Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

liste fiyatından satmama saçmalığı devam ediyor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    srdrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 X DCT
    Alıntı aslan3434 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl devam etmiyor? atıp tutma, sarı siteye bir gir bakayım bayilerin yüzde doksanı
    liste fiyatından yukarıda satıyor,hatta ikinci elci üçkağıtçılar sıfırı 140 bin lira olan motorun km yapmış
    motorun ikinci elini 170 180 binliraya satıyor, honda pcx alacaktım nerdeyse bu yüzden vazgeçecem

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:59 ----------

onlar işte büyük keriz, hemde kerizlerin ağababaları bunlar,hemde kallavi keriz bunlar
    bayilerde bu kerizleri keriz silkeleme yöntemiyle sirkeliyor, bu kerizlerinde parası bol olduğu için
    enayi yerine koyuldukları umurlarında olmuyor basıyor parayı liste fiyatının 30-40 bin tl üzerinde alıyor
    motoru 1 ay geçmedende motoru olduğu yerde yan yatıyor. ne hikmetse
    Honda CRF 250 Rally için bayilere sordum. Birkaçı elinde olduğunu (MNR, Ataberk ve Enes) bazıları ise önümüzdeki ay stok geleceğini (Güngör, DRD, Nish)söyledi.

Sorduğum bayiler: 1- Güngör Honda: Liste fiyatı üzerinden 100 bin peşin kalan 173 bin 6 ay vade farksız taksit yapıyor. 9 taksit yaparlarsa yaklaşık 14 bin vade farkı biniyormuş. 2- DRD Motor: Peşinde 235 veya 245 dediler. Geçen hafta konuştum ama iki rakamdan biriydi. Taksit yok. 3- MNR Honda: Peşinde 3 bin TL indirim. Taksit yok. 4- Nish Honda: Ellerinde motor olmadığı için peşinde indirim oranı söylemediler. Taksit yok. 5- Esengül Honda: Gün boyu birçok defa aradım. Telefonu açan olmadı 6- Enes Honda: Peşin veya taksitte indirim yok. Liste fiyatına satıyorlar. 7- Ataberk Honda: Telefonu açan hanımefendi (sanırım danışmaydı), taksit yapılmadığını, peşin indirimi için satış danışmanıyla görüşmem gerektiğini söyledi. 8- Yükseliş Honda: Taksit yok. Peşinde indirim var veya yok dediler mi hatırlamıyorum.

Yarın yukarıdaki bayileri (hatta farklı bayileri) arayıp sorun bakalım ne cevap verecekler size. Siz de bizimle paylaşırsınız. Bakın atıp, tutmamışım. Üslup önemli.
    pea ve maktama bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bayilerde msx125 var mıdır acaba?
    Uygun şartlarda bulsam bir tane alabilirim.

trequartista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ VPS 125
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayilerde msx125 var mıdır acaba?
    Uygun şartlarda bulsam bir tane alabilirim.
    msx’lerin 2024 modelleri yok diye biliyorum, muadili olarak monkey var 180.000 taksitli liste fiyatı nakitte de 150.000tl’ye satılıyor bildiğim kadarıyla.

wing50i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wing50i
    benim motoru da liste fiyatının altına satan bir sürü yer var motoru satıcam satamıyorum onlar yüzünden

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)