Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R 2011 43.*** yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Drift L motorumu satıp almayı planladığım bir motor tipinden zaten biraz apaçilik yapıldığı belli oluyor . Satan arkadaş youtube işiyle uğraşıyor ve bir videosunda motor kitliyor diye video atıyor ve sorduğum da 40bin TL verip RS motor'da tüm bloğu yeniden yaptırdım diyor sizce almalı mıyım? Alırsam herhangi bir sıkıntısı yeniden çıkar mı ? buji , krank mili vb gibi şeyler

https://www.youtube.com/watch?v=fvrgA8N-XI0&t=450s 7.15'e alıp izlemenizi rica ediyorum .

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...70348813/detay ilanı da bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23"
    Bence uzak durulmalı, videoda beyaz renk olan motosiklet şu an siyahsa bir sıkıntılar geçirmiş demekki. Motosiklet biraz apaçilik değil apaçiliğin direkt içinden geçmiş, yolda gördüğü her markanın stickerini yapıştırmış üstüne saçma sapan bir egzoz ve bir çok orijinal olmayan eklentiler mevcut. Bana kalırsa bu sevdadan vazgeçin.
    espresso bunu beğendi.

motorine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cfmoto 250SR 2024
    drift l den tek farkı şekli şuan. 13 yıllık motor, risk almaya değmez.
    Gemileri yak kaptan. Sana da motor alalım.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    80bin motor.
    Rektefiye,lastik,zincir disli ivir zivir 50bin toplam 130bin
    130bine sifir rs200 alirsin

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Direk Kaç.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Videoyu izledim, o subap sesiyle iyi bile gitmiş bence, motora olan şeyde muhtemelen subap kesmesi....

İlan açıklamasında subap sesinin var olduğundan bahsetmiş.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Fren ile debriyaj maneti farklı mı bana mı öyle geldi?

Ya bu 125cc racing motorların hiçbiri aslında racing değil. Siz görünüş için istiyorsunuz tamam ama bir durun düşünün. Bunların görünüşleri de çok iyi değil ki? Yarış motorunun üstüne oturduğunuzda Yüzüklerin Efendisi'ndeki kartallarla uçuyormuş gibi görünmek lazım. Bunların üstüne oturduğunuzda bildiğimiz güvercine oturmuş gibi duruyorsunuz.

Ehliyetiniz sadece 125cc'ye yetiyorsa gelin Honda CB125F veya TVS raider 125 vs. alın. "Kızlar beğensin abi. Böyle racing olsun. Deri Daineseler giyeyim." falan diyosanız benim eşeğimi bile beğeniyorlar

Siz motorunuzu severseniz başkaları da sever. Siz motorunuzu sevmezseniz kimse sevmez.
    espresso ve kryeck bunu beğendiler.

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    sanırım kafanıza takmışsınız, alacaksanız bunu alın. ilan fazla durmaz ve şahsımla alakasızdır.
    kalan paranızla motora bakım yapar güzelce binersiniz ve teşekkür edersiniz.
    grenajlar için fiberciye yönlendiririm gerekirse.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acil-satilik-kisa-sureligine-bu-fiyat-1174289524/detay

Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fren ile debriyaj maneti farklı mı bana mı öyle geldi?

Ya bu 125cc racing motorların hiçbiri aslında racing değil. Siz görünüş için istiyorsunuz tamam ama bir durun düşünün. Bunların görünüşleri de çok iyi değil ki? Yarış motorunun üstüne oturduğunuzda Yüzüklerin Efendisi'ndeki kartallarla uçuyormuş gibi görünmek lazım. Bunların üstüne oturduğunuzda bildiğimiz güvercine oturmuş gibi duruyorsunuz.

Ehliyetiniz sadece 125cc'ye yetiyorsa gelin Honda CB125F veya TVS raider 125 vs. alın. "Kızlar beğensin abi. Böyle racing olsun. Deri Daineseler giyeyim." falan diyosanız benim eşeğimi bile beğeniyorlar

https://i.ibb.co/PgqfpXM/20240303-135910.jpg

Siz motorunuzu severseniz başkaları da sever. Siz motorunuzu sevmezseniz kimse sevmez.
    Beğenmelerinde vb. sıkıntı yok zaten Drift'e de bayılıyorlar . Ehliyetimi yükselttiğim de Sport bir motor alacağım alışmak için alıyorum ve dayanıklı bir Japon istediğim için CBR125R'ın da motor bloğunu ve spor görünümünü seviyorum , gencim o yüzden kendi motoruma köşeye koyduğum da kendim de bakmak istiyorum bunu Drift'te de yapıyorum ama aynısından çok gördüğüm için pek hoşuma gitmemeye başladı üstünde ki elemanları görünce diyorum bende Drift kullanıyorum bu adamlar da Drift kullanıyor , Bu bahsettiğim tipler cezaevi tıraşlı (yanları al dayı üste tas koy dayı tıraşı) , adidas eşofmanlı elemanlar . Bu yüzden bıkkınlık gelmeye başladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

Alıntı kryeck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım kafanıza takmışsınız, alacaksanız bunu alın. ilan fazla durmaz ve şahsımla alakasızdır.
    kalan paranızla motora bakım yapar güzelce binersiniz ve teşekkür edersiniz.
    grenajlar için fiberciye yönlendiririm gerekirse.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-acil-satilik-kisa-sureligine-bu-fiyat-1174289524/detay
    Kafaya taktım birazcık o yüzden almayı planlıyorum ancak sonradan toplanmış ve honda yetkili servisi dışı yapılmış motor bloklarına pek güvenmiyorum . motomania bu önyargıma dahil değil , RS motor izmir'de toplanmış yorumlarını okuduğum da yüksek cc aletler de gelmiş bu servise o yüzden alabilir miyim aklımda ukte kalan yer sadece orası. ancak adama ekspertiz yaptırabilir miyim diye sorduğum da aldığım cevaptan "125cc motor alıyorsun ne ekspertizi" dolayı adam 60bin TL'ye de verse almam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu izledim, o subap sesiyle iyi bile gitmiş bence, motora olan şeyde muhtemelen subap kesmesi....

İlan açıklamasında subap sesinin var olduğundan bahsetmiş.
    Subap sesi motor bloklarından dolayı kronik ancak bu kadar yüksek değil . Arkadaşımda yakın km'lerde aynı motor var videoda ki motor kadar yüksek değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

https://www.instagram.com/rs.motor/ Instagram hesapları
    https://www.google.com/maps/place/RS+Motor/@38.3948816,27.1142887,17z/data=!4m8!3m7!1s0x14bbdecd83cfb4a7:0xe899b03ba4410 d76!8m2!3d38.3948816!4d27.1142887!9m1!1b1!16s%2Fg% 2F11dymvxcyb?entry=ttu . Google yorumları da bu şekilde

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Alıntı uurrdmrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ancak sonradan toplanmış ve honda yetkili servisi dışı yapılmış motor bloklarına pek güvenmiyorum .
    Kendiniz toplayacaksınız, yetkili serviste veya iyi bir tamircide. zaten her türlü masrafa gireceksiniz baştan girersiniz. bu işler böyle.
    az mantıklı olun adam sıkıntısız saat gibi çalışan/işine yarayan motoru niye satsın? üstüne bir de racing (sözde ama) motoru?

Alıntı kryeck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendiniz toplayacaksınız, yetkili serviste veya iyi bir tamircide. zaten her türlü masrafa gireceksiniz baştan girersiniz. bu işler böyle.
    az mantıklı olun adam sıkıntısız saat gibi çalışan/işine yarayan motoru niye satsın? üstüne bir de racing (sözde ama) motoru?
    Özel mesajınıza 2-3 soru bıraktım onlara bakabilir misin ?
    kryeck bunu beğendi.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    Benelli 125s mis gibi al gez.
    Sifir fiyati 105bin taksit var.
    80bin vercen cbr125 15 senelik motor.zaten 8binlik lastik masrafi var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)