Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs raider 125 problemleri

Motovento
    REKLAM ALANI

TVS Raider kullananlara bir sorum olacak bende şu an aktif olarak kullanıyorum motor 2.5k kilometreye geldi yaşadığım seyler sunlar ilk aldigimda 300 400 kmdeyken İzmir yolunda vites düştü şimdi de motordan motor freni kullanırken yani gaz verirken gaz kesince cok garip bir ses geliyor cizzt diye servise götürdüm yaşadığım yerdeki servis cidden bayağı ilgisiz adam bir yeri gevşemiştir bakıma getirince halederim dedi geçenlerdede gösterge komple gitti parça istedik servis bile kaç güne geliceğini bilmiyor en son olaraksa 2-3 keredir başıma geldi motorda en çok övülen ozelligi tek marş alması ama marş almadan istop ediyor 2-3 kere oldu bu sizce normal mi bilmiyorum vakit geçtikçe motordaki kronik artıyor yani bilmiyorum iyice soğudum motordan sizin de oldu mu ya da tek benim başıma mı geliyor.
    ugrcnd bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Normalde 1-2 saatte yazılan konuların hepsine bir cevap verilir ama o kadar lanet bir motosiklet almışsın ki kimse cevap vermek istememiş :D motosikletin bloğu vesairesi güzel ama civataları titreşimden dolayı sürekli çıkıyor . Arkadaşımda titreşimden dolayı bloğun saplama vidalarının ikisi yok . Ekranı arada çalışıyo arada %5 parlaklıkla çalışıyo gibi oluyo arada düzeliyo , tek marş olayını ilk defa senden duyuyorum . Hepsini düzelt veya düzeltmeden kelepir fiyatına ver 22 model Drift L alabilirsin, bende de vardı arkadaşlarımda da var hiç sıkıntı çekeni duymadım hızı yavaş olabilir ama bu kadar kronigi olmadıgından eminim ben şuana kadar hiç kronik görmedim sattığım arkadaşta hiç görmemiş ve motosiklet şuan 22binde , sanayiye gitmiyor bile biz kendimiz değiştiriyoruz yağını çok kolay toplanabilen veya bakımı yapılabilen bir motosiklet.

Bakımından falan geçtim motor cidden baya yordu satmayi dusunuyorum ama motoru alali daha 2 at anca oldu şimdi satıp alıcam desem scooter almayı düşünüyorum büyük ihtimalle ama bütün sorunlar benim başıma geldi herhalde burdaki serviste rezalet adama gidiyorum abi böyle böyle diyorum bakıma gelince halederiz diyo

Alıntı eXo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakımından falan geçtim motor cidden baya yordu satmayi dusunuyorum ama motoru alali daha 2 at anca oldu şimdi satıp alıcam desem scooter almayı düşünüyorum büyük ihtimalle ama bütün sorunlar benim başıma geldi herhalde burdaki serviste rezalet adama gidiyorum abi böyle böyle diyorum bakıma gelince halederiz diyo
    2 tane motosiklet var birisinden para alacak bakımı için , senden bakım parasıyla yapmak istiyor çünkü 1 saatte 1 motordan 500tl kazanacaksa senin motosikletine bakarsa 500tl kazanamaz :D . Drift L benim gözümde en az kroniği olan Çin'Li 125cc klasmanında sadece göstergesi gidiyor en azından

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    Alıntı eXo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS Raider kullananlara bir sorum olacak bende şu an aktif olarak kullanıyorum motor 2.5k kilometreye geldi yaşadığım seyler sunlar ilk aldigimda 300 400 kmdeyken İzmir yolunda vites düştü şimdi de motordan motor freni kullanırken yani gaz verirken gaz kesince cok garip bir ses geliyor cizzt diye servise götürdüm yaşadığım yerdeki servis cidden bayağı ilgisiz adam bir yeri gevşemiştir bakıma getirince halederim dedi geçenlerdede gösterge komple gitti parça istedik servis bile kaç güne geliceğini bilmiyor en son olaraksa 2-3 keredir başıma geldi motorda en çok övülen ozelligi tek marş alması ama marş almadan istop ediyor 2-3 kere oldu bu sizce normal mi bilmiyorum vakit geçtikçe motordaki kronik artıyor yani bilmiyorum iyice soğudum motordan sizin de oldu mu ya da tek benim başıma mı geliyor.
    11k km oldu. 6500 lerde ekran gitti. vites kolu düşer arkada vidasını sıkmıyorlar.Marş ile alakalı hiç sorunum yok. Sürerken kafadan cızzzz dediğin ses koruma demirini tutan 2 tane sompn gevşemiştir. Yada düşmüştür. Ekran servis yüzünden olmuyordu benim ama sıkıştırınca garantiden düzeltme yapıp değiştirdiler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

onun haricinde yüklü 2 lişi çorlu izmir 2 defa 1 kez de eskişehir yuru yaptım. Banamısın demedi. Bloktan yana hiç bir problemi olacağını düşünmüyorum. Sıkıştırmıyorumda ama. 90 100 her yere gidersin. Edirnede çiğer yedikten sonra gece dönerken ekran silikleşti falan değişti. Cız sesi vardı 2 somon attım 8 numara olması gerek. Vites çubuğu arkasında bir vidası var sık onu kilitle. Hindistanda 5 sene hizmet etmiş makine orada yürüsün yeter diyorlar inek falan taşıyorlar adamlar. Sağı solu trışka olabilir ama blok sağlam. Halen ilk günki gibi çekiyor. Son 126 km/s gördüm.yukuş aşağı değilde 105 üstüne çıkarmam motoru. 100kmde en az 1.9 en çok 2.8 yaktırdım. tek depo 428 km gittim. çorlu enez enez çorlu arada bir yerde aldım yakıt tabi. 80 liraya bu kadar köfte. Oyüzden honda 150 tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)