Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Başlayacağım Biraz Yardıma İhtiyacım Var !

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese selamlar önümüzdeki hafta A2 ehliyet almış olacağım kendime bir motor almayı düşünüyorum. 19 yaşında öğrenciyim. A2 Almama rağmen küçük bir motor almayı düşünüyorum hem ilk motorum olacağından hem de çok bütçem yok. 2. el bir motor almayı düşünüyorum ama modeline henüz karar vermeedim. internette biraz araştırdıktan sonra CB 125F hoşuma gitti. ilanlara baktığımda 70bine 2018 kmsi yüksek motorlar buldum ama hala henüz karar veremedim. Velhasılı kelam sorum şudur;

Bana önerebileceğiniz motor modelleri nelerdir ekonomik bir şey arıyorum. Naked, superbike stilinde. Şimdiden herkese teşekkür ederim
    kurubuzz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    CB 125F tam sana göre bir motor başlangıç için en iyisi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bütçeniz 70k mı hocam?

Motosikleti
    RKS Freccia 150
    Başlangıç için absli motor öneririm ilk motorda kazamı abs olmadığı için yapmıştım. Bildigim kadarıyla cb125f te yok
    Mawly ve KırmızıGrom bunu beğendiler.

Alıntı Hope77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç için absli motor öneririm ilk motorda kazamı abs olmadığı için yapmıştım. Bildigim kadarıyla cb125f te yok
    evet cb125f'te yok bende ilk kazamı öyle yapmıştım :D ama alıştıktan sonra cbs veya abs'den daha iyi duruyomuş gibi hissediyorum ve ABS olduğu için rahat rahat fren yapan arkadaşlarımın çoğunun ABS'ye güvendiği için kaza yaptığına şahit oldum . XSR125'de lastik kitleyebilen bir arkadaşım var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Alıntı Mawly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese selamlar önümüzdeki hafta A2 ehliyet almış olacağım kendime bir motor almayı düşünüyorum. 19 yaşında öğrenciyim. A2 Almama rağmen küçük bir motor almayı düşünüyorum hem ilk motorum olacağından hem de çok bütçem yok. 2. el bir motor almayı düşünüyorum ama modeline henüz karar vermeedim. internette biraz araştırdıktan sonra CB 125F hoşuma gitti. ilanlara baktığımda 70bine 2018 kmsi yüksek motorlar buldum ama hala henüz karar veremedim. Velhasılı kelam sorum şudur;

Bana önerebileceğiniz motor modelleri nelerdir ekonomik bir şey arıyorum. Naked, superbike stilinde. Şimdiden herkese teşekkür ederim
    CB 125F tam senlik motor bu motorların komple rektefiyesi vb. şeyler senin için max 20-25bin TL tutacak , bu yüzden yüksek kmli alıp ona blok yaptırıp bile binebilirsin veya hiç uğraşmayayım dersen Honda'da vade farksız taksit imkanı var, veya yüksek km tanıdığından al

Tabi hepsi sana kalmış burda bizim karar vermemiz saçma , düşe kalka öğrenirim diyosan ABS çokta gerekli değil benim gözümde bu bütçelerde
    Mawly bunu beğendi.

John Gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800 GS (2024)
    Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Bütçeniz nedir?
    Yamaha Virago XV 250 - Honda Spacy 110 - RKS K-Light 202 - Yamaha Xmax 250 - BMW F800 GS

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    ns 200
    parçası bol ve ucuz, kullanımı kolay, ne yüksek ne düşük cc.

4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Söylediğiniz türlerden değil ama, Hero x pulse 2v bulabilirsiniz sanırım o fiyatlara. abs si var ayrıca yeni öğrenen biri olarak toprakta da kullanabilirsiniz ve bunun motor hakimiyetinize çok katısı olur.

Entry girdiğimi unutmuşum, evet yaklaşık 70. Biraz esneyebilirim güzel bir şey bulabilirsem

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçeniz 70k mı hocam?
    Entry girdiğimi unutmuşum, evet yaklaşık 70. Biraz esneyebilirim güzel bir şey bulabilirsem

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Alıntı John Gotti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Bütçeniz nedir?
    Yaklaşık 70bin daha ekipmanları da almadım fiyatta biraz esneyebilirm

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Alıntı uurrdmrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet cb125f'te yok bende ilk kazamı öyle yapmıştım :D ama alıştıktan sonra cbs veya abs'den daha iyi duruyomuş gibi hissediyorum ve ABS olduğu için rahat rahat fren yapan arkadaşlarımın çoğunun ABS'ye güvendiği için kaza yaptığına şahit oldum . XSR125'de lastik kitleyebilen bir arkadaşım var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

CB 125F tam senlik motor bu motorların komple rektefiyesi vb. şeyler senin için max 20-25bin TL tutacak , bu yüzden yüksek kmli alıp ona blok yaptırıp bile binebilirsin veya hiç uğraşmayayım dersen Honda'da vade farksız taksit imkanı var, veya yüksek km tanıdığından al

Tabi hepsi sana kalmış burda bizim karar vermemiz saçma , düşe kalka öğrenirim diyosan ABS çokta gerekli değil benim gözümde bu bütçelerde
    Karar almaktan ziyade motorları bilmediğimden model önerisi arıyorum. Araştırıp beğendiğimi almayı planlıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler