Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polis, egzoz sesiyle rahatsızlık veren bir motosiklet sürücüsüne Egzoz Sesi Dinletti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    İş mi bu şimdi........

Baştan çok hoş gibi duruyor ama başka suç içinde ne yapacak anlayan anladı.

Devlet ciddiyetine yakışmayan işler.

MrOzata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Sırf sesi yüksek çıksın diye egzozu kesip kulaklara tecavüz edenlere yapmak istediğim şey tam olarak bu işte hele birde benim gibi cadde üzerinde oturuyosanız daha da bi sinir birikiyor...

Bu arada yanlış anlaşılmasın mesela adamda s1000RR vardır yada zx10r vardır ona gidipte bi akrapovic filan taktırmıştır evet sesi yüksek olur ama aynı zamanda tok bir sesi olur kulak cırmalamaz kulağı çizmez ama gidipte apache alıp egzozu kökünden kesip kulak kanatanlara bu hareketi yapmak gerek
    Kalbi Kırık Ölmek...

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş mi bu şimdi........

Baştan çok hoş gibi duruyor ama başka suç içinde ne yapacak anlayan anladı.

Devlet ciddiyetine yakışmayan işler.
    Çok güzel iş bence. Bizim memlekette olmayacak bir şey malesef. Keşke olsaydı. Kıssasa kıssas olmadan anlamaz böyle tipler. Atıyorum sabah taksisi ile yatan köpeğin üzerinden geçen şoför gördüm sinir oldum. Aynı şekilde de yola yatırıp üstünden geçmek isterdim. Başka türlü anlamaz bu andavallar. Başka bir örnek boşanmak istedi diye kadını ve onun ailesini öldüren kişinin yaşaması da bana göre saçma oda ölse müstehak ülke bir pislikten kurtulurdu. Ülkemiz 3. sayfa haberleri ile dolu seç beğen al. Devlet ciddiyeti sanki çok iyide yakışmasına mı bakacaktık.

MrOzata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir örnek boşanmak istedi diye kadını ve onun ailesini öldüren kişinin yaşaması da bana göre saçma oda ölse müstehak ülke bir pislikten kurtulurdu. Ülkemiz 3. sayfa haberleri ile dolu seç beğen al. Devlet ciddiyeti sanki çok iyide yakışmasına mı bakacaktık.
    Bu konuda Amerikan polisi ve halkının tutumunu çok seviyorum eğer suçluysan acımadan öldürüyor polisler ve halkda genelde polisine destek oluyor hapishanede vergilerimle bir suçluyu beslemektense ölmesi daha iyi diyerek.

Tabikide kimsenin öldürülmesini savunmuyorum ama ıslah olmicak derecede suç makinası olan birisinin hapishanede yatıp sonra çıkıp başkalarına zarar vermesindense sonsuza kadar mezarda yatmasını tercih ederim

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    bir yerde de dandik far ampülü takanları araçlarının önünde oturtup fara baktırıyorlardı uzun bir süre. ya endonezyada yada hindistandaydı sanırsam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)