Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

suzuki çıldırdııı motor fiyatları çıldırmaya başladı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    evet şimdi parasını cebine atan ne alsam diye bekleyenler cidden şanslılar.ben de yeni alanlardan biriyim indirimlere rağmen kardayım ama boş acele etmişim.1 martta aldım ben ama o zamandan bu zamana euro dolardaki değişimi göze alırsak mart ayından daha ucuza satıldığını rahatlıkla söyleyebilirim.mishal benim de incelediğim beğendiğim bir modeldi kendisi.görünce içime sinen motorlardan biri hemen oluverdi.tek sıkıntısı fiyatıydı.479 bin tl nakitte kampanyası vardı o zamanlar
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35265044/detay
    o eski halinden eser yok şimdi
    bu arada bende 370 bin tl ye hornet almıştım mart ayında güzel rakam hala öyle.şu an eğer ben honda alıcam diyen var ise dün gittim bayiden fiyat aldım 389 bin tl ye 2024 honda hornet veriyorlar güzel rakam.
    yine suzukinin taze çıkartttığı ama fiyatından ötürü ölü doğan modeli efsane inidirm ile geri döndü
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...57435463/detay
    4 silindirli yep yeni bir motora göre tracer9 fiyatına 150hp 4 silindir alabiliyorsunuz alıcısına tabi buna benzer xr1000 1.100.000 tl fiyata sahip onuda hatırlatalım
    yada vstrom 800 de modelinide alabilirsiniz ki yine güzel rakam şu an
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...21353296/detay
    ve benim favorilerimden şu an cidddi düşündüğüm ama işte o aceleyi yaptığım için uzanamadığım ve bu paraya daha güzel giden hiç bir 'madde' olmadığı için ve japon olmasıyla benzersiz.ekran çöp gerisi gayet güzel denk gelirsem alırım affetmem
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...70915670/detay
    tabi isteyen gt modelinide alabilir hatta daha mantıklı gibi duruyor
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...82709207/detay

çoğu markada bir ikramlar olsun teşvik olsun var.ama resmi olarak ilk büyük indirimi suzuki bey yaptı.kendisine teşekkür ediyoruz bir yandan da kınıyoruz mağdem böyle bir fiyat imkanın vardı niye vatandaşı kazıklama yoluna gidildi ? 500 binde gs8 alanların akıbeti ne olacak ?900 binden lansman fiyatıyla gsx gx alanlar ne olucak? bu fiyat indirimi tüm markalara ibreti alem olsun daha beter oldukları günleride inşallah görücez hepbirlikte.100 160 bin tl gibi indim oldu suzukide genel olarak.euro ya vurursanız inanılmaz bir rakam çıkıyor.honda da var bilidiğim kadarıyla liste fiyatlarından indirimler mevcut.favorim tabiki yamaha bayiyede gezdim içeride kıyamet r25 nmax mt09 yeni kasa mt07 xsr900 700 tracer9 vs r7 ler fışkırıyordu.ama daha onların dili yanmadı inşallah yanacak beter olacak onlarda belliki adet olarak sığmamaya başlamış mallar.ktm vs zaten hala peşin fiyatına taksit yapıyorlar.çinlilerde de bir sürü indirim görüyorum genelinde.
    şahsi fikrim motor almak isteyenlerin bu rüzgarı yakalaması olucaktır.adetli şeyler bunlar satılınca yine bizim bildiğim fiyatlara geri dönülücek.yaz bitiyor artık dolar euro yolunda devam edicek gibi gözükmeye başladı.güzel motorlar güzel fiyatlara şu an mevcut gs8s ve hornet açık ara fp motoru olarak gözüküyor.2.elin cenazesi çıktı alıp satmak gibi bir fikriniz olmasın SATAMAZSINIZ.artık cidden ihtiyacı olan binicisine gidecek piyasa oluştu oluşuyor.bence parası olan kesinlikle değerlendirsin.
    tommygun, espresso, trequartista ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama resmi olarak ilk büyük indirimi suzuki bey yaptı.kendisine teşekkür ediyoruz bir yandan da kınıyoruz mağdem böyle bir fiyat imkanın vardı niye vatandaşı kazıklama yoluna gidildi ?

ne teşekküre ne de kınamaya gerek yok burda.

İyilik olsun diye indirim yapmıyor. Elinde satmak zorunda olduğun bir mal varsa ve satılmıyorsa indirim yaparsın.

Yine bir firma/satıcı malını en yuksek fiyattan satmak istemesi kadar doğal bişey yok.buna kazıklama denmez.
    Yanlış fiyat politikası diyebiliriz ama.

Herşey kitabına uygun tarzan.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı ÜstadMotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne teşekküre ne de kınamaya gerek yok burda.

İyilik olsun diye indirim yapmıyor. Elinde satmak zorunda olduğun bir mal varsa ve satılmıyorsa indirim yaparsın.

Yine bir firma/satıcı malını en yuksek fiyattan satmak istemesi kadar doğal bişey yok.buna kazıklama denmez.
    Yanlış fiyat politikası diyebiliriz ama.

Herşey kitabına uygun tarzan.
    hangi kitapmış oo malın fiyatından yüzde 25 30 arasında indirim yapan?? siz böyle bi yerinizden kitap uydurursanız daha çooook kazık yersiniz bunlar ithal mal yani belli bir euro ya dolar fiyatına sahip mallar.sen hatırlamazsın eskiden tüm mallar o anki dolar euro kurundan satılırdı araba fiyatlarıda 300bin tl düşüyor nası düşüyor işte böyle saplamalı geçirmeli.gerçi yüzde51 evet dedikten sonra siz o kitabi iyice okuyun
    F54 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi kitapmış oo malın fiyatından yüzde 25 30 arasında indirim yapan?? siz böyle bi yerinizden kitap uydurursanız daha çooook kazık yersiniz bunlar ithal mal yani belli bir euro ya dolar fiyatına sahip mallar.sen hatırlamazsın eskiden tüm mallar o anki dolar euro kurundan satılırdı araba fiyatlarıda 300bin tl düşüyor nası düşüyor işte böyle saplamalı geçirmeli.gerçi yüzde51 evet dedikten sonra siz o kitabi iyice okuyun
    Tarzan ben kazık yemem.
    Sen tesekkuru neden ettin onu anlamadım.

Olm adamlar satamıyor lan, indirim yapmayacak da turşumu kuracak motorlarla.

Bana da hergun Honda dan mesaj geliyor.nakitte manyak indirim var diye.
    Aklıma teşekkür etmek hiç gelmedi.

Motosikleti
    symphony200
    Kemer sikma isi tez zamanda bitmezse bu stokta kalanlari batan geminin mallari olarak hatirlayacagiz gibi.

Suan caanim hukumetim diyor ki, elinde canli varsa harca. Oyle borclanarak birsey alma devri bitti. Caaanim ulkemde en fakir kesim 0 dan 1 olabilmek icin hep borclandi. Suan o is yok.

Belli basli sektorler disinda ticaret ya durmus, yada zararina isler durumda. Soylenecek milyon tane cumle var da, can sikmaktan oteye gecmedigi icin gerek yok.

Guzel indirimler. Ihtiyaci ve imkani olan kacirmasin bence.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Olm adamlar satamıyor lan, indirim yapmayacak da turşumu kuracak motorlarla.
    Geçen seneler kurmaya çalıştılar o turşuyu Şimdi böyle tutuştular. Döndün mü eve Hırbo Efendi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen seneler kurmaya çalıştılar o turşuyu Şimdi böyle tutuştular. Döndün mü eve Hırbo Efendi?
    Kardeş hırbo kim ya?

Activa ve Dio motosikletlerde büyük Ağustos indirimi... stoktan aynı gün teslim avantajı, ilk bir yıl bakım indirimi ayrıcalığı ile 15 ağustos a kadar sadece mutluhan da... Bilgi için: 02164595858 Dahili 162 Cep Tel: 05065034925 Çıkış için HONDA RET yazıp 3172ye gönderin. Mersis 0626036060700017 B016

PCX MOTOSİKLETLERDE BÜYÜK AĞUSTOS İNDİRİMİ... STOKLARIMIZ YENİLENDİ NAKİT ALIMLARDA İNANILMAZ FİYAT AVANTAJI SİZLERİ BEKLİYOR 15 AĞUSTOSA KADAR SADECE MUTLUHAN'DA Bilgi için: 02164595858 Dahili 162 Cep Tel: 05065034925 Çıkış için HONDA RET yazıp 3172ye gönderin. Mersis 0626036060700017 B016

Ulen bu motorcuların alayı üçksğıtcı.
    Geçen senelerde millet birbirini yiyodu pcx dıo diye.

Honda size güvendi motor getirdi. Neden almıyosunuz lan?

Ama kurt Honda yediği ayazı unutmaz. Seneye kuyruk olacaksınız. Pcx dıo diye yalvaracaksınız. Göreceksiniz olm siz.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Fiyatlar iyi hoş da takas kabul ediyorlar mı?
    İlan koy, işten izin al, millete göster vs uğraşabileceğim şeyler değil. Bir kolaylık yapsınlar yahu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar iyi hoş da takas kabul ediyorlar mı?
    İlan koy, işten izin al, millete göster vs uğraşabileceğim şeyler değil. Bir kolaylık yapsınlar yahu.
    Adamlar sıfır motoru satamıyor. Senin cb500f ı alıp basına bela mı alsın :d

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Honda size güvendi motor getirdi. Neden almıyosunuz lan?

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400/Suzuki GSX-8S
    Patron çıldırdı ama, müşteride zaten ondan akıllı değildi.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

yarım akıllı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 125R
    ah ulan bi Hornet'im olsa ölene kadar binerim xD Sürücü kursunda sürdüğümden beri aklımda.
    Green Arrow bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yarım akıllı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ulan bi Hornet'im olsa ölene kadar binerim xD Sürücü kursunda sürdüğümden beri aklımda.
    Hornet ile test sürüşü yaptım. arka maşa 3-4 mikron esniyor. Bunu hissetim.
    Arka maşa balkon demiri zaten ondan esniyor olmalı.
    Punctum, Green Arrow ve dundanbiri bunu beğendiler.

Motosikleti
    Voge 125R
    Arka maşa isterse 0.7 Mono uç olsun bak Faber bile demiyorum, Hornet alırım.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Döndün mü eve Hırbo Efendi?
    Etiket etme adamı, yine uçuracaklar da sonra iyice huzurevine dönecek forum.
    abyasar ve maktama bunu beğendiler.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Suzuki Türkiye aslında indirim yapmıyor. Geçen yıl yediği haltı düzeltmeye çalışıyor...

Geçen yıl bu zamanlar Hornet, Gsx8s, Tuono660 Factory arasında dolanıp dururken, sağolsun Doğan Trend iç sesimi duymuş olacak ki, anlamsız zamcıkları ile karar vermeme yardımcı oldular.

Hani lafı bilirsiniz, "bıldır yediğin hurmalar şimdi götünü tırmalar"...
    mattiadestro bunu beğendi.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL
    1-2 micro tolere edilir de 3-4 micron esneme ciddi sıkıntı....
    ÜstadMotorcu bunu beğendi.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Ben 4-5 mikron gibi hissettim. Hatta bizim balkonun demirlerine yaslanınca hemen hemen o da 4-5 mikron esnedi. Hanımın mezura ile ölçtük...böylece sağlamasını da yaptım. Bu konuda gerçekten çok hassasım. Daha çok esniyor diyenle kavga ederim...
    Beto87, ÜstadMotorcu, maktama ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Voge 125R
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 4-5 mikron gibi hissettim. Hatta bizim balkonun demirlerine yaslanınca hemen hemen o da 4-5 mikron esnedi. Hanımın mezura ile ölçtük...böylece sağlamasını da yaptım. Bu konuda gerçekten çok hassasım. Daha çok esniyor diyenle kavga ederim...
    https://www.motosiklet.net/forum/mot...ar-etmesi.html şu linkte "arka maşa balkon demiri zaten" yorumunun aynısı yapılmış, kimdir bu, nedir bu ortak akıl erkanı? Hornet'in arka maşasının balkon demiri gibi olduğu motosikletçiler arasında çokça kabul görmüş bir gerçek midir? :D

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dl 650 de gü<zel indirim yapmışlar
    1050 çok güzel fiyata düşmüş 1000 cc motor 680k sıfır km
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)