Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

110-120 Bin TL Bandında Motosiklet Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial sfc 50
    Merhabalar herkese, şuan elimde 50cc cup motosiklet var (100cc çevrilmiş) lakin çok fazla arıza vermeye başladı yeni bir motosiklet almanın vakti geldiğini düşünüyorum yaklaşık 1 ay içinde bir tane satın alacağım lakin japon olması tercihim oldu. Racing, naked, scooter çok fark etmiyor her modeli kullanabilirim yeter ki sağlam ve uzun ömürlü olsun. Bu bütçelerde temiz 2. el veyahutta 0 hangi modelleri tavsiye edersiniz ? Şuanlık honda dio, cb 125f, suzuki adress, tarzında motosikletler var. Hangi modeller daha iyi olur tercih olarak, tavsiyeleriniz bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Not: A2 ehliyet alacağım 1 ay içinde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23"
    A2 alacaksanız en azından 200cc olması daha iyi olur. Biraz bütçeyi arttırabilirseniz Ns200 sizn için iyi bir tercih olabilir. Eğer uygun olmazsa Honda'nın skuterleri sizin için uygun olur.

Motosikleti
    Mondial sfc 50
    Çok fazla fark etmiyor benim için açıkçası. CC si sadece sağlam uzun ömürlü dertsiz tasasız bir alet istiyorum o kadar.

Motosikleti
    O zaman Honda'nın skuterleri sizin için en iyisi.

wing50i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wing50i
    o fiyat bandında alabileceğin en iyi iki japon (düşük km) cbf 150 veya nmax 155

Motosikleti
    Mondial sfc 50
    cbf 150 düzgün modeller yok olsa da biraz pahalı geliyor 2017 model motora. nmax dediğim fiyat skalasında temizini bulamadım açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

Şuanlık öyle görünüyor.

wing50i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wing50i
    Alıntı yagizs1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 düzgün modeller yok olsa da biraz pahalı geliyor 2017 model motora. nmax dediğim fiyat skalasında temizini bulamadım açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

Şuanlık öyle görünüyor.
    Evet zaten zor biraz. hem japon hem a2'lik bu fiyata zor. ama madem ehliyet var 125 üstü olsun diye bunları söyledim. kışa doğru fiyatlar daha düşer acele etme bence.

Motosikleti
    Alıntı wing50i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyat bandında alabileceğin en iyi iki japon (düşük km) cbf 150 veya nmax 155
    Cbf 150 artık alınacak bir model değil, günümüze göre çok demodeler ve parasının hakkı değiller. Kış konusuda şaibeli, faizler düşerse yine kara borsa dönemi başlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 misafir)