Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125cc Motor Alıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet hocalarım artık son düzlükteyim herşeyi ayarladım ekipman para vesayre tek sıkıntım hangi motor 2 seçenek arasında kaldım srk125s ve benelli 125s benellinin adı sanı daha çok duyulmuş filan diye onu daha çok istiyorum ama srk125s de görünüş oturuş poziyonu ve ekranı ile beni benden aldı şahsen sizce hangisini almalıyım pazartesi inşallah alıcam bu ikisinden birini.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Freccia 150
    Merhaba hocam. Benelli 125s kronikleri olan bir motordu bildigim kadarıyla. Srk daha kaliteli geliyor bana. Birde ikisininde yedek parca durumunu bir sorgula istersen. En büyük handikapı bu çin motorların. Yedek parcası yaygın olanı tercih etmeye calisirdim ben

Hocam srk in parcalari bir tane sitede var ama stok varmi bilmiyorum lakin benellinin hem sitede hem sahibindende hemde facebook da parcalari var ozellikle facebookda biri ayda 1 siparise ozel aliexpress den veya baska yerlerden parca toplayip satiyor. Sizce hangisi daha mantikli emin olamadim

motorine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cfmoto 250SR 2024
    Srk 125s yedek parça konusunda sorunu yoksa gayet güzel bir seçenek. RKS bünyesinde satılsa da qj motor'un motoru ve qj gerçekten kaliteli motorlar üretiyor. Su soğutmalı olması da ayrı bir güzellik.
    espresso bunu beğendi.
    Gemileri yak kaptan. Sana da motor alalım.

Motosikletin gidişi , görünüşü güzel . ABS ikaz ışığı yakabiliyor sensörümü ne bişeyi bozuluyordu tam hatırlamıyorum bir arkadaşım yaşamıştı . Yedek parça olarak sıkıntılı gibi ancak motorlar yeni olduğu için kroniği ve parça sorunları tam olarak belli değil kumar gibi aslında örneğin 2022 Drift L sahibiydim motorda söylenen hiç bir kroniği yaşamadım (gösterge vb.) sana kalmış birşey motordan anlayan bir tanıdığın varsa CBR almanı öneririm diyeceksin ki kaç yıllık motor vb. honda servisinden ve kalyoncu motor gibi yerlerden neredeyse tüm parçalarını sipariş edebiliyosun, teknoloji olarak biraz zayıf ABS-CBS yok . Burda ne kadar yazsam boşuna kafana birşey takıldığında ne kadar kötü yanları olsa da alıcaksın ondan çok takılma sadece önerileri incele

Motosikleti
    RKS Freccia 150
    Alıntı UnRealProf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam srk in parcalari bir tane sitede var ama stok varmi bilmiyorum lakin benellinin hem sitede hem sahibindende hemde facebook da parcalari var ozellikle facebookda biri ayda 1 siparise ozel aliexpress den veya baska yerlerden parca toplayip satiyor. Sizce hangisi daha mantikli emin olamadim
    Ben kesinlikle srknın daha kaliteli olduğunu dusunuyorum ama karar sizin tabi. Benelli hakkında cok fazla kotu yorum gormustum

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 700CL-X SPORT
    Uzak dur. 125ccde bu işin piyasası parçası olsun oturmuş 2 motosiklet var
    YBR 125
    Drift 125

Harici motosikletler 2.eli zor parçası zor

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    YBR125 bulabilirsen şahane olur. Bulamazsan TVS Raider 125 ve Honda CB125F de alabilirsin.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    İkinci el suzuki inazuma modelini değerlendir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler