Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Royal Enfield Himalayan Başlamadan Biten Macera

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    firma gerçekten ayıp etmiş motoru getirmeyerek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Deneyimizini paylaştığınız için teşekkürler. En azından ana paranızı kurtarmış olmanız sevindirici.

Royal Enfield ilgimi çeken bir marka olsa da Türkiye'de bu markayı almayı pek düşünmem artık.

BoraKara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scrambler
    Dava acin ve yasal faizi ile birlikte paranizin iadesini isteyin, hatta şu kadar zararim var deyip zararinizin da karsilanmasini isteyin, bir suru Avukat var bu işlere koşturan. Elinizde zaten sozlesmeniz vardir. Sozlesme tarihi teslim tarihi yazar orada. Hatta direk suc duyurusnda bulunun dolandirildim diye, nitelikli dolandiriciktan dava acsinlar.

Zamaninda Bilindik buyuk bir Tv markasinin yetkili servisini aramistim guç karti arizasi icin. Evde bakici varken gelmisler, hic bir evrak birakmadan, kim olduklari nerenin calisani olduklari hakkinda kimlik kartı gostermeden ustelik tv yi darbe almasin cizilmesin diye sarmadan, karakucak tutup goturmusler.

Ondan sonra senlik basladi, evime gelip tv mi caldilar diye savciliga suc duyurusunda bulundum. Sonra olanlar ne telefonlar , ziyaretler, ucretsiz servisler vs...
    espresso bunu beğendi.

Arkadaşdan farklı olarak ben daha ucuz bir ürün almak için dükkanlarına gittim, masada duran tshirtlerden birini beğendim ve almak istediğimi söyledim. Henüz alamıyacağımı sisteme girmediklerini söylediler. Aradan 3 hafta geçti gene gittim almak için gene girmemişlerdi. Ben sanırım ordan motor almam t shirt dahi satamayan bir işletmeden motor almak ne kadar mantıklı?
    zihnigonen ve espresso bunu beğendiler.

DAYYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF Rally 250
    Alıntı kamyoncumemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşdan farklı olarak ben daha ucuz bir ürün almak için dükkanlarına gittim, masada duran tshirtlerden birini beğendim ve almak istediğimi söyledim. Henüz alamıyacağımı sisteme girmediklerini söylediler. Aradan 3 hafta geçti gene gittim almak için gene girmemişlerdi. Ben sanırım ordan motor almam t shirt dahi satamayan bir işletmeden motor almak ne kadar mantıklı?
    Günaydın, garip şekilde aynen benim motor alamama hikayeme benzemiş tişört bile. Aşırı lakayt bir davranışları var. Hazırlıklılar tamamlanmamış olabilir, lakin neden insanlara yakın tarih verdiniz, hadi tarihi de verdiniz, sattığınız insanları arayıp gecikme olacağı, bundan dolayı üzgün olduklarını söyleselerdi bile bir nebze yeterli olabilirdi .
    Dava işi aslında kesinlikle yapılması gereken bir davranış, yakın zamanda ameliyat oldum, en az 2 hafta daha evdeyim. Yoksa Ataşehir de ki mağazaya da , noter e de savcılığa da gitmeyi düşündüm cidden. İyileştikten sonra bir avukat la görüşüp yine de yapabiliriz.
    espresso bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    300 bin lira'yla alacağın faiz 60 günde 20 bin lira civarı olacak. zaten biraz daha sabredip motoru alıp satsaydın daha karlı çıkardın

Muqarnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-Evo 250
    Merhaba ben geçen hafta teslim aldım, teslimatlar da geçen hafta başladı zaten hocam. Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler