Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MAX 375 BİN motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    symphony200
    Agalar trafige acik umumi yolda viraj yapmanin risklerini biliyorsunuzdur mutlaka, genc kardeslerimiz okuyorsa onlara hatirlatalim.

Tekerin onune cikacak bir yag damlasi bir tas tanesi bir su sisesi bir bebek bezi yeter olmeye veya sakat kalmaya.

Yolda yol yapilir, pistte viraj. Kinamiyorum yanlis anlamayin. Her sezon basi feci kaza haberleri okuyoruz. Olumle kumar oynamanin bir izahi yok.

kamu spotu
    abyasar ve xtrafrozen bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agalar trafige acik umumi yolda viraj yapmanin risklerini biliyorsunuzdur mutlaka, genc kardeslerimiz okuyorsa onlara hatirlatalim.

Tekerin onune cikacak bir yag damlasi bir tas tanesi bir su sisesi bir bebek bezi yeter olmeye veya sakat kalmaya.

Yolda yol yapilir, pistte viraj. Kinamiyorum yanlis anlamayin. Her sezon basi feci kaza haberleri okuyoruz. Olumle kumar oynamanin bir izahi yok.

kamu spotu
    Eğlence polisi olmak istemiyoruz ama bu forumda zaten az üye var, olanlar da ölmesin
    Mr.wind bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu

kamu spotu
    bu belediyeler harbi vizyonsuz. ulan yaptır şöyle yerel küçük bi pist, bi tesis şeklinde hizmete sun. millet kurtlarını döksün, başkasını tehlikeye atmasın, sana da düzenli gelir olsun. hatta yerel amatör yarışlar bile düzenlenip, seyirciden bile gelir elde edilebilir. ama nerede o akıl?
    Mr.wind, abyasar ve maximusti, bunu beğendiler.
    mıymıntı musa suşi yerken halıya ispirto döktü

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Alıntı momentS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @maximusti
    @Beto87

https://www.youtube.com/watch?v=8wfpHYv4HG8&t=918

şöyle yol bulsam bana yeter :D temiz virajlı
    ben bu kadar riskli süremem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu belediyeler harbi vizyonsuz. ulan yaptır şöyle yerel küçük bi pist, bi tesis şeklinde hizmete sun. millet kurtlarını döksün, başkasını tehlikeye atmasın, sana da düzenli gelir olsun. hatta yerel amatör yarışlar bile düzenlenip, seyirciden bile gelir elde edilebilir. ama nerede o akıl?
    nürnberning pisti sanırım buna benzer bir sebeple kurulmuştu, bunu anlatan bir video vardı bulursam ekleyim onu.

kamu spotu
    Virajı sununla döndüm, bununla döndüm muhabbetleri asla sona ermeyecegi icin boşa temenni olmuş maalesef.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kendinden eminsin madem 400bin TL'ye ikinci el Tuono V4 Factory bulabilirsin. =)
    Tuono 660 Factory alıp 3 ay sonra gitmiyor bu kesmiyor demek yerine.

30bin'e de şöyle şekilli bir sahte AGV pista ile Dainese eldiven çakarsın. Çiçek gibi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)