Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MAX 375 BİN motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    momentS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ehliyeti bile yok
    Supersport tipi motor bakınıyorum tabiki taksitle alacağım aklımda 450sr var

ekipmanlara da 30 bin ayırdım

tavsiyeniz var mıdır?

şimdiden saolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    süper sport ktm RC 390
    süper sport değil ama süper çıplak olarak kawasaki z500
    bütçe açabilirsen ninja 500

Motosikleti
    Alıntı maximusti, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper sport ktm RC 390
    süper sport değil ama süper çıplak olarak kawasaki z500
    bütçe açabilirsen ninja 500
    ninja 500 hiçbir yerde yok önsipariş verebilirmişim beklemek istemiyorum eledim onu

z500 sadece amasyada var bide apaçi rengi yeşil onu da eledim

rc 390 mantıklı geldi stokta var tek kötü yanı tek silindir olması

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kredi kartına bağlıysan yapıcak bir şey yok.ninja 400 de bakabilirsin 500ü beklemeyedebilirsin.ama ben nakit de veririm dersen çok limit bir rakamdasın.400e yuvarlarsan suzuki gsx8s yada honda hornet gibi yüksek cc ama naked motosikletlerde alabilirsin.ss olucak dersen aslında çok seçenek birikti ktm ninja sr450 aprilla 457 bunların hepsini bulabilirsin.yamaha r3 getiricem dedi onuda bir araştır istersen hiç konusunu görmedim.sr450 alıcaksan iyi araştır acayip acayip işler geliyor motorun başına.tabi milletin ilk motoru vs suyunu çıkartıyorlar sanırım oda ona gelemiyor.ama açıkcası beğensemde sr450 ye 380 bin tl para hayatta vermezdim.fakir kawasaki alırdım ama kawasakim olurdu.ktm de çok iyi baya dolu tek silindir işi bitti bence öyle bir motora zaten yakışmıyor ama güzel gazlıyor.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı momentS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja 500 hiçbir yerde yok önsipariş verebilirmişim beklemek istemiyorum eledim onu

Rc yi almadan önce biraz denemeni tavsiye ederim hem güzel titriyor hem de oturuş pozisyonu gerçekten agresif.
    Ayrıca distribütörü de Allah'lık Ktm'in. Bir şey olsa da müşteriyi yüzüstü bıraksam diye bekliyor resmen.
    Şahsi düşüncem cf motoya kalmaktansa ninjayı beklemek daha mantıklı. Ayrıca apaçi yeşili değildir o yakından bakmak lazım kawasakinin orjinal rengi yeşil zaten sırıtacağını sanmam.

Motosikleti
    KTM DUKE 250

hocam yeşil renk kawasakide apaçi rengi değil, safkan kawasaki yeşil, safkan suzuki mavi, safkan ktm turuncu olur,
    olurda birgün kawasaki alırsam renk tercihim sadece yeşil olur
    rc390 evet tek silindirli, bu yüzden biraz fazla titrek bir makina, ama kullanıp memnun kalmayan yoktur diyebilirim.
    ama ben o paraya ktm almaktansa 1 ay bekler kawasaki alırdım.

Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca distribütörü de Allah'lık Ktm'in. Bir şey olsa da müşteriyi yüzüstü bıraksam diye bekliyor resmen.
    hocam çok şükür servise hiç işim düşmedi, işi düşüp sorun yaşayan bir çok kişi var ama, türkiye'de gerçekten sorunsuz problemsiz bir distirbütör varmı?
    ktm'yi savunmak için asla söylemiyorum bunu.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z500SE 2024
    Kawasaki yeşiline apaçi dedindi
    Bende yeşilini bulmak için 50 takla attım ) zevkler ve renkler tartışmaya kapali ama
    Bir kez daha düşünün bence

UmutK37, espresso, Osm@n ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı lordmayros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki yeşiline apaçi dedindi
    Bende yeşilini bulmak için 50 takla attım ) zevkler ve renkler tartışmaya kapali ama
    Bir kez daha düşünün bence

https://i.hizliresim.com/25cgs64.jpeg
    kawa yeşili güzel de bu motordaki jantlar harbi çin işi gibi duruyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    KTM DUKE 250
    benim gözümde safkan kawasaki yeşili.

abyasar ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi kartına bağlıysan yapıcak bir şey yok.ninja 400 de bakabilirsin 500ü beklemeyedebilirsin.ama ben nakit de veririm dersen çok limit bir rakamdasın.400e yuvarlarsan suzuki gsx8s yada honda hornet gibi yüksek cc ama naked motosikletlerde alabilirsin.ss olucak dersen aslında çok seçenek birikti ktm ninja sr450 aprilla 457 bunların hepsini bulabilirsin.yamaha r3 getiricem dedi onuda bir araştır istersen hiç konusunu görmedim.sr450 alıcaksan iyi araştır acayip acayip işler geliyor motorun başına.tabi milletin ilk motoru vs suyunu çıkartıyorlar sanırım oda ona gelemiyor.ama açıkcası beğensemde sr450 ye 380 bin tl para hayatta vermezdim.fakir kawasaki alırdım ama kawasakim olurdu.ktm de çok iyi baya dolu tek silindir işi bitti bence öyle bir motora zaten yakışmıyor ama güzel gazlıyor.
    Hakketen tam sınırdayım ne bakarsam bakayım bu bütçede doğru düzgün ss tipi motor yok

bir tane 2. el 2022 model 10 bin km de aprilla tuono 660 factory var o da zırt pırt sorun çıkarıyormuş kazası yok ama çok fazla servise ustaya gitmiş sahibi uyguna elden çıkarmak istiyor motoru hatasızmış diyorlar ama bilemedim :/ taksit de var ayrıca

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    Aprilia 457,rc 390,ninja 400,yamaha xj diversonf en azindan ss touring.450sr onermiyorum

Motosikleti
    Honda CB 650F
    Hakketen tam sınırdayım ne bakarsam bakayım bu bütçede doğru düzgün ss tipi motor yok

bir tane 2. el 2022 model 10 bin km de aprilla tuono 660 factory var o da zırt pırt sorun çıkarıyormuş kazası yok ama çok fazla servise ustaya gitmiş sahibi uyguna elden çıkarmak istiyor motoru hatasızmış diyorlar ama bilemedim :/ taksit de var ayrıca
    Yapma etme hocam, aprillia'ya laf söylenir mi bu forumda? Sahipleri vatan toprağını savunmuyorlar bunu savundukları kadar. Aprillia eski honda motosikletler gibidir, roket atsan etkilemez.
    Punctum bunu beğendi.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Henüz motosiklet ehliyetin bile yokmuş. 250cc üstü racing'e bin dersek biz seni öldürürüz. Super sport'un zaten oturuşu agresif.

Bence 125cc-200cc, daha dik oturacağın, trafiği görebileceğin, önüne kırmaya çalışan taksici abileri beyaz Qashqai'li ablaları erkenden görebileceğin, durması daha kolay motorlara bakabilirsin.

Başlangıçta direkt 450sr, Ninja500 falan alırsan motosiklet hakimiyetini ne kadar kolay kazanacağın konusunda endişelendim.

İnternetteki el oğlunu, el kızını dinlemeyip direkt alırsan da hayırlı olsun. İstersen yakınlarında bir güvenli sürüş eğitmeni bul ve ne ile başlayabileceğini ona sor.
    espresso ve maximusti, bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yapma etme hocam, aprillia'ya laf söylenir mi bu forumda? Sahipleri vatan toprağını savunmuyorlar bunu savundukları kadar. Aprillia eski honda motosikletler gibidir, roket atsan etkilemez.
    bir konuda gördüm laf etmişti banlamışlar forumdan :D

bir nebze içimi rahatlattın saol beto

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz motosiklet ehliyetin bile yokmuş. 250cc üstü racing'e bin dersek biz seni öldürürüz. Super sport'un zaten oturuşu agresif.

Bence 125cc-200cc, daha dik oturacağın, trafiği görebileceğin, önüne kırmaya çalışan taksici abileri beyaz Qashqai'li ablaları erkenden görebileceğin, durması daha kolay motorlara bakabilirsin.

Başlangıçta direkt 450sr, Ninja500 falan alırsan motosiklet hakimiyetini ne kadar kolay kazanacağın konusunda endişelendim.

https://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

İnternetteki el oğlunu, el kızını dinlemeyip direkt alırsan da hayırlı olsun. İstersen yakınlarında bir güvenli sürüş eğitmeni bul ve ne ile başlayabileceğini ona sor.
    temel eğitim aldım 3 bin lira girdi ama sağlık olsun kendim de öğrenebilirmişim aşırı basit! kendi yeteneğime güveniyorum

zaten trafiğe hakimim 2016 dan beri araç kullanıyorum b ehliyetim var A sınıfını çok yakında alacağım aksilik olmazsa

fakat motor için babam "seni evlatlıktan reddederim" dedi bende ayrı eve çıkmakla çözüm bulacağım napalım

Deliciyi neden dusunmuyorsunuz ? 2. eli de canlı.. taksit pesin fiyatına degilse, krediden bir farkı yok ..

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST

temel eğitim aldım 3 bin lira girdi ama sağlık olsun kendim de öğrenebilirmişim aşırı basit! kendi yeteneğime güveniyorum
    Yav sokakta motor kullanacaksın işte, ne yeteneği? Eğer pistte böyle kaskın asfalta sürtene kadar bi sağa bi sola 2-3G kuvvete karşı viraj almayacaksan veya gidip akrobatik hareketler yapmayacaksan motosiklet yetenek işi değil ki, sabır işi... Yıllarca motosiklet kullanan insanlar görüyorum çevremde, senin kadar kendinden eminini ilk defa görüyorum.

Gözünü seveyim birkaç bin lira daha girsin ileri sürüş eğitimi de al. Orada sadece vrum vrum yapmayı göstermiyorlar, o para ziyan olmaz. Bak ben de henüz almadım, finanse edebildiğim gibi alacağım.

Motosikleti
    Alıntı abyasar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav sokakta motor kullanacaksın işte, ne yeteneği? Eğer pistte böyle kaskın asfalta sürtene kadar bi sağa bi sola 2-3G kuvvete karşı viraj almayacaksan veya gidip akrobatik hareketler yapmayacaksan motosiklet yetenek işi değil ki, sabır işi... Yıllarca motosiklet kullanan insanlar görüyorum çevremde, senin kadar kendinden eminini ilk defa görüyorum.

Gözünü seveyim birkaç bin lira daha girsin ileri sürüş eğitimi de al. Orada sadece vrum vrum yapmayı göstermiyorlar, o para ziyan olmaz. Bak ben de henüz almadım, finanse edebildiğim gibi alacağım.
    inan kendimden o kadar eminim hatta yaşlandım nette izlemediğim video kalmadı illa olmazsa tekrar katılırım özel kursa ileri sürüş eğitimi için ders alırım ki biliyorum zaten hemen hemen

bide ortada motor yok ahhhh aah o virajı 100 le dönsek de aşk başlasa :D

Motosikleti
    Honda CB 650F
    bir konuda gördüm laf etmişti banlamışlar forumdan :D

bir nebze içimi rahatlattın saol beto

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Allah gecinden versin, ölenlerin hepsi yeteneksiz değildi. Rossi olsan bir magandaya denk gelmeye bakar bu iş. Forumun canla, başla savunduğu cinsten hani. Darlığın da cılkı çıktı artık zibidiler doluştu bırakmıyorlar ki iki viraj yapalım.
    xtrafrozen bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Darlığın da cılkı çıktı artık zibidiler doluştu bırakmıyorlar ki iki viraj yapalım.
    şileye doğru kendi halimde ufak ufak viraj denemeleri yapayım diye yola çıktım, ümraniye yakınlarında bir petrolde durdum, yaklaşık 25 30 kişilik bir grup, hepsinin tip belli apaçi, uzaktan biraz kulak misafiri oldum, hepsi darlık darlık, yok şöyle yatıcam, yok şöyle delip geçicem konuşuyorlardı, sırf o tayfayla denk gelmemek için sonraki kavşaktan döndüm kadıköyde turlayıp eve geçtim.
    xtrafrozen ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    @maximusti
    @Beto87

https://www.youtube.com/watch?v=8wfpHYv4HG8&t=918

şöyle yol bulsam bana yeter :D temiz virajlı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)