Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Suzuki DL650 XT

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Activa 125
    Hocam ilanlarda dediğiniz Vstromları bulamadım ama kaldırmış olabilirler mi ? Bide peder beyin bugün işi vardı Antalya’da oraya gönderdim kendi bayiyle bire bir konuştu görüntülü aramadaydım 24 modeli için 520 bin dediler.Karışıklık olduğunu sanmıyorum bence bayiler bu fiyattam vermek istemiyor olay Doğan Trendden bağımsız olabilir yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha tam vstrom'Luk yollar.
    Bence siz az km ikinci el bir vstrom xt bakın. Piyasada var.

Ben de eskiden asfalt yoldan çıkmam, bozuk yolda ne işim var diyordum, en fazla ara sıra girerim diyordum, şimdi TET Trakya rotaları nerelerden geçiyormuş oraları gidip göreyim demeye başladım. 2015 vstrom 650 xt'ye verdiğim paraya değiyor diyorum.
    Hocam hiç sormayın buraya bide artçılı şekilde çıktım,şu Dominarlardaki şase kırma şehir efsanesi her metrede aklıma geldi ecel terleri döktüm ama en son zirvede değdi dedim
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bir sevgilim oldu. Kızcağız İstanbul'da, ben İzmir'de. Sürekli bir seyahat içindeyim. O ağır abinin parasını 5 senede biriktiremem
    Aboouuv yandık desene😂😁
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym jetx
    merhaba samsunda indirimli fiyattan 2024 model mevcut. Arayıp ilanın güncelliği teyit edilmeli elbette.
    https://shbd.io/s/RjwUuHzI
    denizz1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400//Activa 125
    Alıntı wiredrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba samsunda indirimli fiyattan 2024 model mevcut. Arayıp ilanın güncelliği teyit edilmeli elbette.
    https://shbd.io/s/RjwUuHzI
    Sahibinden de hem normal V-Strom 650 kısmı varmış hemde ABS eklentili bi kısım varmış onu yeni fark ettim.ABS eklentili kısımdaki ilanlarıda arayayım o zaman yarın

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden de hem normal V-Strom 650 kısmı varmış hemde ABS eklentili bi kısım varmış onu yeni fark ettim.ABS eklentili kısımdaki ilanlarıda arayayım o zaman yarın
    Abs'siz DL650 ler sadece 2004-05-06 modeldir , bende 2004 vardı Abs olsa asla satmazdım en iyi giden model bunlardı , emisyon falan yok gazı açınca 200 e anında uzuyordu makine , yakıtıda fena içiyordu tabi :D
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hocam ilanlarda dediğiniz Vstromları bulamadım ama kaldırmış olabilirler mi ? Bide peder beyin bugün işi vardı Antalya’da oraya gönderdim kendi bayiyle bire bir konuştu görüntülü aramadaydım 24 modeli için 520 bin dediler.Karışıklık olduğunu sanmıyorum bence bayiler bu fiyattam vermek istemiyor olay Doğan Trendden bağımsız olabilir yani...
    Tabi, distribütör fiyat listesi tavsiye niteliğinde. Yalnız, o fiyata satamazlar o ürünü, bir taraflarına kaçar; kendi tasarrufları, öyle seviyorlar demek ki?

Şu Antalya'da bir bayi, ilan açıklamasında nakit 419k yazıyor:
    https://shbd.io/s/3f453dMi
    denizz1 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400//Activa 125
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi, distribütör fiyat listesi tavsiye niteliğinde. Yalnız, o fiyata satamazlar o ürünü, bir taraflarına kaçar; kendi tasarrufları, öyle seviyorlar demek ki?

Şu Antalya'da bir bayi, ilan açıklamasında nakit 419k yazıyor:
    https://shbd.io/s/3f453dMi
    Burayı aradım 520 diyen bayii bu bayiydi

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Hocam ilanlarda dediğiniz Vstromları bulamadım ama kaldırmış olabilirler mi ? Bide peder beyin bugün işi vardı Antalya’da oraya gönderdim kendi bayiyle bire bir konuştu görüntülü aramadaydım 24 modeli için 520 bin dediler.Karışıklık olduğunu sanmıyorum bence bayiler bu fiyattam vermek istemiyor olay Doğan Trendden bağımsız olabilir yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Hocam hiç sormayın buraya bide artçılı şekilde çıktım,şu Dominarlardaki şase kırma şehir efsanesi her metrede aklıma geldi ecel terleri döktüm ama en son zirvede değdi dedim
    Ben dominar 400 niyetlenmiştim, buradaki bayiye gittim bakayım diye ellerinde o sırada yoktu. Çok da sallamadılar, yüzlerde 50cc motoru dizmişler peynir ekmek gibi satıyorlar br tane domiar 400 satmayı önemsemediler sanırım. servis falan da gözüm tutmayınca vazgeçmiştim.

Sonra çok uygun ödeme koşullarında vstrom denk gelince iyi ki almışım dedim. Burada suzuki servisi hiç yok mecburen istanbula gideceğim ama yine de suzuki vstrom aldığıma memnun kaldım.Benim vstrom 2015 model, aldığımda 31bin km'deydi. vstrom gibi motorlar çin 50bin km altı daha rodajda sayılır diyorlar. temiz servis bakımlı bulursanız ikinci el bakın sizin ilacınız da vstrom, dağ tepe gezersiniz yol bozuk dert etmezsiniz.

Motosikleti
    Dominar D400//Activa 125
    Aradım,yine yok çekiyor yine yok çekiyor.Ellerindeki bütün 23 ve 24 modelleri bitirmişler

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dün arkadaşımın motoru servisten almaya gittik evine bırakacağız dedim ki ben motoru süreyim sen arabayla gel 650 cc motora göre gayet güzel gidiyor hele hele 4. 5. vites 60 120 km/h aralığı ara hızlanmaları süper afrika kullanıyorum kendi motorumdan sonra bana hiç güçsüz gelmedi bu blok 800 de kasasına koysalar daha çok alan olurdu v motordan paralel twin e geçmeleri iyi olmadı BENCE keşke afrika twin e de eski kasa 750 gibi v motor koysalardı
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400//Activa 125
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben dominar 400 niyetlenmiştim, buradaki bayiye gittim bakayım diye ellerinde o sırada yoktu. Çok da sallamadılar, yüzlerde 50cc motoru dizmişler peynir ekmek gibi satıyorlar br tane domiar 400 satmayı önemsemediler sanırım. servis falan da gözüm tutmayınca vazgeçmiştim.

Sonra çok uygun ödeme koşullarında vstrom denk gelince iyi ki almışım dedim. Burada suzuki servisi hiç yok mecburen istanbula gideceğim ama yine de suzuki vstrom aldığıma memnun kaldım.Benim vstrom 2015 model, aldığımda 31bin km'deydi. vstrom gibi motorlar çin 50bin km altı daha rodajda sayılır diyorlar. temiz servis bakımlı bulursanız ikinci el bakın sizin ilacınız da vstrom, dağ tepe gezersiniz yol bozuk dert etmezsiniz.
    Hocam aslında motorumdan gerçekten memnunum ancak şuan bile cok fazla km yaptım önümüzdeki sezonda kullanayım desem motor 1.5 senede 20-25 bin km olcak.İyice piyasası düşecek o yüzden imkan varken km’nin sorun olmadığı nc-tracer-vstrom gibi motorlara geçeyim dedim
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Aradım,yine yok çekiyor yine yok çekiyor.Ellerindeki bütün 23 ve 24 modelleri bitirmişler
    Keyifleri bilir. 520k DL650XT verilmez, yerine 470k XL750 alınır güzel güzel binilir, size daha da uyar aslında; madem dağ taş gezmek istiyorsunuz. Bütçe uygunsa direkt Honda alın konuyu kapatın bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün arkadaşımın motoru servisten almaya gittik evine bırakacağız dedim ki ben motoru süreyim sen arabayla gel 650 cc motora göre gayet güzel gidiyor hele hele 4. 5. vites 60 120 km/h aralığı ara hızlanmaları süper afrika kullanıyorum kendi motorumdan sonra bana hiç güçsüz gelmedi bu blok 800 de kasasına koysalar daha çok alan olurdu v motordan paralel twin e geçmeleri iyi olmadı BENCE keşke afrika twin e de eski kasa 750 gibi v motor koysalardı
    V motor güzel bir şeymiş gerçekten. Sesi güzel, boyu kısa olanlar için de motorun ince olması ekstra bir artı; ayakların yere ulaşması daha kolay oluyor.
    blueway2 ve espresso bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    ikinci el temiz ara. 50bin km'ye kadar düşük km sayılır vstrom'lar. Hele üzerinde givi 3lü çanta seti ile falan gelirse bakarsın keyfine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Hocam aslında motorumdan gerçekten memnunum ancak şuan bile cok fazla km yaptım önümüzdeki sezonda kullanayım desem motor 1.5 senede 20-25 bin km olcak.İyice piyasası düşecek o yüzden imkan varken km’nin sorun olmadığı nc-tracer-vstrom gibi motorlara geçeyim dedim
    dominar'da 25bin km yüksek gibi görünebilir ama vstrom gibi motorlarda 25-30bin km'ler düşük kabul ediliyor. Mesela ben 31bin km'de aldım, en az 100bin km görürüm bu motorla diyorum.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    2024 nakit fiyatına 520bin diyen varsa bayi adını yazın buraya. Nakite. 419bin TL olmalı.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2024 nakit fiyatına 520bin diyen varsa bayi adını yazın buraya. Nakite. 419bin TL olmalı.
    İfşa saati: Antalya Harput. Yalnız ilanında nakit 419k yazıyor. Telefonda arayanlara başka türlü söylüyorlar diye anlaşılıyor...
    espresso ve killingroad bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400//Activa 125
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İfşa saati: Antalya Harput. Yalnız ilanında nakit 419k yazıyor. Telefonda arayanlara başka türlü söylüyorlar diye anlaşılıyor...
    Antalya Bayii dediğim bayii buydu evet,dün peder beyi gönderdiğimde çektikleri fiyatta buydu.
    killingroad bunu beğendi.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam siz yine de 800de sürme şansı bulup öyle yorum yapın.

Çevremde 2 arkadaşım var dl650 den 800e geçen. İkisi de çok mutlular
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)