Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM 390 ADVenture 2025 Model Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Herkese merhaba,

KTM 390 ADV 2025'de yeni nesille beraber aramızda olacak ilk videolarda göze çarpanlar. 377cc blok yerine 399cc duke blogu gelecek, tur camı cok kısa kalıyordu yükseltilecek,far sistemi değişecek ön çamurluk ofroadda camura dayanıksızdı onu yükseltmisler ve ön 2 süspansiyon büyütülmüş.

Görselleri bırakıyorum: https://www.rushlane.com/2025-ktm-390-adventure-spotted-in-production-spec-guise-new-himalayan-rival-12483384.html

Sorum şu: Bayiden 2024 model alacaktım. 2025 modeli yenilenince kafamı cok kurcaladı. Eksiklik görülen çoğu şey aslında giderilmiş. Sizin düşünceleriniz neler 2025 beklenmeli mi 2024 alınmalı mı ? Her durumda sıfır alacağım ikinci el önerisi yapmayınız.

Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL
    Yerinde olsam yenisini alırdım...

John Gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800 GS (2024)
    Sonu NX500 gibi olacaksa beklemeye değmeyebilir.

Eeeey Honda ellere varda bize yok miğ????
    Yamaha Virago XV 250 - Honda Spacy 110 - RKS K-Light 202 - Yamaha Xmax 250 - BMW F800 GS

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ne eksiklik giderilmiş?
    Daha ortada bir şey yok. hele Hindistan sitelerine bakarak don biçmek anlamsız. Ortada da boktan Hindistan sitelerinin yazıları ve metin seslendirme ile yapılmış yalan youtube videoları dışında bir şey yok. Daha agresif arazi sürüşlerine imkan verecek güncellemeler beklendiğine dair spekülasyon var sadece.

Ha iyileştirirler mi? elbette iyileştirirler bir şeyle gelir, bunlar senin beklediğin şeyler mi olur orası muamma. ben mevcut 390 ile de inanılmaz keyif alınacağını düşünüyorum.
    Bu sene Kasım'da EICMA'da duyursalar satışa sunulması Mart 2025 desek var ortada 8-9 ay süre. Mevcut motorun varsa değişim isteğinde bir aciliyet yoksa falan bekleyebilirsin istersen. 25 model duyurulunca 24'te fiyat avantajları da oluşabilir. Ama yok ben böyle bir motor alıcam sürücem diyorsan ben öyle aylarca beklemem bunun için - kaldı ki seneye kış aylarında alım gücümüz ne durumda olacak orası da belli değil.
    zihnigonen ve shout bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne eksiklik giderilmiş?
    Daha ortada bir şey yok. hele Hindistan sitelerine bakarak don biçmek anlamsız. Ortada da boktan Hindistan sitelerinin yazıları ve metin seslendirme ile yapılmış yalan youtube videoları dışında bir şey yok. Daha agresif arazi sürüşlerine imkan verecek güncellemeler beklendiğine dair spekülasyon var sadece.

Ha iyileştirirler mi? elbette iyileştirirler bir şeyle gelir, bunlar senin beklediğin şeyler mi olur orası muamma. ben mevcut 390 ile de inanılmaz keyif alınacağını düşünüyorum.
    Bu sene Kasım'da EICMA'da duyursalar satışa sunulması Mart 2025 desek var ortada 8-9 ay süre. Mevcut motorun varsa değişim isteğinde bir aciliyet yoksa falan bekleyebilirsin istersen. 25 model duyurulunca 24'te fiyat avantajları da oluşabilir. Ama yok ben böyle bir motor alıcam sürücem diyorsan ben öyle aylarca beklemem bunun için - kaldı ki seneye kış aylarında alım gücümüz ne durumda olacak orası da belli değil.
    +1
    Hayaller ötelenmeye gelmez

Lunatique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Street Twin
    Ben de yukarıdaki yoruma katılıyorum.
    Şu an bir motorunuz yoksa 2025 modelini beklemek çok daha pahalıya mal olabilir.
    Şimdiden 2024 model alın, 2025 model Türkiye'ye geldiğinde yerinde görür beğenireniz gerekirse elinizdekini satar yine ona geçersiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)