Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kamera ve mikrofon konusunda fikir

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı zihnigonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hangi modelde var. İnterkomla bağlantı varsa efsane olur
    sena 10C
    sena 50C
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı selsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osmo Action 4 kullanıyorum, iyi ki de öyle yapmışım. şimdilik çok memnunum, ısınma problemi yok, şarj goproya göre daha iyi. (tabi yeni goproları denemedim ama genelde öyle eleştirileri vardı)

https://kaanelektronik.com/urun/moto...kamera-tutucu/ çene bağlantısını şu ürünle yaptım.
    Hocam biraz konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bende aynı bağlantı aparatı ile DJI Osmo 3 veya 4 alıp bağlamayı planlıyorum ama aklıma şu kameranın manyetik bağlantı kısmı yüksek hızlarda problem oluştururmu o takılıyor bir kullanıcı olarak ne dersin ?

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı Athos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam biraz konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bende aynı bağlantı aparatı ile DJI Osmo 3 veya 4 alıp bağlamayı planlıyorum ama aklıma şu kameranın manyetik bağlantı kısmı yüksek hızlarda problem oluştururmu o takılıyor bir kullanıcı olarak ne dersin ?
    Problem yok. Sökerken bile kolay sökülmüyor. Tırnaklar da sağlam, manyetik kısmı da. Hiç dert etme o konuyu. teknik konular olmakla beraber action 3'ü geç, action 4 al.
    Sentis ad medullis!
    Dengeliyorum.com
    youtube.com/we2strom

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Alıntı Athos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen hiç sorun yaşamadım, yüksek hızlarda da deneyimledim. Gayet sağlam ve takıp çıkarması oldukça basit

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Alıntı selsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen hiç sorun yaşamadım, yüksek hızlarda da deneyimledim. Gayet sağlam ve takıp çıkarması oldukça basit
    +1 diyorum

Sony X1000 bu konuda en iyisi.. Mikrofon girişi var. Kask aparatı ise sorun değil ama şu anda üretimi
    yok... İkinci el bulursanız kaçırmayın.

73845 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple RS
    hocam merhaba. ben ikisini de aldim. ama gopro yu sattim. action 4 un asagida bazi avantajlarini yazicam
    - eger adobe preimere kullaniyorsa Log-m cekimi kayit yaparak cok iyi goruntu kalitesi elde ediyorsun.
    - ben singapore dan aldim ve mic2 ile aldim. kablo vs ugrasmiyorum, bluetooth ile baglaniyorum. ayrica arka plan vs almiyor. kablo ile de baglanabilirsin.
    - adventure combo paketi ekstra batarya ile geliyor. uzun yol yaptim, degistirip devam ettim.
    - gopro sicakliktan cok etkileniyordu. buda etkileniyor ama gopro gibi degil. daha uzun gidiyor
    - benim en gicik oldugum sey goproyu biyerden cikarip oraya takmak yada reels icin yan cevirmek olumdu. action da miknatisli, cok rahat.
    - sesli komutunu kask icinde cok kullaniyorum, bunu da cok onemli olmasa da belirteyim

insta kullanmadim. gopro once goruntu olarak iyi gibi geliyordu ama adobe ile log-m cekince dusunmeden action 4 dedim. cok memnunum
    mr10ur ve -Black- bunu beğendiler.

srdrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 X DCT
    Alıntı 73845 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam merhaba. ben ikisini de aldim. ama gopro yu sattim. action 4 un asagida bazi avantajlarini yazicam

- sesli komutunu kask icinde cok kullaniyorum, bunu da cok onemli olmasa da belirteyim
    DJI Osmo Action Camera serisinin ilk versiyonu olan DJI Osmo 1 aksiyon kamera kullanıyorum. Sesli komut özelliğini ise yazdığınız gibi kask içinden bile kontrol edebiliyorum. Bu özelliğe alışınca kullanımı çok rahatlatıyor, hareket halindeyken kamera tuşlarıyla işiniz kalmıyor.
    mr10ur bunu beğendi.

Motosikleti
    bajaj pulsar rs200
    Ben bunu bu zamana kadar hiç kullanmadım hemen aktif ediyorum
    srdrrr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)