Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Chopper Crusier'da Üst Seviye Markalar Harici Binilmez Dedikodusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Cc olayı bir motoru çok başlangıç motoru yapmıyor. Motorun bloğunun karakterine vs. de bağlı. Haşmet'in komşuları başlangıç motoru olarak Honda'nın Rebel adlı 500cc bir kruvazörüne biniyorlar. Aynısının 1100cc modeli de olması lazım hatta. Motor bloğu, bizdeki NC750'ler gibi, yüksek performans vermeye göre ayarlanmamış.

Tabii Atlantik'in diğer ucunda bir sürü deyus da var gidip Suzuki SV650 veya Yamaha MT07 ile başlayan. Reddit'te görüyorum. Rebel'deki durum bu değil

Ne olursa olsun Çin malından da uzak durun. Japonlar yıllarca kaizen üretim ile Amerika'ya Avrupa'ya rakip oldu. Çinliler ise tamamen ucuz işçi gücü ile oluyor. Ucuz etin yahnisi muhabbeti bacaklarınızın arasında 100 kmh hızla giderken patlak vermemeli.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cc olayı bir motoru çok başlangıç motoru yapmıyor. Motorun bloğunun karakterine vs. de bağlı. Haşmet'in komşuları başlangıç motoru olarak Honda'nın Rebel adlı 500cc bir kruvazörüne biniyorlar. Aynısının 1100cc modeli de olması lazım hatta. Motor bloğu, bizdeki NC750'ler gibi, yüksek performans vermeye göre ayarlanmamış.

Tabii Atlantik'in diğer ucunda bir sürü deyus da var gidip Suzuki SV650 veya Yamaha MT07 ile başlayan. Reddit'te görüyorum. Rebel'deki durum bu değil

Ne olursa olsun Çin malından da uzak durun. Japonlar yıllarca kaizen üretim ile Amerika'ya Avrupa'ya rakip oldu. Çinliler ise tamamen ucuz işçi gücü ile oluyor. Ucuz etin yahnisi muhabbeti bacaklarınızın arasında 100 kmh hızla giderken patlak vermemeli.
    Peki Hintli veya İngiliz markalar özellikle ingilizlerin piyasaya soktuğu cafe racerler ?

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı MGC45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki Hintli veya İngiliz markalar özellikle ingilizlerin piyasaya soktuğu cafe racerler ?
    Türkiye piyasasında düşünmek lazım. Türkiye'de İngiliz Cafe Racer'a binenler kimler; Hint motorlarına binenler kimler?

Muhtemelen, ki bakın hocam hiç emin değilim, İngiliz Cafe Racer alanlar o motorların bakım ücretlerini de karşılayabilecek tayfadandır.

Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye piyasasında düşünmek lazım. Türkiye'de İngiliz Cafe Racer'a binenler kimler; Hint motorlarına binenler kimler?

Muhtemelen, ki bakın hocam hiç emin değilim, İngiliz Cafe Racer alanlar o motorların bakım ücretlerini de karşılayabilecek tayfadandır.
    Anladım. Motosiklet harbiden garip bir kültür aslında çok detay var bir motor almadan önce gene güzel şeyler öğrendik. Misal benim liseden beri motor üstünden inmeyen ve herhangi bir sakatlık yaşamamış Tenere'si ile diyar diyar gezen bir motosikletçi dostumda 250cc de başlangıç için dominar 250 önerdi bana fiyat performans olarak alabileceğim en iyisi diye. Yani o kadar çok farklı bilgi geliyor ki hangisine baz alıp yürüsek insan şaşırıyor😃

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı MGC45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım. Motosiklet harbiden garip bir kültür aslında çok detay var bir motor almadan önce gene güzel şeyler öğrendik. Misal benim liseden beri motor üstünden inmeyen ve herhangi bir sakatlık yaşamamış Tenere'si ile diyar diyar gezen bir motosikletçi dostumda 250cc de başlangıç için dominar 250 önerdi bana fiyat performans olarak alabileceğim en iyisi diye. Yani o kadar çok farklı bilgi geliyor ki hangisine baz alıp yürüsek insan şaşırıyor��
    En iyi motosiklet, bacaklarının arasında olandır hocam Sen hoşuna gideni, içinden geçeni al gitsin. (Çinli alırken daha dikkatli olmak lazım tabii)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)