Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Drift L CBS 125 Alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba bu motoru almayı düşünüyorum kullanan varsa 2023-2024 model için kroniği vs. Varsa aydınlatabilir mi? İkinci eli sıkıntı çıkarır mı bu motorun? Sıfır planlıyorum ama ikinci eller ile sıfır arası fiyat farkı uçurum gibi bişey.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

TVS Raider 125 (peşin 79.900 TL ama taksitli alırsan 92.000 TL) veya RKS RK125S (78.000 TL, taksitli alırsan vade farkı%5 dolaylarında idi en son) bak. İkisi de drift l'den daha iyi bir performansa sahip, arka süspansiyonu da çift salıncaklı yerine ortadan tek amortisörlü sistem, yol tutuş bakımından bir artı. Bu ikisi arasında raider'da yağ soğutucu olduğu için uzun yolda biraz daha geç şişer ve biraz daha torkludur fakat arka freninin kampana olması biraz kötü, RKS olan seçenekte ön arka disk fren. 109 km/saat hızda kesiciye giren (o da gösterge hızı, gerçek son hızı 100-105 ancak vardır) ama yakıtı da bu ikisinden az yakmayan lalettayn l 87.000 TL fiyatını hak etmiyor. Ederi max. 60.000 liradır.
    trequartista bunu beğendi.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 700CL-X SPORT
    Drift L piyasası oturmuş motor, kroniği var mıdır bilmiyorum ama piyasada parçası çokça var

TVS yada RKS drifte benzer ürünler getirmiş hatta kübaydı sanırım direkt drift L yi çinden getirmiş kendi markasını basmış

Fiyat farkı olsa da yönelmeyin derim Drift L peynir ekmek gibi piyasası olan bir motosiklet.

0 almak istiyorsanız şu an 12 taksit kampanyası var liste fiyatına 12 taksit yapılıyor

derinlemesine bakmadım ama bi ilanların ilk sayfasına baktım. fiyatların ns200 ile çok bir farkı yok. bence biraz daha zorla veya bekle. hele sıfır alacaksan kesinlikle 50 binde ns200 al daha iyi. fiyatına değecek bir motor değil. hızı ve torku da yetmeyecek otoyolda.

Hiçbir şekilde abs’si olmayan motorsiklet alınmaz. Hiçbir şey olmasın ama mutlaka abs’li bir modele yönelin.
    Panik frende, ıslak zeminde kaydırır/kilitler mutlaka yere yapıştırır cbs veya abs’siz herhangi bir motorsiklet.

İlla alacağım diyorsanız Drift L epeydir ülkemize geliyor parçası bulunuyor. En azından bu konuda pek sıkıntı yaşamazsınız.

Motosikleti
    Drift L Cbs 125
    Drift l Parçası Boldur. Piyasası var satmak istediğin zaman çok rahat bir şekilde satarsın. Kronik sıkıntıları var ama bu çin malı motorların hepsinde var. Çin malı alacaksan kronik sıkıntıları görmezden geleceksin.drift l alınır taksit imkanda sunuyor 12 taksit bence düşünme al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler