Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yıllar sonra..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150 - CBR 125 - YZF R25
    Merhabalar;

Bugün burada bir hesabım olduğu ve eskiden açtığım konular aklıma geldi ve zor da olsa kullanıcı adımı bulup giriş yaptım. Konularımı okurken çok duygulandım ve tekrar girip konu açmak istedim.

2015 senesinde ailemi ikna edip aldırdığım cbf150 konusunu okuyunca o an yaşadığım mutluluğu yine hissettim. O zamanlar mı güzeldi yoksa küçük yaşta olmamanın verdiği heyecan mı güzeldi
    bilemiyorum. Tek derdi motosiklet aldırmak olan küçük bir çocukmuşum.

İlk motorum Cbf 150 den sonra sırasıyla Cbr125-R25-NC750S-R25-Xmax250-RS200-Activa125-CBF600 sahibi oldum.

Nedense artık o zamanların verdiği keyifi hiçbir şeyde alamıyorum. Çevremde yaşıtlarımın daha yeni motor aldığını ve heyecanlarını görünce şaşırıyorum. Sanki her şeyi zamanında yapmak gerekiyormuş. Belki şimdi bu konuyu okuyan 15-16 yaşında kardeşlerim olacaktır. Her şey vaktinde güzel asla acele etmeyin. Motor aldırmaktan çok aldırmak için harcadığınız çaba sizi mutlu ediyor.

Şu an 25 yaşında üniversite mezunu bir işsiz olarak bu konuyu açıyorum. Bakalım yıllar sonra ne durumda tekrar yazacağım.. Kendinize iyi bakın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nc750x
    uni bitirip işsiz olmak üzücü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)