Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM Jet X vs Voge SR1 ADV

Motovento
    REKLAM ALANI

Taksit ile scooter alacağım; PCX'e vade farksız taksit yapmıyorlar bu yüzden eledim. SR1 ADV'nin tipi çok güzel, teknik olarak da dolu bir motor ama servis ve parça konusu şüpheli. Jet X'in de deposu sele altında, bir de servis ve parça maliyetleri yüksek deniyor. Ayrıca bunların ikinci el piyasası düşük.
    Çok kararsızım. Hangisini önerirsiniz ya da önerdiğiniz farklı bir model var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL
    piaggio medley 150 veriyorlardı çanta hediyeli taksitle devam ediyorsa kampanya değerlendir bence.

wing50i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wing50i
    sr1 benim de radarımda olan bir motor fakat seçenekler arasında sym varsa hiç düşünmeden sym derim.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    2 motoruda alma.şu an evet çok çekici gözüküyor ama taksitle satıştan ötürü malın bir kıymeti yok.ben satmak istiyorum ama bakan dahi yok 30 bin ucuza veriyorum alan dahi yok.neden alsın 10 taksitle 0km almak varken benimle uğraşsın.ben nmax yada pcx almanı şiddetle tavsiye ederim.pcx de taksit olanakları var ama hepsine yok sanırım onu bir sor.al sat beni ilgilendirmez ben 2 3 sene binerim diyorsan tabiki sym alman gerekiyor.parçası piyasası kalitesi servisi belli olan bir motor.ben memnunum jetx den bagaj hariç güzel çok dengeli şekli falan çok çok iyi

Motosikleti
    Skuter
    Referans olması adına yazıyorum,
    1500 kmdeki jetx e 110 k teklif ediyorlar. 1000 bakımına 1400 TL(ağustosta) ödedim,2000 bakımına 1900 TL istendi (Eylül'de). Servis kalitesi kötü bence böyle olmamalı diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Kymco Downtown 250i
    Kymcoda bakabilirsin hocam bende yeni geçtim. Belirttiğin sınıftada motorları olması lazim dink r filan. 5 yıl 50000 km garantide var. Direk 12 taksit satiliyor. Ilk izlenimlerim memnun kalıcam gibi ama bende daha yeni başladım tabi kullanmaya.

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 motoruda alma.şu an evet çok çekici gözüküyor ama taksitle satıştan ötürü malın bir kıymeti yok.ben satmak istiyorum ama bakan dahi yok 30 bin ucuza veriyorum alan dahi yok.neden alsın 10 taksitle 0km almak varken benimle uğraşsın.ben nmax yada pcx almanı şiddetle tavsiye ederim.pcx de taksit olanakları var ama hepsine yok sanırım onu bir sor.al sat beni ilgilendirmez ben 2 3 sene binerim diyorsan tabiki sym alman gerekiyor.parçası piyasası kalitesi servisi belli olan bir motor.ben memnunum jetx den bagaj hariç güzel çok dengeli şekli falan çok çok iyi
    Servis ücretleri SYM'de çok pahalı diyorlar, birkaç sene kullandıktan sonra satarım diye düşünüyorum.
    Alıntı wiredrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Referans olması adına yazıyorum,
    1500 kmdeki jetx e 110 k teklif ediyorlar. 1000 bakımına 1400 TL(ağustosta) ödedim,2000 bakımına 1900 TL istendi (Eylül'de). Servis kalitesi kötü bence böyle olmamalı diye düşünüyorum.
    PCX veya NMAX için para biriktireyim desem, o para birikene kadar kim bilir kaç kez zam gelir. Bu yüzden karta taksitle almak istiyorum. Çok kararsızım.
    Alıntı Hope77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymcoda bakabilirsin hocam bende yeni geçtim. Belirttiğin sınıftada motorları olması lazim dink r filan. 5 yıl 50000 km garantide var. Direk 12 taksit satiliyor. Ilk izlenimlerim memnun kalıcam gibi ama bende daha yeni başladım tabi kullanmaya.
    Ona da baktım ama ABS'li modeli 180 bin lira, bütçemi aşıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (3 üye ve 1 misafir)