Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250D
    Herkese iyi günler, iyi forumlar. Ankara'ya memur olarak atandım evim Dikmen'de iş yerim İncek'te 20KM mesafe var.50 Bin TL nakitim var kalanını taksitle ortalama aylık 10-12 bin TL arası ödeyerek alabileceğim motor araştırıyorum bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Hiç motor tecrübem yok ama A ehliyetim var. Japon ya da 2.el piyasası olan bir şey istiyorum bir süre kullanıp taksiti bittiğinde yükseltmek istiyorum. O yüzden Japonlar önceliğim, scooter sanırım bu konuda ön planda oluyor bir de 200 KM gibi bir yola gidebilir mi ayda 1 kere vs. Sizin görüşleriniz nedir ne önerirsiniz bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Freccia 150
    Tarif ettiğiniz motor pcx nmax filan ama kredi kartina taksitle guzel vadeler koyuyor japonlar bir gidip konuşun
    AKS bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 250D
    Hocam https://www.honda.com.tr/motosiklet/kampanyalar/cl250-temmuz-kampanya böyle bir şey gördüm de ne kadar ulaşılabilir oluyor bilmiyorum bu ve benzeri var mıdır diye merak ettim.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    CL250'yi beğendiysen, alabiliyorsan ve ödemeleri son kuruşun olmayacaksa al geç. 50bin nakit olursa üstü biraz fazla vade farkı çıkabilir, maddi açıdan biraz daha rahat gitmek istersen de CB125F al, 1 sene kullanıp o sırada para biriktirip satıp CL250 alırsın.

200km çok uzun bir yol değil. CB125F'le de gidersin, CL250 ile rahat rahat gidersin.

*

scooter almak motosikletin genel dengesini öğrenmek ve pratiklik açısından daha avantajlı olacaktır burası da doğru.
    AKS ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 250D
    CB125F evet gönlüm ona kaydı ama sıfırı fiyat listesinden daha pahalı ve ona taksit imkanı bulamadım. Bajaj'larda bu imkan daha fazla ama NS125 olsun 117 Bin TL'ye %25 peşinat verip 5 taksit almak mantıklı geldi. Fakat bu motorun ikinci el piyasası ya da kroniklerini bilmiyorum ama çok üzeceğini düşünmüyorum siz ne düşünürsünüz bu konu hakkında?

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    ns200 halen satıştaysa ve kampanyası devam ediyorsa bajaj ns200 almanı öneririm,
    güzel motordur, üzmez, parçası kolay bulunur ve ucuzdur. bakım ve tamirini kolay yaptırırsın.

veya hero xpulse de olabilir, biraz yüksek bir motordur ama dağ bayır her yola gider.

scooter olarak sym jet veya kymco modellerine de bakabilirsin.
    AKS bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 250D
    Hocam şimdi Ankara da taksit yapan bir mağazanın ilanlarından nakit üstüne vade farksız taksit fiyatlarını yazayım bir hesap yapalım hangisi mantıklı olur.

NS 125 = 29.412 TL Nakit geri kalan 88.238 TL 5 Taksit 17.647 TL. ( Şuan maddi olarak da en rahat alabileceğim motor. )
    N 250 = 38.940TL Nakit geri kalan 116.824 TL 5 Taksit 23.364TL . ( Aylık 23 Bin beni zorlar başka opsiyonu ise 58.825 TL nakit 7.358 8 Ay taksit bu mantıklı geliyor ama 58 Bin Nakitte beni biraz zorlayabilir ki daha bunun plaka sigorta vergisi trafik tescili var.)
    NS 200 UG = 38.375 TL Nakit geri kalan 115.125 TL 5 Taksit 23.025 TL.( Bu da N250 gibi beni zorlayacak ve 76.750 TL TL nakite 8 Ay taksite 9.593 TL TL bu daha mantıksız geldi N250'ye göre.

Kısaca böyle bir karşılaştırma yaptım N250 zorlanabilir mi nakitte inanı zor geliyor ki benim daha kask, mont ve eldiven almam lazım. Sizin görüşünüz nedir biraz zamanınızı ayırıp cevaplarsanız çok sevinirim.
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    2023 Kymco People S 200 (%20 peşin kalan vade farksız 10 taksit) (Yüksek ön cam, çantalı, 148.000)
    Sym Symphony ST 200 (Vade farksız 12 taksit) (142.000)
    Aprilia SR 125 (Vade farksız 10 taksit) (99.000)

Bunları bir araştırın derim.
    maximusti, bunu beğendi.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Bajaj kronik sorunları olan bir markadır. Acemiysen uğraşamaz üzülürsün. 50 bin peşinle alabileceğin en mantıklı motor Honda dio olacaktır. Diğer markalara bulaşma çünkü bir zaman sonra satacam diyorsun. Diğer markalar değerinde satılmıyor.
    dundanbiri bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler