Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çene Açılır Kask Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Max. 10K lira çene açılır kask tavsiye eder misiniz? (Kapalı kaskım var. Sadece çene açılır önerin lütfen.)

Bir de 5K civarında artçı için de çene açılır kask önerir misinz? (MT Genesis almıştım güven vermedi pek.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL750
    HJC Modellerine bir bak. Hasanpara DRD Outlette

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Shoei neotec modellerine param yetmeyince caberg duke 2 almıştım, sanırım dediğiniz bütçeler içinde kalır şimdilerde. Ben aldığımda motoruma adındaki mağaza getirtiyordu şimdi kim ithal ediyor bilemedim ama hasanpaşadaki mağazalarda bulunuyordur kesin.

Alıntı holy_diver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HJC Modellerine bir bak. Hasanpara DRD Outlette
    Hocam İstanbul'da değilim. İnternetten baktığım kadarıyla o fiyatla çene açılır göremedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shoei neotec modellerine param yetmeyince caberg duke 2 almıştım, sanırım dediğiniz bütçeler içinde kalır şimdilerde. Ben aldığımda motoruma adındaki mağaza getirtiyordu şimdi kim ithal ediyor bilemedim ama hasanpaşadaki mağazalarda bulunuyordur kesin.
    Hocam Caberg Duke X var sanırım şuan. Kısa bir araştırma yaptım. Özellikleri açısından iyiye benziyor. Yorumları da genel olarak olumlu gibi. Teşekkür ederim, dikkate alacağım

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    çene açılır kask önermiyoruz
    iyi günler
    sappy bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler
    Siz önermiyorsunuz ama ben öneriyorum.
    Kaliteli yani güvenlik sertfikaları olan, testlerden yüksek puan almış çene açılır kaskların kapalı kasklardan bir farkı yok.
    Tabi dandik markaların çene açılır kaskları kaza sırasında kendiliğinden açılıp tehlike yaratıyor, onları önermiyoruz.
    sappy bunu beğendi.

caberg duke ıı
    espresso bunu beğendi.

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler
    Ben de çene açılır çok taraftarı değilim. Fakat annem kapalı olduğundan full face kasklar zorluk çıkartıyor. Mecburen çene açılır alacağız :( Öneriniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı yosunum83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caberg duke ıı
    Caberg Duke X ile farkı nedir? Ne olduğu belli olmayan satıcılar satıyor şuna Duke II 'yi sadece.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı sappy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de çene açılır çok taraftarı değilim. Fakat annem kapalı olduğundan full face kasklar zorluk çıkartıyor. Mecburen çene açılır alacağız :( Öneriniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Caberg Duke X ile farkı nedir? Ne olduğu belli olmayan satıcılar satıyor şuna Duke II 'yi sadece.
    Bende caberg duke 2 var, şimdi caberg web sitesinde duke 2 göremedim, duke x yeni versiyonu sanırım. Hala piyasada olan duke 2'ler büyük ihtimalle eski üretimdir.

Duke 2 zamanında Shoei, schubert gibi markalar arasından sharp testlerinde 5 yıldız alması ile dikkat çekmişti, shoei'nin 3de bir fiyatınaydı neredeyse.
    sappy bunu beğendi.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z500SE 2024
    Scorpion exo evo bakabilirsiniz ece 22.06 sertifikali
    Ben LS2 valiant 2 kullaniyorum ama suan piyasada avant modeli var bu uc kaskta 180 derece donen mekanizmaya sahip ve ece sertifikali kasklar
    sappy bunu beğendi.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    en iyisi caberg cene acilirda
    sappy ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler