Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kullandığınız Kamp Malzemeleri veya Motorcu da olması gerek dediğiniz eşyalarınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahyaaaaak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Bozcaada burası. Tuzburnu Koyu tarafında kalıyor ama arka tarafı. Tam net koordinatları şurada.39°47'51"N 26°04'41"E •

İki tane 3 kişilik çadır rahat sığar ama motoru bir yerden sonra götüremiyorsun ondan sonra 20 metrelik Bi patika yol var ordan sonra kayalardan aşağı iniyorsun. Tek başımaydım malzemeleri in çık yaparken çok yorulmuştum.
    Fotoğrafı görünce insanın aklına bozcaada veya gökçeada geliyor zaten Şöyle yerleri bulma yeteneğim hiç yok mesela
    Alper600RR bunu beğendi.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafı görünce insanın aklına bozcaada veya gökçeada geliyor zaten Şöyle yerleri bulma yeteneğim hiç yok mesela
    Hocam bende şans eseri fenerin orda dron falan ucururken gördüm. Yoksa bende çok kez bozcadaya gittim böyle Bi yer göremedim ve gün doğumuna bakıyor burası.

Tektim ilk tek kampimdı biraz tırssam da sabahı buna değişmişti çok güzeldi
    tecrube0 bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baltanın küçüğüymüş, bizde de ondan var ben balta diyordum meğer ayrı adı varmış.
    bizimki arabada duruyor hep.
    balta gibi düşünmeyin.
    Benim kamp yaptığım yerlerde yakmalık odun götürme şansım yok mecbur kurumuş ağaç dallarını indiriyorum.
    Ağaçların belli yerlerinde kurumuş dallar oluyor (Dal dediğim büyük yani)
    onları baltayla indirmek müthiş zor.
    Tahra öyle değil orak gibi olduğu için üstten alta doğru birkaç darbe ile çok rahat kurumuş dalı alıyorsunuz.
    keskin kısmı baltanın 3-4 katı geniş olduğundan büyük bir kütüğü zahmetsizce yakılacak boyuta küçültebiliyorsunuz.
    espresso ve mgokhan57 bunu beğendiler.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl bir kamp yapacagınıza göre değişir bu sorunun cevabı.
    Ben araba & motosiklet kampının farklı olması gerektiğini düşünüyorum. Motosiklet biraz daha özgür ruhlu olmalı, minimum seviyede eşya ile yapılmalı bence.

Mat, büyük bir polar battaniye, sandalye, çadır, çakı, , hazır gıdalar, kücük bir cep tüpü, tabak, bardak, ışıldak, powerbank, tabak/bardak/çakı tipi kaşık çatal bıçaklık. zaten koyu ile boyadıklarımı motorun üstüne bağlasan kalan hepsi cantana ya da topcase e sıgıyor.

Sürüş için de kulak tıkacı ve güzel bir interkom ile müzik dinleme ve yanında mutlaka bir lastik tamir kiti ile avadanlık olsun.

ben kamplarımı böyle yapıyorum.

işin içine araba girdiği zaman, elektrıklı mangal, masa vb. de olaya katıyorum.
    tecrube0 ve espresso bunu beğendiler.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Genelde eşimle büyük çadırla gidiyoruz. SUV aracın bagaj ve arka koltuğunu dahil dolduruyoruz. Çocukları almıyoruz artık, yeter bu kadar...
    Ama motosiklet için Decathlon un ufak çadırını kullanıyorum.
    şişme mat, altına spor matlarından. Uyku tulumu, küçük sandalye ve masa, powerbank, kamp için mini tüp vs... Dünya taşıyorum resmen.

[IMG][/IMG]
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafdaki sandalye çok konforsuz tavsiye etmem , hani sahilde falan 15-20 dk oturulurda bir kaç gün kampta eziyet..
    Ben Koçtaş'ta satılanını(hepsi aynı zaten) kullanıyorum. 2 saat aralıksız rahatça oturabiliyorum, aşırı memnunum. Ama birkaç ayda birleşim yerlerinden kırılıyorlar, narin davranmak lazım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)