Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aydın motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    yedek parçayı??? veya burada yoksa istanbul'da alabileceğim bir adres verebilirmisiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    motorsikletprensi gereksiz mesaj kirliligi olmaması acısından eger mesajına ekleyecegin birsey oldugunda degistir butonunu kullanıp, arka arkaya iki mesaj yerine tercih edersen sanırım daha guzel olur

Motosikleti
    Mondial 125 MT
    @motorsikletprensi,
    sevgili kardeşim, bir başka topicte 14 yaşında olduğunu haliyle ehliyetinin olmadığını, şimdi burada kaza yaptım diyorsun, far alcam diyorsun...

Öncelikle motora ilgisi duyan herkes bizim kardeşimiz ama şöyle bir oku yazılanları, yaptığının ne kadar yanlış ve burada yazanların onaylamadığı davranışlar olduğunu kendin gör. Bana kalırsa sen şimdilik bir bisiklet alıp güzel güzel ona bin, ergenlik çağındasın bak spora ihtiyacın var bisikletten güzeli yok. Hem bu sayede bacakların güçlenir, karın kası yaparsın. Geleceğin formda motorcusu olursun.
    Ancak şimdilik motoru bir kenara bırakıp foruma dönelim, yazdığın konuya bak. Bir kask markası ve onun Türkiye dağıtımcısı hakkında yazılıyor sen fardan bahsediyorsun, bir de bunu chat yapar gibi yapman yok mu, bu olaylar forumu kirlettiği düşüncesiyle kimse tarafından hoş karşılanmıyor.
    Umarım beni yanlış anlamamışsındır, önerilerime uymayıp motora binerim ben abi dersen de sana kazasız belasız günler dilerim...

Sevgiler...

Motosikleti
    abi kusura bakmayın mesaj kirliliği yaptığım için birde abi ben 5 yaşımdan beri bisiklete biniyorum zaten bu kadar yeter bıktımmmmm motor gibisi yokkk hastasıyımmmmmmmm(abi bu ciddden bir tutku bence ben birgün motor a binmediğim zaman kendimi eksik hissediyorum hava kötü olsa dahi binmek istiyorum ve biniyorumm yani bende bağımlılık yaptı abi birde ben far almayacağım farın yan tarafı orası neresi oluyor bilmiyorum ama işte orası abi kusura bakma sözünü dinlemek isterdim ama bence mümkün değil

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    olayI aşmışsın sen hoca.. birşey diyemiycem.. Takıl kafana göre hayat senin nasıl olsa

Misafir
    Ulen nasıl bir zehirdir bu motosiklet yaw

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    bende honda cgl marka motorumu oradan almıştım ama ne yazıkki benim motor çalındı yaramı deştiniz be
    murat_by

Motosikleti
    abi geçmiş olsun çok üzüldüm benimde bisikletimi çalmışları adamlara 1 yıl boyunca dua ettim allah bindirmeyi nasip etmesin diye abi artık senin içinde dua ederim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler