Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF 250 SR LASTİK SEÇİMİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhaba, İnternetten araştırıp ve sağ sola sorup asla net bir bilgi alamayıp doğru bir bilgi edinemediğim için siz değerli üyelere ve motor sevdalılarına danışmak, fikir almak istedim. Motorumu yeni aldım ve Lastikleri CST marka bazıları CESET diyorlar. Kalitesiz, naylon lastikler ve değiştirmek istiyorum. Motoruma aksesuar seçiyorum ve lastikte seçmek istiyorum.

Pirelli Diablo Rosso III 110/70R17 54H ön
    Pirelli Diablo Rosso III 140/70R17 66H arka

Bu model lastikleri beğendim fakat, fabrika verisine göre arka teker 140/60/R17 bunu 140/70 şeklinde alsam motoruma bir zararı ve artıları var mı ? Bu model sizce iyi midir ? Sizin fikirleriniz neler. Motorumu yağışlı havalarda da kullanıyorum. 4 mevsim lastik daha mantıklı mı ? Düşüncelerinizi, önerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    fabrika verisi ölçülerden şaşma
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    duke 390 150 beygir
    4 mevsim lastik yoktur 60 yanak 70 yanakdan virajda daha hızlı döner.genelde 70 yanagı touring motosikletler kullanır.düşük yanagı yarışcılar.
    sen aradaki farkı farkedermisin bilmiyorum suan piyasada sanırım 140/60 yok.istersen 140/70 le devam et.istersen 150/60/17 takabilirsin

Erdem Tşkrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    450SR
    Diablo rosso 3 iyi bir tercih ama üretici firmanın bir bildiği var ki lastik ebatları o şekilde. Lastik ölçülerini değiştirmemeni öneririm.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    150/60/17 den yürü bence. Daha hoş görünür hem de seçenek sayısı çoğalır. Mt25 de 150/60 kullandım arka lastiği sürekli ve hiç bir sorun yaşamadım.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Sevgili Kardeşim 27 Yıllık Motosiklet Kullanıcısı olarak Sana Tavsiye Edebileceğim En Güzel Lastik.. METZELLER

https://www.youtube.com/watch?v=ApV9IqBSji4&t=77s

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler