Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LS2 L Küçük geliyor XL büyük geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    l beden baş ağrısı yapıyor anlımı kafamın üst tarafını çok sıkıyor XL ise büyük geliyor ne yapacam ben şimdi

Eski kaskım swaydı sertifikası mertifikası hiç bi şeyi yoktu ama kafama cuk diye oturuyordu onun rahatlığı arai kasklarda yoktu ya güvenli değil diye değiştirdik ls2 aldık ama kafamda 30 dk dan fazla tutamıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23"
    Mt Revenge 2 kaskımı ilk aldığımda aynısı oluyordu, maksimum 30 dakika içinde iptaldi. Fakat şuan 14 saatte taksam bir problem olmuyor.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her modelinde mi üstten baskı yapıyor yoksa sadece bir modelinden mi ? Firmaların aynı klasmanda ki modelleri genel de farklı kafa yapılarına göre oluyor.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    zamanla içindeki köpük kafınızın şeklini alınca arkadaşın dediği gibi tam oturup, rahata kavuşturabilir. Ama o kadar ağrıyorken bu ihtimal olmaz.
    ancak daha da önemlisi. Kask markasının kalıpları kafa tipinize uygun değil. Markaların kalıpları değişiyor. Bir araştırınız.
    Bu konuda en güzeli internetten almak yerine, mağazadan deneyerek satın alırsanız daha iyi olacaktır.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    o LS2 kaskı takmayacaksın çözüm bu =)

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    XM al sende
    şaka bir yana köpükleri ve yastıkları alışıncaya kadar bir süre böyle olabiliyor,
    benim stream 2 kaskımda ilk taktığım dönemlerde yanaklarım dişlerime yapışıyordu ve ağzımı kıpırdatamıyordum, 2 3 hafta kullanım sonrası normale dönmeye başladı, sizdeki de böyle bir durum olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)