim. Yani bu insanlara ne anlatsan, ne desen boş, yaptığın şeyler sana geri dönüyo, bir tanesini etkisiz hale getirsen 5 tanesi geliyo, e kökünü kurutucak halimiz de yok, oturmuş yerine bu tiplemeler, hem de motorcuyu haksız çıkartıyolar kendileri gibi olan adamlar çok olduğu için, o yüzden bundan sonraki kuşakların faydası için küçük yaştan sağlıklı eğitim vermek lazım tek çare bu. Şimdi yapılıcak en iyi şey yolumuza bakmak yani
    Tiki olup "oha falan oldum yanıııı" demek istiyorum.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı Kodo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ormana iyiki girmemişler oracıkda naparlardı seni valla iyi kurtulmuşsun iyi cesaret ben şahsen cesaret edemem altımda fazer r6 fln olsa bas git bulamazlarda valla geçmiş olsunda denmez sna

Motosikleti
    Borelli Ledow CXM250a
    valla sprey falan hikaye bi muşta alacaksın. (muşta: parmakların arasından geçtiği demir ya da çalikten yapılmış yumruk atma aparatı.(TDK 1999 13, Basım)) Gideceksin camı indirip herifi camdan çıkaracaksın. Sonra Zaten rahatsın kır dök herifi bindir arabasına. Bu arada dikkata edin muşta ile attığını bi yumruk herifin suratındaki makul sayıda kemiğin kırılmasına neden olabilir onun için muştayı arabada denemenizi tavsiye ederim.

Otobüse gelince halk otobüsü ise o otobüs yanına geçip ev anahtarınızı çıkarın. Şöföre el sallayıp anahtarı otobüsün yanında dayaın ve gaza basın. Motor sesinin yanında otobüste boydan boya oluşacak bi çiziğin ahenkli sesi de eklensin.

Tabi bunları yaparken plakanızı da saklamayı unutmayın arkadaşlar.

Şimdi birileri diyecek. Kerem anarşi yaratma diye ama nus ile uslanmayana etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı KÖTEKTİR. İlk okul hocamızdan hergün duyardık

Kodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BW'S 100 :) (o da gitti hatta :/)
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ormana iyiki girmemişler oracıkda naparlardı seni valla iyi kurtulmuşsun iyi cesaret ben şahsen cesaret edemem altımda fazer r6 fln olsa bas git bulamazlarda valla geçmiş olsunda denmez sna
    valla artık ormanda da bulup tekrar birşeyler yapmaya çalışsalardı, o psikolojik durumdayken ordan ya 1 tane onlardan çıkardı, ya da ben tekbaşıma çıkardım. Ama tabi istenmeyen talihsiz olaylar bunlar.
    Bunlardan herhangi [COLOR="DarkRed"]biri[/COLOR] ... :pale: ... Yamaha [B][COLOR="RoyalBlue"]MT-01[/COLOR][/B] ([I]mavi[/I]) // Yamaha [B]R6 ([I]yeni[/I])[/B] ([I]siyah[/I]) // Yamaha [B]FZ 6[/B] ([I]siyah[/I])

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    KöpekLer isteyince atLar öLmezmiş.Bir Romen atasözü
    Born To Be wild,Live to Ride...

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş
    Kaza Anında Sizi Korur...

FAruk gecmıs olsun.Şimdi yapılacak en iyi şey adamların kırmızı ıskda yanına gitmek ve beklemek (sende korumalı eldıvende var zaten)tam sarıya gectıgı vakit cama,kaportaya artık nereyı tutturursan bi tane cakmak sonra da gazı acmak olurdu sanırımşimdi sana 4 sorum olacak.1-adam saga cekıp goster lan dedıgınde napcagan.2-adamlar yesılde gecmeyıp uzerıne gelselerddı napcaktın.3-mayısta ne zamn gelıyon.4-telefonlarıma neden cvp vermoyon(ybr yi alıp bizi unuttunmu(lan keske yanında bende olsaydım dalardık bebelere,sonra kızları bız goturrduk hehehehehe)

Motosikleti
    CıbıRepSol
    eldivenin tekini düşürdüm kışlık alıcam gökhan
    1.ehliyetimi gösdercektim
    2.üzerime gelselerdi herşeyi olağan haline bırakırdım dayak yicemi bile bilede olsa dalardım adamlara maksat erkek koksun ortalık
    3.mayısda zor biraz işletmeden izin alamıyıcam gibi cuma izin alırsam cuma sabahdan gelirim cumartesi pazar kalırım işallah
    4.telefon la işim olmuyo valla zaten bozuldu ybr yle hız denemesi yaparken düşürdüm telefonu paramparça oldu kırıldısim kartı zor buldum

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı firtina110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tip insanlar ile muhatap olmak istemiyorsanız

1-ışıklarda en sağda duracaksınız.
    2-onlardan 3 saniye önce kalkış yapacaksınız
    3-devamlı sağdan gideceksiniz
    4-onlara yol vermeye çalışacaksınız göreceksiniziki bu hareketiniz size yol ve elektrik olarak dönecek!
    bu düşünceye hiç mi hiç katılmıyorum. bu yukarda saydığınız maddeleri uygulamaya devam ederseniz her seferinde bu insanlar biraz daha fazla tepenize binecektir. sizin sıraladığınız maddeler resmen ezilmeyi kabul etmektir. trafikte en az onlar kadar hakları olan araçlar olduğumuzu sabırla öğretecek şekilde kullanmalıyız bence.

hiç kimsenin kişisel egosu için ışılarda en sağda durmam, devamlı sağdan gitmem veya yol hakkı benimken onlara yol vermem.

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar geçen gün bağdat cad. fener alayından dönüyorum. sahilden çıkıodum ark. aradı caddeye geri dönmek zorunda kaldım.. ama tabi trafik 29 ekmde oralarda felç...

Neyse minibüs yolundan gidiyim dedim küçükyalıda çıktım ama orası da bi felatet. yavaş yavaş aralardan geçtim ama olacak gibi değil tıkandım kaldım..

Sonra bi baktım en sol şeridin kenarında bir motor gidecek kadar beton bi zemin var ama bayağı bir kötü. Ama rafikte berbat girdim neyse.. Uzunca bu engebeli yoldan gittikten sonra sonunda çukur olduğunu gördüm ve sol şeride girmek istedim -ha bu arada trafik neredeyse hiç ilerlemiyor.- bir arabanın geçmesini bekledikten sonra tam girecektimki eski model bi mercedes üzerime sürdü. dayın napıon der gibi bi el kol hareketi yaptım gülerek ama adam asık suratla elinin tersiyle hadi git len der gibi yaptı. Bende güldüm Alla Alla hasta falan heralde dedim yine tam giricem nerdeyse çarptı çarpıcak.. ayağımı çekmesem motorla araba arasında kalıcak ayağım..

Sonra camına vurdum napıyosun sen?? diye söylendim. açtı camı 'yoluna riayet etsen bizde beklioruz' dedi gidebiliosan sende git benim gittin yerden amaca die yüksek sesle söylendim ve herkesin içinde işte motor düşmanı die alkışladım adamı. Tabi çok sinirlenmiştim. yanında karısı olmasaydı ve biraz yaşı küçük olsaydı sanırım olay çıkarabilirdim ama bize yakışmaz..

Neyse dedim ya çok sinirliydim.. Bu tip adamlar neden sinir olurlar? Önünde gidilmesinden bende öyle yaptım trafik zaten felç e acelemde yok. bekliorum adam önünde aniden frene basıorum çarparsa çarpsın o hızda zaten bişe olmaz ayrıca şuçlu o olur die geçiriorum kafamdan. Ehliyette var zaten. Sonra sıkıldım elimle ve kolumla yenyeyi mazur görerek bi iki hereket yaptım tabi bunu diğer arabadakilerde gördü. Sonra nooldu bilmiorum.

O akşam bişe vardı kesin. Eve dönerken sahil yolundan maltepe dragosta bi S viraj var bilenler bilir. 2. şertten gidiorum arkama baktım bi araç gelio biraz hızlı ama sorun diil hafifçe hemde virajı alabilmek için şeridin sağına geçtim ama ortasında sayılırım gene de adam da aynı şekilde aldı virajı ve tam viraj biterken neredeyse çarpıordu bana şok oldum yer ıslak olsa kesin düşmüştüm.. sellektör yaptım kornaya bastım adam tınmadı bile

sonra ileride ışıklarda yakaladım. yanına geldim aç camı dedim. yaptığınız hareket hiç hoş değildi dedim. ama adam sanki hiç beni görmemiş gibi çok şaşırmış bi şekilde aa ben bişe mi yaptım hiçbişey yapmadım dedi. Tabi ben size gıcık olduğum için gelip söylüyorum di mi? dedim Yanlışın var dio adam bana..

Sonuç olarak bilinç : 0
    Görme oranı : 0
    Duyarlılık : 0
    Akıl : 0
    Trafikteki yeteneklilik : 0

Acaba benim yerimdeki kendi çocuğu yada bir akrabası olsa aynı şey mi olacaktı?
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

uçan_kızılderili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok :S
    arkadaşlar geçen gün banada aynısı oldu e-5 selimpaşa yolundaki kırmızı ışıklarda çok az bi trafik vardı bnde herzmnki gibi yavaşladım ve aradan geçtim 1 arabann arkasında durdum bir dier yandanda sol şeritteydim bnm hmn yanmdaki şeritteki kırmızı polo(kzn teki sürüodu ama arkasında 2 tane çocuk ve yannda bi kız daa vardı) arkadaşımızınki gibi bnmde arka tekerime değdirdi ve motorla yere yattım neseki motorda bişi yok bn gayt normal bi biçimde kalktım o an ztn sadece motorumu düşnüodum bindim yeşil ışık yandıı anda o hmn gaza bastı bnde kökledim gazı en sonnda silvri maxinin orda yakaladım onu durdum konuştum bana dedklerini göre kızlar bnden çok hoşlanmış ama bnce yalan !!! szce ne yapmalıydım o anda ????? çok mrk ediodum size olsa napardınz ????
    motorsuz ve sevgilisiz bir hayat düşünülemez ne kdr motorda bir sevgili olsa gerçek sevgilinin yerini tutamaz :wiinkk:

motoblackman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONGESHEN 200cc
    Dolu dolu ortalık şehir magandalarıyla dolu topunun köküne kibrit suyu
    B-L-A-C-K-M-A-N ikitekerli koca dünya:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler