Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Baştan Aşağı Ekipman Seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence önyargını kırman lazım; bu firma Kore ve Mısır ordu ihaleleri de kazandı. Bot işini iyi biliyorlar.
    işte, dünyadaki ordulara ve diğer silahlı kolluk kuvvetlerine iş yapan firmalara karşı önyargılıyım, çok mecbur kalmadıkça ürünlerini almam.
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mont olarak venom dynamic 4 kullanıyorum. 4 mevsim mont. 3 katmanı var. hepsi takılıyken baya ağır bir şey oluyor kışın beni üşütmedi. yağmurda da kullandım, suya da battım geçirmedi. rüzgarı iyi kesiyor. batı şehirlerde üşümeden kullanırsın. diğer iller için bilmem ama ne olacak en fazla altına bir kat fazla giyer halledersin. katmanları sökünce de baya ince bir şey kalıyor fileli, giderken efil efil çok terletmiyor. ben 4 mevsim almanı tavsiye ederim ayrıyetten bir de kış için almak zorunda kalma. ha şuan giyiyor muyum hayır, çünkü tişörtle bile terleten bir hava var, giymem için az esintili bahar havası olması lazım. ama giymememin sebebinin montun yazlık özelliğinin kalitesiz olduğundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum çünkü en nihayetinde bunlar yüksek sürtünmeden koruyacak ekipmanlar, ne kadar serin tutabilir ki.

omuz, dirsek ve sırtta da bir soft koruması mevcut. bel kısmı sıkılabiliyor.
    sappy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler