Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Araç vergisi gecikirse ne olur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar scooter'ım var 110cc vergiye tabi. Bu vergiyi ödemediğimiz süreçte faiz ekleniyor buraya kadar sıkıntı yok. Peki bu vergiyi ödemek için sınırlı süreye mi sahibiz? Gecikirse faiz binmesi haricinde ne olur? Saygılar efenim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Muayene yaptıramazsınız, noterde satış yapamazsınız.
    bücürmotor bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    2013 yılından bu güne kadar hiç vergisini ödemediğim bir kamyonetim var... eski bir kamyonet... 6 ayda bir 300 lira vergi geliyor ve ben ödemediğim için 450 liraya kadar çıkıyor ve kalıyor öyle...

kanunen vergi borçları %50 artar ve öyle kalır. daha yükselmez.

zevk için ödemiyorum, param var ama haraç vermekten hoşlanmıyorum, gitsinler başkalarından haraç kessinler. onun bunun çocukları, soysuzlar.
    shruikan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    mehmet şimşek bizzat polis eşliğinde ödemedğin vergiyi alır.yani olay artık buna geliyor muhtemelen bu olacak benimde 2 adet motorun ocak vergisi ödenmedi temmuz geldi etti 4

Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Cep dolana kadar bi süre daha idare edebilirim o halde :D

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı bücürmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Cep dolana kadar bi süre daha idare edebilirim o halde :D
    2023'de vergileri çiftlediklerinde ödemedim, yılbaşından sonra ocak ayı vergisi ile birlikte faizi neyse veririm öyle öderim dedim, param olduğu halde ikinci vergileri özellikle geciktirdim.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2023'de vergileri çiftlediklerinde ödemedim, yılbaşından sonra ocak ayı vergisi ile birlikte faizi neyse veririm öyle öderim dedim, param olduğu halde ikinci vergileri özellikle geciktirdim.
    Ben motorumu kasım ayında aldım. Temmuz ayından vergi çıktı bana. Bayi bana paslamış sanırım :/
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Sayin Bay Fatih.met Uslubun cok kötü ve igrenc, sen motorcu olamazsin, olmamanda gerekiyor,görüs ve düsüncelerin seni sahsiyet ve karakterini yansitmak icin son derece uygun bir tarif,baska ne söylelenebilirki sözün bittigi yer herhalde burasi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayin Bay Fatih.met Uslubun cok kötü ve igrenc, sen motorcu olamazsin, olmamanda gerekiyor,görüs ve düsüncelerin seni sahsiyet ve karakterini yansitmak icin son derece uygun bir tarif,baska ne söylelenebilirki sözün bittigi yer herhalde burasi.
    rahatsız olduğun şeyi dürüst bir şekilde dile getirirsen çözüme ulaşırız. sen üsluba dikkat ediyorsan bende dürüstlüğe dikkat ediyorum. dürüst olmayan insanlardan öyle bir nefret ederim ki onları gördüğüm zaman yolumu değiştiririm ben.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)