Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir arkadaşın KTM 890 Adv alamama macerası

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı John Carmack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki neden son sırada oldu şimdi
    Bana göre de kawasaki ilk sırada.

6 yıldır versys 1000 kullanıyorum.75000 km de.Sıfır sorun.
    Motosikletin toyotası honda dır.

Tasarımları genel olarak iyi,sorunsuz ama uzerine binmek isteyeceğim en son japon.
    Seni heyecanlandıran bir honda modeli var mı ?

Birde kawasaki modellerine bak.
    Suzuki ve Honda araba da üretiyor... Motosikletin Mercedesi BMW dir gibi birşey diyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL

Tasarımları genel olarak iyi,sorunsuz ama uzerine binmek isteyeceğim en son japon.

Ben inandım o değilsin.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki ve Honda araba da üretiyor... Motosikletin Mercedesi BMW dir gibi birşey diyorsunuz
    Ben bir sorun göremiyorum ama
    Toyota nin sundukları belli..bu özellikleri motorda honda sağlıyor diyorum.
    Arkadaş ise suzuki diyor.

Suzukinin arabaya yaklaşımı ile motosiklete yaklaşımı aynı değil kabul edersiniz değil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben inandım o değilsin.....
    Hocam sende mi ya
    Alpbatur bunu beğendi.

Motosikleti
    R18-H2SX-MRR-BRBS1300R
    Kimsenin kabul etmek istemediği bir gerçek var KTM boktan bir markadır. Çok mu sert oldu? Bence hayır. Bir markanın bu kadar mı sorunlu ürün gamı olur ben anlamıyorum. Servisler ite kaka sorunları çözüyor ama ben kullanıcı olarak neden yepyeni ürünlerde saçma sapan kalite sorunlarıyla uğraşayım? Rakiplerinden ucuz felanda değil. Bu markayla kendi fiyaskomuda söyleyerek konuyu zirveye çıkarmış olayım. Bu arkadaşların Brabus ile ortak bir çalışması sonucu super duke RR modelini Brabus 1300R olarak modifiye edip lanse ettiler. Almak gibi bir hata yaptım ve bilin bakalım ne oldu? Makine birçok üretim kusuruyla geldi. Debriyaj kısmında kalın çapak artığı olması ve sensöre kafayı yedirmesi sebebiyle saçma sapan stop etmeler. Ani gaz kesemeler, ilk günden bi çalışıp bir çalışmayan tuş takımları, kendi kendine düşen plastik aksamlar vs. Ben bu memleketin her ferdini milli gelire darbe vurulmaması için böyle kalite sorunları olan markalara gitmemesini tavsiye ediyorum. Vericeğiniz paralar çöp olmasın bence gidip daha kaliteli ürünleri benzer paralara alabilirsiniz.
    BoraKara bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KityVity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimsenin kabul etmek istemediği bir gerçek var KTM boktan bir markadır. Çok mu sert oldu? Bence hayır. Bir markanın bu kadar mı sorunlu ürün gamı olur ben anlamıyorum. Servisler ite kaka sorunları çözüyor ama ben kullanıcı olarak neden yepyeni ürünlerde saçma sapan kalite sorunlarıyla uğraşayım? Rakiplerinden ucuz felanda değil. Bu markayla kendi fiyaskomuda söyleyerek konuyu zirveye çıkarmış olayım. Bu arkadaşların Brabus ile ortak bir çalışması sonucu super duke RR modelini Brabus 1300R olarak modifiye edip lanse ettiler. Almak gibi bir hata yaptım ve bilin bakalım ne oldu? Makine birçok üretim kusuruyla geldi. Debriyaj kısmında kalın çapak artığı olması ve sensöre kafayı yedirmesi sebebiyle saçma sapan stop etmeler. Ani gaz kesemeler, ilk günden bi çalışıp bir çalışmayan tuş takımları, kendi kendine düşen plastik aksamlar vs. Ben bu memleketin her ferdini milli gelire darbe vurulmaması için böyle kalite sorunları olan markalara gitmemesini tavsiye ediyorum. Vericeğiniz paralar çöp olmasın bence gidip daha kaliteli ürünleri benzer paralara alabilirsiniz.
    Girişiniz çok iyidi.Kahkaha attım :d
    Motorlarınız da çok ilginç hocam.

Holding sahibisiniz galiba :d

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL
    Yaşadıklarına bakınca sert değil. Ama ilginç bir şekilde KTM nin farklı bir müşteri gamı var çok seviyorlar motorlarını. Ben şahsen tipinden dolayı hiç düşünmedim bugüne kadar...

Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşadıklarına bakınca sert değil. Ama ilginç bir şekilde KTM nin farklı bir müşteri gamı var çok seviyorlar motorlarını. Ben şahsen tipinden dolayı hiç düşünmedim bugüne kadar...
    Denemelisin mutlaka... Sürüş hissiyatı olarak gerçekten özel motorları var KTM'nin. Ben çok farklı motosikletler kullandım, KTM nin verdiği hissiyat ve sürüş esnekliği başka bir markada yok diyebilirim. Evde 3 tane KTM var, herhangibir sorunla da karşılaşmadık şuana kadar.
    Alpbatur bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Vericeğiniz paralar çöp olmasın bence gidip daha kaliteli ürünleri benzer paralara alabilirsiniz.
    Daha güzel görünümlü ve dayanıklı motosiklet var tabii ki. Ancak yol tutuşu ve rahatlığı bir arada barındırıp bu kadar zevkli sürüş sunan motosiklet bulmak o kadar da kolay değil.

Bu noktada şahsi tercihler giriyor devreye. Bakın bunlar yıllardır konuşulmasına rağmen halen satıyor herifler. İşin garibi müşteriyi haraca bağlıyorlar artık. Gelecekte periyodik olarak domaltmaya başlamazlarsa iyidir. Zevkli motosiklet kullanmak bu kadar zorlu olmamalı

BoraKara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scrambler

Kaç yıldır Japona biniyorsunuz toplamda bilmiyorum ama 1999 yilindan beri 4 silindir sporcu Japonlara bindim. Kawa kesinlikle dayaniklilik bakimindan son siradadir, noterden onayli ideeaya girerim sizle Suzukiler Hondalardan saglamdir Honda yada kesinlikle lafim yok eskiden yağ ve filtreyi degistir devam et derlerdi. Hondayida severim arada cok kucuk farklari var Suzuki ile saglamlik bakimindan. Yanlis anlamayin kafadan sallamiyorum beni bilen biliyor 2000 yilin da belki adini bile duymadiginiz CB One sshibiydim.

Tarz ve heyecan demissiniz. Tarz sekil benim icin zerre onemli degildir. Saglam sorunsuz ve ikinci eli iyi ise hic tarzim olmayan modeli alip binerim, Türkiyede Motosiklet hobi işi degildir, begendiginizi caninizin istedigini sizi heyecanlandirani alirsaniz yaya kalirsiniz. Mantikli olani almak zorundasiniz. Mesela bana Çin Hint malı spor motosiklet hangisini alayim dediklerinde sırıtarak Honda Supercub al diyorum ne alaka deyip sasiriyorlar. Sonra yaya kaliyor hepsi.
    yec bunu beğendi.
    Old Style

Motosikleti
    250r
    Alıntı BoraKara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarz ve heyecan demissiniz. Tarz sekil benim icin zerre onemli degildir. Saglam sorunsuz ve ikinci eli iyi ise hic tarzim olmayan modeli alip binerim, Türkiyede Motosiklet hobi işi degildir, begendiginizi caninizin istedigini sizi heyecanlandirani alirsaniz yaya kalirsiniz. Mantikli olani almak zorundasiniz. Mesela bana Çin Hint malı spor motosiklet hangisini alayim dediklerinde sırıtarak Honda Supercub al diyorum ne alaka deyip sasiriyorlar. Sonra yaya kaliyor hepsi.
    Maalesef işin sonu dönüp dolaşıp ekonomiye geliyor. Mevcut durum da bizi rasyonel davranmaya itiyor.
    BoraKara bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)