Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm motosiklet ehliyeti soru ve sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Mel-a-ku adlı üyeden alıntı
    chatnoir bu verdiğin fiyatlar hangi surucu kursunda? direk gidip yazılıım. çok makul fiyatlar!
    reklam olmasın diye yazmadım, isteyene özelden yollarım. kadıköyde bi yer...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ChatnoiR adlı üyeden alıntı
    chatnoir bu verdiğin fiyatlar hangi surucu kursunda? direk gidip yazılıım. çok makul fiyatlar!
    ben bu haftaiçi yazılmayı düşünüyorum, belki bi grup oluşturursak fiyatı daha da kırarız ne dersiniz?

cromathicaberation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t olacak yakında
    ben bu haftaiçi yazılmayı düşünüyorum, belki bi grup oluşturursak fiyatı daha da kırarız ne dersiniz?
    kadıköyde bu fiyata bi kurs ha?süper ,bende varım grup oluşturacaksak!!

ehliyet alıyoruz...

Alıntı cromathicaberation adlı üyeden alıntı
    kadıköyde bu fiyata bi kurs ha?süper ,bende varım grup oluşturacaksak!!
    katılanlar:

1.chatnoir
    2.cromathicaberation
    3. ?

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    yaaa millet avrupa yakasında ehliyet alacak yok mu ?? burda 200 milyona buldum kagıthane de hem sürüs icinde bide mecidiyeköyde var ama bu kurslar nasıl kurs bilemiyorum sürüs yok varsa avrupa tarafında yazılacak arkadaslar hep birlikte bizde gidelim derim

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    abi walla bende yaş tutsa para falan dinlemeyip alırım ama işte yaş tutmuyor mahkemede yaşımı büyüttürsem ehliyet alsam sonra yeniden küçülttürsem olurmu acaba? ama artık bende ahliyet almak istiyorum erken yaşta polise yakalanma korkusu ve bu stresle herhalde ya saçım dökülecek yada saçlarım beyazlayacak

ilkerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadıkoy uzak degıl bende besıktasta oturuorum ben b sınıfı ehlıyetıne yazıldım sınava gırdım bıde 125cc motorlara araba ehlıyetı gecerlı olcak dıye bı solentı vardı bı ara onu bılen varmı? yoksa benım bı tanıdık var uzuza ehlıyet alabılırz fıyatıda kırarız merak etmeyın ben sıze gercekten baya ucuz bı fıyat cekıcem eger 6 vwya 7 kısı olusturusak

Alıntı ilkerkan adlı üyeden alıntı
    kadıkoy uzak degıl bende besıktasta oturuorum ben b sınıfı ehlıyetıne yazıldım sınava gırdım bıde 125cc motorlara araba ehlıyetı gecerlı olcak dıye bı solentı vardı bı ara onu bılen varmı? yoksa benım bı tanıdık var uzuza ehlıyet alabılırz fıyatıda kırarız merak etmeyın ben sıze gercekten baya ucuz bı fıyat cekıcem eger 6 vwya 7 kısı olusturusak
    bu görüştüğüm sürücü kursu onun söylenti olduğunu söyledi henüz uygulaması yokmuş. genede 125 cc mevzuunu tekrardan bi araştıralım derim.
    senin tanıdığın yer nerde? ben anadolu yakasındayım ve formalite işlerle kaybetcek pek zamanım yok, sadece sınava gireyim istiyorum. oraya buraya koşturmasın beni yani ;)

ilkerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bı gun gelırsın beraber adamla konusuruz sanayı mahallesınde bu kurs
    sen sadece bı kıtap alırsın bende ole yaptım araba ehlıyetınde valla nedım ona fıyat sormadım ben ama motor ehlıyetı ne kadar dıye sadece araba ehlıyetı almak ıcın kursa henuz 200 mılyon verdım bı de 50 60 felan daha vercem yanı baska bısı vermem de ama bole toplu olursanız gercek bı ındırım yaptırırız

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    benim amcam kurs müdürü bende arastirdim tüm vitessiz motorlari kullanabilecekmis B ehliyeti olanlar ama amasi var kanun daha tartisma asamasinda tüm arakadaslara duyrulur

saglikli ve dikkatli surusler :

dediğim gibi vaktim acayip sınırlı, sanayi mah bana uzak kalır. ben gene kadıköy e bakıcam kardeş. arada direksiyon dersinede gitmem gerek çünkü ;) bu konuştuğum yer uygun bu iş için...

Heyula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallahi aslinda bakma, bu sitenin her üyesi de motosiklet kullaniyor degil. Yani en basit örnek ben Daha ehliyet gelecek ve sonra motor alacagim. Ama bu demek degil ki motor sevgisi, bilgisi, meraki yok. Çocuklugumdan beri motor üzerindeyim desem yalan olmaz sanirim.
    Yokuşta geçme beni, düzde ezerim seni !

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    ehliyet oranı en dusuk motosiklet formu malesef Amam bunun sebebi yaş ortalamasının 18 in altında olması.Yoksa yaşı tutanın hemen ehliyet alacağına eminim.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    nx4_falcon,

+1
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    önce ehliyet sonra motor

cemtekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilkerkan adlı üyeden alıntı
    valla bı gun gelırsın beraber adamla konusuruz sanayı mahallesınde bu kurs
    sen sadece bı kıtap alırsın bende ole yaptım araba ehlıyetınde valla nedım ona fıyat sormadım ben ama motor ehlıyetı ne kadar dıye sadece araba ehlıyetı almak ıcın kursa henuz 200 mılyon verdım bı de 50 60 felan daha vercem yanı baska bısı vermem de ama bole toplu olursanız gercek bı ındırım yaptırırız
    hocam yanlış anlama ama şu paragraftan inan hiçbirşey anlamadım..biraz daha açık ve noktalamalara dikkat lütfen ya

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    DEĞERLİ ARKADAŞLAR;EHLİYETSİZ ARAÇ KULLANMAK BİR CİNAYETTİR!!!LÜTFEN ÖNCE EHLİYETİMİZİ ALALIM.BAK BENDE 20 YAŞINDAYIM AMA EHLİYETİM OLMADIĞI İÇİN HİÇ BİNMEDİM!TABİKİ GECE YARILARI VE BOMBOŞ YOLLAR İSTİSNA.AMA ŞU AN KURSA YAZILDIM VE SANIRIM 27 AĞUSTOSTA SINAV VAR.AYRICA ÖYLE ÇOK ZOR SINAVLAR DEĞİL BUNLAR!!!GÜNLÜK HAYATTA,HİÇ KURSA GİTMEDEN BİLE RAHATCA CEVAPLAYABİLECEĞİMİZ MANTIK SORULARI.

TRAFİK TRAJİK OLMASIN!!!sevgiler saygılar...

- Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5

Re: Ehliyetsiz ve B ehliyetliler!!! Dikkat!!! Yeni Yasa topl

Alıntı stenza adlı üyeden alıntı
    bakın şimdi değişik başlıklarda benzer değindiniz ama arada kaynamayacak kadar önemli bişi söliycem . bu forumun %50 si ehliyetsiz bu nedir ya ?

savcılık mahkeme o bu bir sürü şey var . b ehliyeti ile sürseniz bile öyle .

hemen gidin ehliyetinizi alın yoksa bir sene içinde bu forumun %30 u mahkemelik olacak bu yeni yasa ve şakası yok çatır çatır kaldırıyorlar .

son hafta 1000 motorcu istanbulda mahkemeye çıktı .

motorları elimine edin diye emir gelmiş . motor sayısı belli ehliyetli %50 si .
    Haziranın 7 sinde ehliyet almak için girişimlerde bulundum,1 temmuzda motor sınavına girdik hala sonucu bekliyoruz,daha direksiyonu bilmem nesi var. bu gidişle heralde eylülde ehliyet sahibi olacaz,bu arada oraya para yatır buraya yatır tam bir soygun söz konusu,onuda bırak 3 ayda alırsak ne ala...Yahu ehliyetsiz yakaladığın zaman adamdan anında apar topar para istiyorsun,mahkemelere çıkarıyorsun,şu ehliyeti de 3 ayda verme o zaman k.çını kaşıyan memurların biraz kaldırsınlar popolarınıda 1 aylık mevzu 3 ay sürmese nasıl olur diyorum ben bu trafiğe ve diğer ilgili makamlara...

tokanzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as125t
    abi walla bende yaş tutsa para falan dinlemeyip alırım ama işte yaş tutmuyor mahkemede yaşımı büyüttürsem ehliyet alsam sonra yeniden küçülttürsem olurmu acaba? ama artık bende ahliyet almak istiyorum erken yaşta polise yakalanma korkusu ve bu stresle herhalde ya saçım dökülecek yada saçlarım beyazlayacak
    süpersin, olur dabi olmazmı?

koraytras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    arkadaşlar merhaba bende ehliyet almak istiyorum ama henüz adam akıllı bi araştırma yapamadım. bu konuda ankarada oturup bilgisi olan varsa ve burada bizimle paylaşırsa çok sevinirim...
    Tanrının değirmeni ağırdır ama iyi öğütür.
    >>>koraytras<<<

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler