Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200.000₺ Motosiklet Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250SR
    Merhaba,

5 6 ay önce forumdaki arkadaşların tavsiyesi ile başlangıç motosikleti olarak Tvs Raider 125 almıştım. Son derece memnun kaldığım için yine sizin tavsiyeleriniz ile 2. motorumu da almak istiyorum. Aklımda CfMoto 250sr modeli var. Bütçemi en fazla 200k ya kadar yükseltebiliyorum, değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler,
    İyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wing50i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wing50i
    Nakit mi alacaksın? Sıfır veya 2.el farkeder mi? Racing tarzı mı istiyorsun? Kaç cc bakıyorsun? Bunları da belirtirsen daha iyi tavsiyeler gelir dostum.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı nongrata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

5 6 ay önce forumdaki arkadaşların tavsiyesi ile başlangıç motosikleti olarak Tvs Raider 125 almıştım. Son derece memnun kaldığım için yine sizin tavsiyeleriniz ile 2. motorumu da almak istiyorum. Aklımda CfMoto 250sr modeli var. Bütçemi en fazla 200k ya kadar yükseltebiliyorum, değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler,
    İyi forumlar.
    İkinci elde cb 250r temiz o fiyatta bulursunuz mt-25 alabilirsiniz ama ben önermem artık bu motoru gördüğümde kullanıcıları yüzünden sinirlerim kalkıyor ayrıca sıfır olarak 16 bin lira daha ekleseniz cl-250 alıyorsunuz lakin motoru bloğu çok açıkta duruyor herhangi bir kazada motor ciddi hasar alacakmış gibi duruyor onunda dışında çok öneribileceğim bir model kalmıyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bajaj dominar 400... benim için birinci kriter güç, en güçlü olan modeller arasında en sağlam ve bana yakışıklı görünen ve bütçeme uyan motoru seçerim ve bu kriterde şu an en uygun motor bajaj markasında var.

bundan daha güçlüleri daha fazla bütçe istiyor, aynı fiyata daha güçlü olanı yok. varsa da sağlamlıktan ödün vermiştir.
    yayan1 bunu beğendi.

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cb 250 öneririm, o fiyata mt-25ler çok km
    HarbiyeliTRe bunu beğendi.

Motosikleti
    250SR
    Merhaba eksik bilgi vermişim, açayım biraz daha. Elimde 100k₺ civarı nakit para bulunuyor(Motoru sattıktan sonra -+10k olabilir). Kalanını kredi kartından çekeceğim bu nedenle 2. el alma şansım yok bahsettiğiniz motorlarda. Bajaj dominar 400 de bütçemin üzerine çıkıyor maalesef. bu bütçeye uygun önerebileceğiniz sıfır var mıdır?

wing50i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wing50i
    Alıntı nongrata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba eksik bilgi vermişim, açayım biraz daha. Elimde 100k₺ civarı nakit para bulunuyor(Motoru sattıktan sonra -+10k olabilir). Kalanını kredi kartından çekeceğim bu nedenle 2. el alma şansım yok bahsettiğiniz motorlarda. Bajaj dominar 400 de bütçemin üzerine çıkıyor maalesef. bu bütçeye uygun önerebileceğiniz sıfır var mıdır?
    Ben olsam ns 200ug veya nk250 alırdım

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    2. el husqvarna svartpilen 250 al. 128 liraya bile varmış, gayet iyi
    bütçen 400 lüğe de yetiyor da yenisin, önermem
    sr250 filan boşver onları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)