Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A101'in Tvs Raider satma ihtimali

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Agasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar abilerim, a101 de çalışan bir arkadaşın aldığı duyuma göre b ehliyetin 125 cc'yi kapsamasıyla beraber a101'in tvs raider 125 satma ihtimali varmış. Ne kadar doğru bilmiyorum. Siz ne dersiniz satsa alınır mı, alınabilecek bir motor mudur? Montajı problemli bir motormuş araştırdığım kadarıyla.
    Şikayetvara girin a101in sattığı bir çok motosikletlerin evraklarını eksik yada hiç yollamadığını alan kullanıcıların bu yüzden ruhsat çıkaramadığını ve bunun gibi yüzlerce şikayet olduğunu görürsünüz..Ben önermem ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

https://www.sikayetvar.com/a101/motor

Bir hediye çeki için bizde şikayette bulunduk 1 aydır arayacaklar..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şikayetvara girin a101in sattığı bir çok motosikletlerin evraklarını eksik yada hiç yollamadığını alan kullanıcıların bu yüzden ruhsat çıkaramadığını ve bunun gibi yüzlerce şikayet olduğunu görürsünüz..Ben önermem ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

https://www.sikayetvar.com/a101/motor

Bir hediye çeki için bizde şikayette bulunduk 1 aydır arayacaklar..
    Evrakları a101'in mi göndermesi lazım yoksa bayii mi

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Agasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evrakları a101'in mi göndermesi lazım yoksa bayii mi
    a101in yollaması lazım en azından fatura vs vermesi lazım bir çok insan sorun yaşıyor şikayetleri okursanız bilgi edinebilirsiniz..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şikayetvar yazılarını biraz okudum hiç almayacak olmama rağmen vazgeçtim
    Zaten bu motor hali hazırda bayi stoklarında var ve kredi kartına taksit yapıyorlar.
    Market ile çok uğraşmadan bayiden almak daha akılcı görünüyor.
    espresso bunu beğendi.

sym cargo modelini a101den alan arkadaşlarım var. 10-12 günde falan sorunsuz motoru teslim aldılar cayır cayır da kullanıyorlar şuan. standart tescil ettirirken gereken süreçler var hatta bazı bayiler abi 100-200 daha at biz kovalarız o işleri falan modundalar biliyosunuz. sonuç olarak toplu anlaşma sebepli ucuz olabilir gayet de alır kullanır ihtiyacı olan. avrupa motorunda bile ilk montajdan sonra sağını solunu bir kontrol etmek gerekir değil ki çinli hintli falan. tabi bu bencesi :D

Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym cargo modelini a101den alan arkadaşlarım var. 10-12 günde falan sorunsuz motoru teslim aldılar cayır cayır da kullanıyorlar şuan. standart tescil ettirirken gereken süreçler var hatta bazı bayiler abi 100-200 daha at biz kovalarız o işleri falan modundalar biliyosunuz. sonuç olarak toplu anlaşma sebepli ucuz olabilir gayet de alır kullanır ihtiyacı olan. avrupa motorunda bile ilk montajdan sonra sağını solunu bir kontrol etmek gerekir değil ki çinli hintli falan. tabi bu bencesi :D
    Gerçekten uygun bir fiyata satsalar değer herhalde o kadar zahmete.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler