Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2006 CBF 600 alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Seni anladım ama tecrübeme göre bazı şeyler var para ile düzelmesı imkansız olmasa da ( olan kısımlar da var tabi ama )ona ne para ne vakit ne sabır ne de beğeni yetmiyor.
    Günlerin lanet okumakla motorumdan neden vazgeçtim le geçebiliyor.
    Açtığım konularda inazuma alım aşamasında yaşadığım datça macerası var. Okursan onunda motoru cillop gibiydi 20 küsür bindeydi. Ama o zaman piyasası 50 bin lira olan motoru o arkadaş bana bedava verse hediye etse zarara girerdim. Çünkü 50 bine satın alabileceğim bir inazuma haline getir.ek için o motora en az 80-90 bin harcardım. Bak motor bedava verildi sadece görüntüyü yürürü düzeltmekten bahsediyorum. Resme bakarsan hadi canım güzel işte derdin. Yanına gidin ce haaddeee lan bu ne. Nitekim bende öyle dedim ve eve geldiğimde o motoru bırak para vererek almayı hediye etmedikleri için dua ettim.
    Aynı şekilde pandemi zamanında erdekten bir laguna 2 alacaktım. İlandaki arabaya erdekte oturan bir arkadaşımız baktı cillop gibi işte dedi,expere adamın bana yolladığı resimleri yolladım guzel araba abi gönder bakalım dedi. Araç sahibine adres verdim expere gitti ve exper beni aradı abi parana yazık ben bu arabaya bakmıyorum paran cebinde kalsın dedi.Bana yolladığın araba ile bu gelen arabanın sadece plakası aynı geri kalan hiçbir zerresi aynı değil alakasız dedi guncel resimleri attı. Şoka da girsim bime de A101 e de ama işın içinden çıkamadım. Megerse sahibi bana 5 sene önce arabayı alırken ki resimleri atmıs aradaki 5 senede araba 25 yaş yemiş.
    Kendi gözünle görmeden kimseye güvenme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    symphony200
    Alıntı BUGR4H4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay şu aylık 28 bin lira ödemeli kredinin 7 ayı kaldı buda 196 bin lira ediyor bunun erken ödemesi 130 civarı ben ben mt de 260 eder cebime 130 kalıyor ha bu demek değilki 130 verince param kalmadı durumu yok, arıza bakım gibi konularda kredi kartından öder geçerim. Şuan 200 250 arasına temiz cbf 600 var hemde enjeksiyonlu ama 200 250 verince ben neden mt 07 den vazgeçeyim en azından zımba gibi. benim derdim 3 kuruşa 5 köfte değilde 3kuruşa 3 köfte biraz para harcayıp yanına 2 köfte daha koymak
    Krediyi kac faiz oranindan kullanmistin?

BUGR4H4N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT 07
    214 bin lira çekildi sonra aylık taksidi 28 bin oldu o zaman para lazımdı arkadaşıma ben sana arabayı satayım parayı ben alayım dedi. 3 ay ödediler sonra mt 07 ben alınca kredi bana kaldı

Motosikleti
    TVS RAİDER 125İ
    bende cbf500 aklıma giriyor. Günümüz nc750 lerden daha seri falan ama yakıt beni korkutuyor.nc750 yakıyor 4 lt bu yakacak 8lt.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Gönül kimi severse güzel o dur diye bir deyim var.

Anladığım kadar siz bu motosikleti sevmişsiniz ama cesaret edemiyorsunuz.

Sevmediğin sıfır motosiklete binmekten se sevdiğin 2006 motosiklete binmek daha iyidir.

Bence modelden dolayı beklentiyi yüksek tutmazsan seni tatmin eder.
    06Serhat, maktama ve Beto87 bunu beğendiler.

Önceki yorumları okumadım, CBF 600 çok sağlam herşeyi ile güzel motordur. Gazlarsan biraz fazla yakabilir. Aynı paraya aynı temizlikte MT07 ve CBF 600 mü deseler hiç düşünmeden CBF 600 derim. Fakat şöyle birşey de var, 140 binliraya alacağın motor CBF 600 de olsa seni üzer. O paralara satılıyorsa çok yıpranmış feleğin çemberinden 8 kere geçmiş bir motordur. Nispeten temiz 400lük bajaj yada CF moto falan bakabilirsin varsa o paralara.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    * Neye bulaştığını biliyorsan,
    * İnternette arama yapmayı biliyorsan,
    * Elin tornavida tutuyorsa
    * Yılda kaba hesap 30bin TL harcamak (veya tutar böyle olmasa da düzenli şekilde para harcayacak olmak diyelim) seni bozmazsa

alınır. Bunlardan herhangi birinde problem varsa, başına iş olarak alırsın.
    İnternette arama yapmayı bilme kısmına gülenler olabilir. 5 yaşında Yamaha motorumu satarken bana "parça bulunuyor mu" diye soran oldu. Böyle sorular soran biriysen alma işte. Motosiklet kültürü ve pazarı Türkiye'nin kat be kat üstünde olan, Honda'nın var olduğu onlarca ülke var. Yurtdışından bir parça getirip kendin bunu değiştirmek konusunda rahatsan yaşatırsın. Bu yoksa, beceriksiz ustaların elinde daha da berbat hale gelir motorun, harcadıkça harcarsın gereksiz yere, sonunda da başına iş almış olursun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)