Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

TVS Ronin

Motovento
    REKLAM ALANI
    grejuva6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım en dolusunu getirecekler, fuara ait videodaki üç renkliydi. renk renk ayırmışlar üç renk olan en dolusu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hindistan'da hemen her modelin ucuz ve dandik versiyonları ve daha dolu dediğimiz iyi versiyonları oluyor örneğin aynı motorun karbüratörlü, kampanalı, kötü süspansiyonlu halini daha ucuza satıyor, disk frenli, absli, enjeksiyonlu, showa suspansiyonlu versiyonunu daha pahalıya satıyorlar, bize satılanlar hemen her zaman en dolu versiyonları oluyor.

BAHAERBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CL 250
    Single Tone - Single Channel sd

Dual Tone - Single Channel ds

Triple Tone - Dual Channel td

td olan yani fuarda gözüken modellerdi bunlar çift kanal absli ve ayarlanabilir pedal (sanırım lever type diyor) olanlar

birde special edition var onda dikine çizgili tankında logo falan gördüm farklı egsoz ve siper var sanırım makyaj farkı herhalde

mayıs ayında güzel bir fiyattan çıksın ya alalım bıktım motor bakmaktan yoksa gidip hero xpulse alıcam

Alıntı BAHAERBEY adlı üyeden alıntı Mesajı göster

td olan yani fuarda gözüken modellerdi bunlar çift kanal absli ve ayarlanabilir pedal (sanırım lever type diyor) olanlar

birde special edition var onda dikine çizgili tankında logo falan gördüm farklı egsoz ve siper var sanırım makyaj farkı herhalde

mayıs ayında güzel bir fiyattan çıksın ya alalım bıktım motor bakmaktan yoksa gidip hero xpulse alıcam
    +1 ben de ayni seyi düşünüyorum, gecen hafta zam yedi bir de xpulse. duzgun fiyattan ciksa da bir an once bekledigimize deyse

Konuştuğum 4-5 bayii ne zaman geleceği belli değil dedi ama inşallah bu Mayıs-Hazirana yetişir.

şöyle bir görsel gördüm internette

Motosikleti
    Honda CL 250
    buda special edition ilk yazımdaki ss olacak sd yazmmışım

Gelirse ben yakından inceledim bu motoru en dolu modeli gelecek ama mesele gelecek mi açıkçası çok hevesle beklediğim bir model ama geleceği hala muamma bayilerin dediğine göre.

buda special edition ilk yazımdaki ss olacak sd yazmmışım

https://imgd.aeplcdn.com/642x361/n/c...-quarter1.jpeg
    bu versiyon çok iyi görünüyor ve ön cam da yakışmış

Fuardaki modelde bu şekildeydi zaten meksikaya giden modellere bakın gelirse bize de o modeller gelecek ama geliş tarihi çok kafa karıştırıcı.

Motosikleti
    Honda CL 250
    ben fuara gidemedim ama youtube motopixel tv den izledim 2 model td vardı fuarda inceleyen olduysa lastikler nasıldı yazabilirmi değiştirmek gerekir mi

ben fuara gidemedim ama youtube motopixel tv den izledim 2 model td vardı fuarda inceleyen olduysa lastikler nasıldı yazabilirmi değiştirmek gerekir mi
    Muhtemelen gerekir hocam pek iyi bir lastikle verileceğini sanmıyorum , ama Hero Xpulse gibi Metzeller ile gelse mükemmel olurdu

Son aldığım bilgilere göre hala bazı bayiiler ne zaman geleceğini bilmiyor bazıları ise Mayıs-Haziran diyor, aydıca dişli oranları veya kesici ile oynanırsa çok rahat 140 görecek bir motor.

Alıntı Beytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son aldığım bilgilere göre hala bazı bayiiler ne zaman geleceğini bilmiyor bazıları ise Mayıs-Haziran diyor, aydıca dişli oranları veya kesici ile oynanırsa çok rahat 140 görecek bir motor.
    evet güç değerlerine bakılırsa görebilir zaten anladığım kadarıyla son hızdan ziyade tork önemsenerek üretilmiş bir model bu, umarım çok geç kalmadan satışa sunulur , fiyatı uygun da olursa ki olacağını düşünüyorum gayet iyi satar

var mı hiç, herhangi bir yerden haber alan.

Motosikleti
    Honda CL 250
    birr gelişme yokmu arkadaşlar

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ınceledım alınacak bı tarafını göremedım acıkcası kalıtesıne lafım yok rtr 200 bıle satamıyorken bu motor ımkansız raıder bayaa sattı ama
    raider peyner ekmek gibi gidiyor. rtr 200 de gayet iyi satıyor yanlışın var. ns 200'le arasındaki fiyat farkı her geçen gün azalıyor. yazın fiyatının daha çok artacağını düşünüyorum.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Görüntüsü güzel. Vibrasyon yoksa alınır

Motosikleti
    Honda CL 250
    haber varmı arkadaşlar ?

eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda Activa 125
    gelişme yok galiba.gelse çok satar.görüntü tasarımı güzel olmuş.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)