Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda Pcx125 e kaydolmaya karar verdim. Bu konuda fikrinizi alabilir miyim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motoru görmeye gittim maalesef kozmetik olarak fotograflardaki kadar iyi durumda değildi , bir kaç yerinde çizikler vardı , ayak konulan yerin komple altını kaldırıma sürtmüş vs. kaliteli bir arka çantası ve bağlantı demiride vardı onuda sökmüş vermem deyince ok dedim ayrıldım... SR nin yay ölçüsünü bilsem yaptırır gönderirim sana , sökülü serbest haldeyken ölçülmesi yeterli..
    Teknik detaylarında yazmaz mı ? Oradan bakalim?

İstanbul'da pek cok SR GT Var, bence baska ilanlara da bakabilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Teknik detaylarda genellikle süspansiyon çalışma kapasitesi veriliyor , serbest haldeyken birebir yay uzunluğunda fakat 1 mm daha kalın malzemeden saracak usta , yayın taşıyacağı yükü hesaplayıp yeterli sertliği verebilmek için 5 ila10 dk civarı ısıl işlem uygulayacak , benim Medley in yayını iki kişi 180 kg + 130 kg motor olarak hesapladık usta 7-8 dk ısıl işlem uyguladı , bunun yazılı bir ölçüsü yok adam yılların tecrübesi ile hesaplıyor..evet İstanbul'da SR birhayli var bunda orijinal uzun cam ve metal çanta+bağlantı demiri vardı , takas fiyatı hoşuma gidince ilgilendim , malum sebeplerden kısmet olmadı :(

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)