Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kışın yatacak motora kilit önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dio - Bajar Dominar D 400
    merhaba ilk vitesli motorumu aldım ama kışın çoğunlukla dayımın bahçesinde yatacak. o yüzden paslanmayacak u kilit veya zincir önerisi istiyorum. branda da dahil olacak şekilde bütçem 3000₺. teşekkür ederim 😊
    “It's the questions we can't answer that teach us the most. They teach us how to think. If you give a man an answer, all he gains is a little fact. But give him a question and he'll look for his own answers.”

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O fiyatın bir tık üstü Onguard alırdım

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    O fiyata az daha ekleyip kasko yaptırın.

Abus zincirler hem kesilemiyor hem paslanmıyor ama o bütçenin 3 katı fiyatı var.

Arkadaşın abus alacak bütçesi olsa sormadan alırdı bence Bütçe belirtmiş abus demek abes olmuş
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı ILGAZS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın abus alacak bütçesi olsa sormadan alırdı bence Bütçe belirtmiş abus demek abes olmuş
    Kasko daha ucuza geliyor abus kilitten.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    hamal tut eve taşıt
    DickName bunu beğendi.

Kesilmiyor ama adam yutubda her kilidi 2 saniyede açıyor

Motosikleti
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko daha ucuza geliyor abus kilitten.
    kasko 19.000 %25 muafiyetli olarak teklif sunuyorlar. Yine de öneri için tşk.

Ranke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 150
    Alıntı truesaga36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi acenteye sormuştunuz? Şair Sigorta ve Nur Sigorta motosiklet konusunda uzmanlaşan acenteler, onlara sormadan karar vermeyin derim. Herkesin olanakları farklıdır elbette, kimseye illa kasko yaptır diyemem. Ancak kasko düşünürseniz diye fikir olması açısından söylüyorum: bana normal bir sigorta acentesinin verdiği fiyatın yarısından daha düşük bir teklif yaptı bu acentelerin ikisi de.

Bu arada, motolonya beye atıfla söylüyorum biraz da, Youtube'da kilit açanlara çok takılmamak lazım bence. Gidip en basitinden asma kilit takmayalım, motosiklet ürünü kullanalım. Ama Youtube'daki özel ekipmanı, bilgisi ve becerisi olan tiplerin sokaktaki sıradan hırsız profilini yansıtmadığını da unutmamak lazım. Adamların gidip Kryptonite New York'u bile birkaç dakikada açmasını izleyip moral bozmaya gerek yok. Reddit'te vaktiyle eski bir Amerikalı polisin ve eski bir İngiliz motor hırsızının soru-cevap konusunu okumuştum. İkisi de basit kilitler olmadığı sürece sokaktaki hırsızların çoğunun kilidi açmaktansa kaba kuvvetle veya kolay bulunur aletlerle zinciri kırmaya odaklandığını söylüyordu.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Normal acentelerde motosiklet kaskoları pahalı çıkıyor. Motosiklet sigortaları konusunda uzman 2-3 tane acente var onlardan da fiyat alın. Şair Sigorta, Nur Sigorta ve MRT sigorta benim adını bildiklerim, ben 2016 yılından beridir MRT sigorta ile çalışıyorum, kasko ve trafik sigortalarıma hep güzel fiyatlar çıkarıyorlar. En son Haziran başında xmax 250 kaskomu yenilettim 5500 lira gibi bir şey çıkmıştı.
    Ranke bunu beğendi.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal acentelerde motosiklet kaskoları pahalı çıkıyor. Motosiklet sigortaları konusunda uzman 2-3 tane acente var onlardan da fiyat alın. Şair Sigorta, Nur Sigorta ve MRT sigorta benim adını bildiklerim, ben 2016 yılından beridir MRT sigorta ile çalışıyorum, kasko ve trafik sigortalarıma hep güzel fiyatlar çıkarıyorlar. En son Haziran başında xmax 250 kaskomu yenilettim 5500 lira gibi bir şey çıkmıştı.
    Olaganustu iyi fiyat
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olaganustu iyi fiyat
    2016 Aralık ayında xmax'ı sıfır alırken sigortaları (kasko ve trafik) buradan yaptırmıştım, uzun süredir hep aynı yerden devam ediyorum.
    Kayınbiraderim sigorta acenteliği yapıyor, arabanın sigortalarını o yapıyor mesela ama motoru için bize iyi fiyat çıkmaz sen MRT sgortadan yaptırmaya devam et, onların kotaları vb. mevzulardan motor için hep iyi fiyat onlardan çıkar demişti.
    xtrafrozen bunu beğendi.

Motosikleti
    anladım. iş saati girer girmez şu belirttiğiniz acentelerden bir fiyat alayım ben en iyisi. 10kya kadar okeyim de gerisi şu anki borcumla beni aşıyor. teşekkür ederim
    “It's the questions we can't answer that teach us the most. They teach us how to think. If you give a man an answer, all he gains is a little fact. But give him a question and he'll look for his own answers.”

anladım. iş saati girer girmez şu belirttiğiniz acentelerden bir fiyat alayım ben en iyisi. 10kya kadar okeyim de gerisi şu anki borcumla beni aşıyor. teşekkür ederim
    benim kullandığım kilit tavsiye ederim auvray kilit baya sağlam garantili burdan almıştım https://www.mtzmotor.com/

Hangi ürünü aldın hocam buradan

Motosikleti
    bütçeyi arttırıp güzel bir branda, 2 disk kilidi ve 13mm zincir ile U kilit aldım. şuan içim rahat fakat biraz kenara para ayırıp kasko da yaptıracağım ne olur ne olmaz diye.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Kasko'nun bir avantajı da hem hırsızlık konusunda kafa rahatlığı hem de benim xmax gibi motorlarda en ufak kazada kırılan plastik grenaj parçaları yetkili servis 30bin fiyat çıkarıyor, kasko olunca dert etmiyorsunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)