Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Dur İhtarına Uymayan Motosiklet Sürücüsü Polis Tarafından Vurularak Öldürüldü..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/mtq1l6f.jpg

Bizde bu abiyi mafya babası bilirdik ama meğerse işinde gücünde bir abiymiş. Cenazesine katılanları görünce anladık.

Kilyos Merkez Camii'nde düzenlenen cenaze törenine Hacısüleymanoğlu'nun eşi Kısmet Hacısüleymanoğlu, oğulları Hasan ve Başar Hacısüleymanoğlu'nun da aralarında bulunduğu aile fertlerinin yanı sıra, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, eski Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar, Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker, Semih Tufan Günaltay, Necdet Ulucan, Zeynel Abidin Erdem, Eray Kapıcıoğlu, Murat Cevahir, Mehmet Köymen, İsmail Türüt, Metin Şentürk, Hakan Ural'ın da aralarında bulunduğu siyaset, iş, sanat ve yeraltı dünyasından birçok isim katıldı. Hacısüleymanoğlu'nun eşi ve çocukları avluda taziyeleri kabul etti. Törene, eski bakanlardan Mehmet Ali Yılmaz, Sedat Peker, Fatih Bucak, Nejat Ergin de çelenk gönderdi.
    Maşallah konu içinde okuduğum en mantıklı yorum.
    Akıl olmayınca neylesin fikir, çalsın abdurrahman oynasın bekir.
    Alpbatur bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın Amerika'da ateş etmiyor, boğazına diziyle basıp öldürüyor. Siz hangi dünyada yaşıyorsunuz, her gün polisin birisini (genelde zenci) vurduğunu Türk televizyonlarında seyrediyoruz.
    ben yakın zamanda amerikaya yerleştim. daha önce hiç gelmemiştim. sıfır ön yargı anlayacağın. aksine siyahlar bana daha önce sempatik de gelirlerdi. amerikaya geldikten birkaç ay sonra buradaki polislerin az bile yaptığını anladım. trafikte silah mı çeken olmadı, durduk yerde ben park halindeyken gelip arabamın plakalığını kıran mı olmadı, siparişimi çalan mı olmadı, küfür edip sataşan mı olmadı artık aklına ne gelirse... bu yüzden bence bilgin olmadan fikrin olmasın. amerikada polisler ırkçı o yüzden siyahlara böyle davranıyorlar değil de siyahların geneli böyle o yüzden polisler de böyle davranıyor dersek, neden sonuç ilişkisini doğru kurmuş oluruz.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Sinan Aksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah konu içinde okuduğum en mantıklı yorum.
    Akıl olmayınca neylesin fikir, çalsın abdurrahman oynasın bekir.
    Darlanmaya gerek yok.

Cenaze ye katılanlara göre iyi kötü ( terörist, hırsız, tecavüzcü ) ayrımı yaptığınız için bende Türkiye de cenazeye katılanların durumuna göre mevta hakkında karar verilemeyeceğine bir örnek verdim.

Yoksa katılanların benzerliğinden dolay iki mevtanın da aynı yaşam tarzı yaşadıkları gibi bir tezim yok.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)