Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kışlık eldivene ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS - Titanic 150
    Ben bunu aldım. 1500 TL'Ye mağazadan deneyerek almıştım. İnternette pek göremedim başka bir sitede satıldığını. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum Ankara'da hava 5-6 dereceyken kış ayında kullandım. Muazzam 0 soğuk deme ihtimalim yok malum. Ancak çok sorun yaşamadım. Şu ana kadar kışı geçirebilecek gibi duruyor. Biraz bol almıştım zaten bir miktar daha havalar soğuduğunda termal eldiven alıp yine bu eldivenle devam edicem. Tavsiye ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DPFTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 XT
    Selamlar, Durt markasının kışlık eldiveninden kullanıyorum. İç astarı elimi iyi kavrıyor ancak elim birazcık nemli olursa ne çıkıyor ne de tekrar giyebiliyorum. Bir cubukla düzülterek yada elimi kanırtarak giymem gerekiyor. Motor başında kızılderili dansı yapıyormuş gibi gözüküyor. Soğuğa karşı direnci olarak +5 derecelere kadar üşütme yapmıyor, daha altında sürmedim açıkçası. Rüzgar zaten geçirmiyor, yağmurda da kavrama hissi değişmiyor, su geçirmiyor(bir kısma kadar diyebilirim çünkü ceketten girmişti bileklerimden ıslaktı eldivenim son kullandığımda.) Parasına göre ben tavsiye edebilirim. Ancak bütçe çok daha iyiyse farklı markaları deneyip test etmek isterdim. Kışlık eldiven işine biraz bütçe gerekiyor. Yazlık eldiven kadar çesitli ve fiyatları uygun olmuyor. Önceki Kışlık eldivenim venom markaydı ve rüzgardan dahi korumadığından evimde bir yerde çürümekle meşgul. Tekeriniz düz bassın, selametler dilerim.
    dundanbiri bunu beğendi.

yarım akıllı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 125R
    Dün gittim bi mağazaya, aşağıdaki linktekini aldım, bugün de kullandım sabah işe gelirken. Gayet iyi, tavsiye ederim.

https://www.ozenmotor.com.tr/Product...iyah/268/21650

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Bende kışlık eldiven mi alsam yoksa kuryelerin kullandığı elcik kılıfı mı alsam bilemedim.
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)